Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 25.02.2015, 10:41

Yazar: …›°EFE°‹…

1444444 Nolu Sidin Ruletteki İsmin Silinmesini istiyoruz..

1444444 Nolu Sidin Ruletteki İsmin Silinmesini istiyoruz. Selamlar.. Kolay gelsin öncelikle Ruletteki Istanbul34 Fm adimizin silinmesini istiyoruz.. 1444444 nolu Sidimizi kullanmak istiyoruz. Teşekkürler şimdiden.. Melye hanım ben silinsin diye Rica ediyorum siz eklendi diyorsunuz.. Lütfen silin Bize Cok Zararı oluyor.. SABAH YAZDIGIM YAZIYI TUTMUSUSNUZ DAHA ONCE YAZDIGIM YAZIYA SANKI BUGUN GIBI EKLEMISSINIZ SILIN ISTEMIYORUZ. ZOR DEILDIN SANIRIM SILMEK..

Wednesday, 25.02.2015, 07:19

1444444 Nolu Sidin Ruletteki İsmin Silinmesini istiyoruz

Selamlar.. Kolay gelsin öncelikle Ruletteki Istanbul34 Fm adimizin silinmesini istiyoruz.. 1444444 nolu Sidimizi kullanmak istiyoruz. Teşekkürler şimdiden..

Friday, 20.02.2015, 12:50

1444444 Nolu Sid Yerine Isim Yazilmasi

Oncelikler Kolay gelsin sayın yetkililer.. 1444444 nolu Sid YERINE Istanbul34 Fm yazılmasını istiyorum.. Şimdiden teşekkürler Kolay gelsin..

Monday, 26.01.2015, 09:32

istanbul34 FM isminin silinmesi

Kolay gelsin sayın yetkililer Ruletten Radyo adımızın silinmesini istiyoruz. istanbul34 FM yazmasın. sid Nomuz gozuksun 1444444 Tesekkurler..

Sunday, 25.01.2015, 18:09

Istanbul34 FM

Melye hanım isimi yazmısınız teskler. Istanbul34 FM bu sekılde ancak FM kaba olmus Istanbul34 Fm bu sekil deistirirseniz gorsel acıkdan bizim icin daha hos olacak tesekkurler simdiden..

Saturday, 24.01.2015, 11:22

Teşekkür ederim ilginiz için Kolay gelsin..

Saturday, 24.01.2015, 10:50

Oncelikler Kolay gelsin sayın yetkililer.. 1444444 nolu Sid YERINE ISTANBUL34 FM yazılmasını istiyorum.. Şimdiden teşekkürler..

Saturday, 24.01.2015, 10:18

Radyo Adimiz Rulete Yanlis Yazilmiş Düzeltilmesi

Öncelikler Sayın Yönetici Arkadaslar Kolay gelsin guzel Forumlar..Bizim Bilgimiz Olmadan Bir Yanlışlık yapılmış bunun Düzeltilmesini Rica edeceğim. ADIMIZ KIM YAZDIYSA DOGRU YAZILMASI YADA SILINMESINI Rica ediyorum Radyomuzun ADI ISTANBUL34 FM Teşekkurler..

Tuesday, 4.03.2014, 11:28

Emeğine Saglık

Arkadaşlar benimkisi oylesine gecerken gördüm yazdim. Melodi arkadas Temaların cok güzel emeğine Yüregine sağlık.İnşallah daha güzellerini yaparsın Hakkını helal et gecerken denk geldi yazdım dahada yazmam zaten. Ece Hanımın acıklaması içinde ayrıca teşşekkür ederim. Herkese mutlu ve huzurlu günler dilerim..

Monday, 3.03.2014, 13:15

Bir Üstteki Temaya Yorum

Çok ısrar ettin üstteki Temanızada yorum yapacağım. Karanlık bir mağaraya ERKEK Düşmüş zavallı yolunu kaybetmiş yol arıyor kendine Üsttende az bişi güneş ışığı girmiş MAGARAYA heralde ısınması için. Sonra En onde de bi bayan VAR KAFASINDA PARILDAYAN ISIKLAR VAR LAMBA GİBİ ODA HERALDE Magaradaki adam gözünün önünü görsün diye koymuşşun düşmesin felan ne olur ne olmaz diye yada Radyoya giren userlere dinleyiciler yazılarını daha iyi gorsun okusun diyede olabilir bilmiyorum neden koymussunuz. Fena ...

Sunday, 2.03.2014, 13:08

Konu Anlasılşın Diye Tekrar Yazıyorum Sorunu

Haksız Yere isim YAZIYOR SID YERINE Sayın çok değerli Yönetici Arkadaşlar biliyorum işleriniz çok yogun ve karmaşık. Sizlerden Ricam 2 Aydır ben takip ediyorum Belli kriterler gerekli isim yazması icin SİD Yerine. Ancak Şu Sid Nonun 1417600 İstatiğini bi kontrol edermisiniz. Dinleyici sayısı 5-6 kişiyi zor geçiyor Bu radyo ismi Rulette hala niye yazıyor çok merak ediyorum. Zahmet olmassa cevap yazarsanız sevinirim. İstatigine de isteyen aşagıdaki linkten ulaşabilir. http://www.flatcast.com/PrgSt...

Saturday, 1.03.2014, 18:00

Haksız Yere isim YAZIYOR SID YERINE

Sayın Yonetici MELYE Hanım Benim Radyomu Sormadım Benim radyom OZEL zaten 2 kisilik kimse giremez 1354000 ismini ben kendim sildirdim kimse gelmesin die BENIM RADYOMU YAZIN DIYE BASVURUDA BILE BULUNMAM. Ben size 1417600 nolu isim yazan ♥İSTANBULFM♥ soruyorum. Konuyu niye çarpıtıyorsunuz .Şunumu DEMEK istiyorsunuz ha ben 1417600 sidi 1-2 gun daha izleyecem istatistigi düserse silecemmi diyorsun net ol biraz. Melye Hanım Bak 2009 dan beri 7 senelik radyonda seninkininde ismi yaziyor bak senin ista...

Saturday, 1.03.2014, 15:11

Alıntı sahibi "Melye" Biz herkesin istatistiklerini kontrol ediyoruz merak etmeyin siz. Kimi silip kimi ekleyeceğimize de bırakında biz karar verelim değil mi ? Malum o kuralları da koyan bizleriz. Kontroller esnasında kriterlerimize uymayan bir durumla karşılaşırsak silinir. Şu anda silinecek bir durum yok, ama yarın yada başka bir gün düşüş olursa silinir. Her radyoyu aynı hassasiyetle kontrol ediyormusunuz, yoksa tek bir radyoya mı bu ilginiz acaba, yinede yardımcı olup takip ederek bize bil...

Saturday, 1.03.2014, 14:09

Yorum Farkı

Yorum yapmadan gecemeyecegim kusura bakma ben yazmıyorum herkesin yazdığını sadece ve sadece kopyalıyorum. (( Elinize emeğinize sağlık, güzel paylaşım için teşekkürler... Günlük 20 boyle yorum X 30 1ayda = 600 ileti x 12 ayda = 7.200 toplam ileti Profesyonel üye oldum yaşaşın )) Çalışmaya bakan yok zaten millet yazmak icin yazıyor. Yorum yapıcı yada düzeltici olur bence (( Elinize emeğinize sağlık, güzel paylaşım için teşekkürler. denince neyi düzeltiyon oda merak konusu.. : * Meselal Son Temad...

Saturday, 1.03.2014, 14:02

Kardeş Allah Razı olsun

Yorum yapmadan gecemeyecegim kardeş kusura bakma ben yazmıyorum herkesin yazdığını sadece ve sadece kopyalıyorum. (( Elinize emeğinize sağlık, güzel paylaşım için teşekkürler...)) Çalışmaya bakan yok zaten millet yazmak icin yazıyor. Yorum yapıcı yada düzeltici olur bence (( Elinize emeğinize sağlık, güzel paylaşım için teşekkürler. denince neyi düzeltiyon oda merak konusu.. Kardeş allah yolunu açık etsin Buda benim yorumum.. Kimse üzerine alınmasın

Saturday, 1.03.2014, 13:29

Sayın çok değerli Yönetici Arkadaşlar biliyorum işleriniz çok yogun ve karmaşık. Sizlerden Ricam 2 Aydır ben takip ediyorum Belli kriterler gerekli isim yazması icin SİD Yerine. Ancak Şu Sid Nonun 1417600 İstatiğini bi kontrol edermisiniz. Dinleyici sayısı 5-6 kişiyi zor geçiyor Bu radyo ismi Rulette hala niye yazıyor çok merak ediyorum. Zahmet olmassa cevap yazarsanız sevinirim. http://www.flatcast.com/PrgStatistic.aspx?sid=1417600 Saygılar Kolay Gelsin..

Friday, 13.09.2013, 18:01

Tebrikler

Kemal bey cok guzel bi calısma olmus. Emeginize yureginize saglik Güzel calısmalar dilerim..

Friday, 13.09.2013, 08:52

Tebrik Ederim

Bülent kardeşim çok güzel bi çalışma olmuş ellerin dert görmesin. Kullanacak Dj arkadaşlar güle güle kullanırlar inşallah. Kolay gelsin...

Friday, 13.09.2013, 08:40

Güzel Paylaşım

Güzel bir çalışma olmuş Nehir. Tebrik ederim...