Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 29.10.2011, 16:37

Yazar: Piyanist720

Port Açtığımda Internet Çalışmıyor.

melye senin dediğin internete bağlanamadığım için uygulamakta oldugun 4.2.2.2 / 4.2.2.1 dns ayarları dıger turlu ınternete baglanamıyorum ipconfig-all yazdıgımda suankı aktıf dns warsa onuda gosterıyor bılıyorsunuzz o sızı yanıltmasınn baglanamadıgım ıcın dns 4.2.2.2 / 4.2.2.1 aktıf. dıger turlu ınternete gırmıyorr dedıklerınız hepsı daha once deaflarca uygulandıı sonuc olarak degısen bırsey yok.

Saturday, 29.10.2011, 00:22

Alıntı sahibi "NuRiye" kafana göre ip verezsin, modem in gercek ipsi neyse bilgisayarin ipside ilk 3 blümde ayni olmali burdaki videoyu izle IP Sabitleme BAK BAKALIM NEREDE KAFAMA GORE IP VERMISIM AYRICA O YAPTIGIM ISLEMLERI 5 YILDIR YAPIYORUM SON MSJIMDA AYRINTILI TUM YAPILAN ISLEMLERIN EKRAN GORUNTUSUNU CEKEREK GONDERDIM HATAM WARSA GOSTERIN DUZELTEYIM AYRICA LUTFEN TAM OKUYUP ANLAMADAN YORUM YAPMAYALIMM FLATTA 7 YILLIK DJ LIK YAPAN ARKADASIM BAKTI SORUNU COZEMEDII PC SERVISTEN ARKADAS CAGIRD...

Friday, 28.10.2011, 23:31

DAHA AYRINTILI EKRAN GORUNTULERI CEKTIM BAKIN BAKALIM SORUN NEREDEEE YAPTIKLARIMDA HERHANGIBI BIR YANLISLIK YOK FAKAT TCP/PIP KISMINDA PORT ACIP TAMAM DEDIGIMDE NET BAGLANTISI GIDIYORR MODEM YENI SAYILIR 3 AYLIK MODEMI RESETLEDIM TEKRAR YAPTIM AYNI HATAA INTERNETE BAGLANAMADIGIM ICIN PC FORMAT ATTIM GINE SORUN AYNII DEGISEN BIRSEY YOK "

Friday, 28.10.2011, 23:09

arkadaslar ekran goruntusu alırken yazmıstım o yazıyı fotograf cekmek ıcınn 192.168.1.33 ayrıcaaa baglantıda veya mdem port ayarlarında sorun yokk pekı bu sorun neden kaynaklanıyor ? modemı aradan cıkarın modemle alakası yok TCP/IP bolumunde acarken sorun cıkıyorrrrr tamam dedıgımde ınternet baglantısı kopuyor arastırma yaptım ben gıdı 2 arkadas daha warr

Friday, 28.10.2011, 21:06

Arkadaşlar port açtığımda internetim çalışmıyor. Zyxel P-660HW-T1 v2 serisi modem kullanıyorum. Portları modemden açtım Fireval güvenlik duvarı engelliyormus oradanda aktif ettim flat radyoları gırdıgımde mapping + işaretli gösteriyor ama dj panelinde kimse giremiyor. Ağ bağlantıları TCP/IP kısmındakı (( 192.168.1.33... )) ayarları yapıp tamam dedıgımde ınternet baglantım kopuyor ve ınternete gıremıyorum yardımcı olursanız sevınırım. asagıda resım cekıp gormemde fayda oldugunu dusunuyorumm. hıcb...

Tuesday, 25.10.2011, 15:39

! ! Zyxel Modem - Radyoma kimse gelemiyor!

Meral çok teşekkürlerr.. Evett msjdan sonrada inclemeye devam ettim senin konu başlığın altında videolu yaptığın resimli anlatımın videosunu izledimm yaptım. Emeği geçen herkese çok teşekkürlerr video anlatımı için ayrıca... Sorunum çözüldü http://www.allaturkaa.de/video/flash/ZyxelFirewall.swf

Tuesday, 25.10.2011, 11:57

! ! Zyxel Modem - Radyoma kimse gelemiyor!

Arkadaşlar Port sorunu yaşıyorum ve 3 gündür araştırıyorum burada söylenenlerin hepsini yaptım fakat gine değişen birşey yok. Bir yerde hatam oldgunu dusunuyorum arıyorum ama yok. DJ Panelindeyken kimse gelemiyorr sorunum çok büyük ne yaptıysam olmadı. Siz bu işi bilenler oplar ve profesyonellerden yardım istiyorumm uzaktan yardım aracılığı ile örneğin (( Tem Wiewer )) programı ıle benım pc me bağlanıp sorunu çözermisiniz? Siz işi bilenler ve proflarr adına bu zor olmasa gerek. Para karşılığı ya...