Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 8.07.2010, 13:31

Yazar: baqbaq

mixere Mp3 atıyorum fakat çalmıyor..

Verdiğiniz linke baktım.. Format atmaadım bilgisayara. Dün yayındaydım bugun giremedim gibi birşey benimki durup dururken diyebilirim hatta. Hiç bir problem durup dururken olmaz fakat gercekten birşey yaptıgımı sanmıyorum. Ses kartımda bir problem yok kendi bilgisayarımdan rahatlıkla müzik dinliyorum.. Türkçe karakter olan müzikleride atıyorum mixere onlarıda çalmıyor.. ama bu sorun sadece bende var

Thursday, 8.07.2010, 12:54

ama oradaki konu, mixerdeki şarkıların çalmayarak atlaması, bende direkt olarak kapatıyor ne var ne yoksa

Thursday, 8.07.2010, 12:37

arkadaşlar, merhaba.. Sizden bir kez daha yardım istemiştim, Modemden port sorunum vardı ilgiliniz için buradaki konudan teşekkürü bir borç bilirim.. Malesef ama tekrar bir sorun daha peydahlandı bende. radyo yayınına giriyorum, mixere Mp3 atıyorum fakat çalmıyor.. direk beni tarayıcıdan atıyor.. Bu sorun bir kaç kez daha başıma gelmişti, problemin mp3 dosyası değğilde farkli uzantıda dosya attıgım için oldugunu sandıgım için sürekli mp3 olarak yayın yapıyordum ama artık mp3 müzik dosyalarınıda ...

Wednesday, 9.06.2010, 19:22

Radyoya Dinleyici olarak Giremiyorum

Merhaba arkadaşlar, Radyoya dj olarak giriyorum ve dinleyicilerde sorunsuzca girebiliyor, başka dj girdiğinde ben dinleyici olarak giremiyorum, hata alıyorum.. Hata şu: Flatcast uses P2P-technology. Currently there is no node, which could deliver you the stream data. If only a small number of viewers join the stream, the reason for the problem might be at the others. If you got the problem more often, the most common reasons are: You have installed a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewa...