Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 26.12.2010, 05:23

Yazar: (((^MURAT^)))

DJ YAZISI ISTEYEN HER ARKADASA HAREKETLI DJ ISIMLERI

kardesim tsk ederi emegine yüregine saglikksüper olmuslarrr kolay gelsin sana hakkini helal ettt tas ederimmm bitanesinnn ne diyimm

Monday, 20.12.2010, 04:09

slmmm dj sahra yazilarinda bikactanede farkli renklerde sabit olursa cok sevinirimmm tskler simdiden kolay gelsin

Monday, 20.12.2010, 03:49

kardesim özür seni yoruyoruz ama dj sahra ismini büyük kalp içinde birtane ve tek tek çikan harflerden deyisik renkte kalpsiz bi kac tane rc etsem mavi renk özellikle iki tane bide yesil renk simdiden tskler k i bak a e olllllllll

Monday, 20.12.2010, 03:13

tsk ederimmmm hepsi süper olmussssss ellerine emegine yüragine saglik kardesimmmmmmm a e olllll

Thursday, 16.12.2010, 04:48

birde dj suat olarak tsk ederimmmmmmmmm a e ol k i bak kardesimmm

Thursday, 16.12.2010, 04:47

slm kardesim seni yoruyoruz ama kusura bakma ben yeni bi dj ismi rc edecektim dj sahra bikac renk ve sekilde bide bi kac kalpli olursa sevinirim iki yanda kalp ve tek kalp inde dj ismi mümkünse simdiden tskler hakkin helal et kolay gelsin

Thursday, 16.12.2010, 04:42

tsk ederim kardesimmm emegine yüregine saglikkk süper olmuslarrrr

Sunday, 5.12.2010, 04:17

slmm iyi geceler kardesim rica etsem bana iki yaninda kalp olan dj sultan ve tek kalp içinde dj sultan bi kac renkte olursa sevinirim birde dj oktay rica etsem simdiden tsklerrr emegine yüregine saglikk a e ollll kolay gelsin dj oktaylar kalpli olsada olur olmasada bikac renk olsun tsk ederimmm a e ol

Monday, 1.11.2010, 01:28

kalbimdesin.dsg_gizem

tema süper olmuş ama ben bi konuda uyarmak istiyorum gizem arkadasim tema yaparken yazilarin geldigi bölümdeki resimleri biraz daha soluk yada koyu renk yaparsaniz daha iyi olur çünkü bazi arkadaslarin nik renkleri okunmuyor bu sadece bi tavsiye sakın yanlış anlamayın tsk ederim paylaşım için

Monday, 1.11.2010, 01:22

yeşil tema.dsg_gizem

emegine saglik deyişik bi tema olmuş şiirde harikaaaaaaaa

Monday, 1.11.2010, 01:11

İlk Temam =)

paylaşım için tskler güzel olmuss basarılarının devamını dilerim

Sunday, 31.10.2010, 01:56

slmmm iyi geceler ben neden bulamıyorum istedigim yazıları yazdıgınızdan eminim ama bulamırum hangi, sayfada yinede tsk ler emeginiz büyük sag olun var olun Allaha emanet olun

Tuesday, 26.10.2010, 00:33

slmm iyi geceler arkadaslar o güzel çalışöalarınızdan birkac renkte ve sekillerdede dj-dadaş-25 rica etsem şimdiden tsklerrrr emeginize güreginini,ze saglıkkk a e olunnnnnnnnnnn

Monday, 25.10.2010, 23:57

kardesim rd yazılarını aldım tskler emegine yüregine saglik hakkını helal et ama dj yazılarını bulamadım yardımcı olursan sevinirim şimdiden teskleerrr

Friday, 22.10.2010, 14:43

slmm kardeşim birde sultan_fm mudo_fm mümkünse tskler kolay gelsinnnn

Friday, 22.10.2010, 14:40

SLMMM kolay gelsin kardeşim o süper yazılardan bi kaç tanede ben rc etsem aralarında küçük kalp li olanlardan dj sultan dj murat dj cengiz dj hülya bikac renkte olursa sevinirim şimdiden tsk ler kolay gelsin a e ollll

Tuesday, 21.09.2010, 23:25

slmmm iyi geceler mümkünse dj hülya rica edecegim simdiden tskler kolay gelsinnnnnnn