Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 16.04.2012, 12:13

Yazar: ZaaraHayat

Radyoya giriş sorunu

valla sınırdayımm pes edicemm (( hakkınız çok geçti bana helal edinn olmuyoo

Monday, 16.04.2012, 10:57

Radyoya giriş sorunu

ben hepsini yaptım ama olmadı yine eksi görünüyor ve şöyle birşey oluyo ben direk yayını aldıgımda giriş olmuyor ama arkadaşın elinden yayını aldıgımda herkes girebiliyor en azından çogu kişiler giriyor bu neden oluyo sizce isterseniz yayına gireyim girmeyi deneyin bakalımm millet giremiyoruz diyor ama yayın akışındayken aldıgımda giriyolar ..

Friday, 13.04.2012, 16:10

Radyoya giriş sorunu

modem anlatımınıda buldumm benim modemde varmış ama anlatımdaki mevzu bende olmuyorr resmen başım açtladı sinirdennn (

Friday, 13.04.2012, 15:55

Radyoya giriş sorunu

ip sabitlendi ama hala yayında sag maus yaptıgımda mapping info hala kırmızı işaretli ne yapmam lazımmm

Friday, 13.04.2012, 15:49

Radyoya giriş sorunu

verdigin linkten yaptımm videodan resetlemem lazım galibaa inşallahh olurr bugün benim için önemli birgündü yayına girmem lazımdı ama anca misafirimm (

Friday, 13.04.2012, 15:25

Radyoya giriş sorunu

bu port olayı malesef bende olmuyor dns degişemiyorum degiştigim anda netim gidiyorr nasıl olucakk yayını aldıgımda kimse giremiyorr bendeykenn (

Friday, 13.04.2012, 09:57

Radyoda şarkıların bazılarını atlıyor

bende sorun bitermi onur beyy şarkıyı hallettim yayını ben aldıgımda kimse giremiyorr arkadaşım benim nicle girdi onun yayın aldıgında herkes girdi bendeki sorun nedir ve benim bugünn yayını kesin almam şart offfffff

Friday, 13.04.2012, 07:03

meral o sorunu çözdüm youtubeden mp3 çevirdigimde sorunsuz çalıyor şarkılarımı

Thursday, 12.04.2012, 08:05

radyo yardım konusuna iyice baktım bu konu yazılmış söylenenleri yaptım yeni formatlı winap yükledim türkçe karakteri yog mp3 formatlı ama yinede atlama yapıyo windows türkçe dil seçimli baya bir göz attım foruma ama çözüm bulamadım başka çaresi yogmudur ?????

Sunday, 8.04.2012, 14:04

Tema ve İndex yapıyormusunuz

masum bunların adreslerini o zaman ruzide verdi malesef benim kafa almayınca saolsun kendi şifrelerden girdi halletti (

Sunday, 8.04.2012, 13:48

( geçenlerde saolsun ruzi yardım etmişti bana ben bu yeni blogspottan bir türlü beceremiyorumm index yerleştirmeyi sizin verdiniz linkten güzel bir index bulmuştumki yaparken yine mahfettimm (((

Sunday, 8.04.2012, 13:26

süpersinizzz bir tane buldummmm valllaaa

Sunday, 8.04.2012, 13:06

pek içlerinde oldugunu sanmıyorumm benim istedigim bollywoodla yani indian sanatçılarını içeren tema ve index ama yinede tşkrlr yardımın içinn keşke yapan olsaymış keşke ben yapmasını bilseydim

Sunday, 8.04.2012, 12:55

Benim radyom var ve onu açma sebebim bir kutlama ona özel index ve tema yaparmısınız özel isteğe göre yapıyormusunuz ????

Thursday, 29.03.2012, 18:18

Blogspot'da radyo nasıl kurabilirim?

arkadaşlar lütfen bir bilgisi olan yazsınnn neden yayını ayarladıgım halde giriş olmuyorrr lütfennnnnnnnnn

Thursday, 29.03.2012, 15:44

radyoyu kurdumm dediklerinizi yaptım ama nedendir bilemedimm herkes giremiyorumm sizce neden ve linki versem bir denermisniz girişi belki sorunu anlarsınız nerde hata yaptımmm ...

Wednesday, 28.03.2012, 20:29

sizin verdiginiz linktekiyle bendeki çok farklı kafam sersem gibi oldu index yerleştirdim önizleme yaptım ama benim karşıma yayın hatası çıkıyor <br/> XML hata iletisi: bu ve başka yazılar var bu sefer Blogger XML hata Sorunu diye bir konu buldum tıkladıgımda resimdeki görüntüylke benimki çok farklı sorunu çözemedim kısacası (