Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 22.11.2009, 19:01

Yazar: .~*~Kr@L~*~

Re: KIRMIZI KALP

Alıntı sahibi ""atardamar"" www.efsanedamarcifm.blogcu.com güle güle kullanin İndex si iyi incelyin lütfen tam acilmasini bekleyiniz<<< yaf adamın uzerıne gıtmen hakkıyla calıp yapıyooo bakalım baska kımlerın emegini calacak

Friday, 30.10.2009, 23:03

SİTENİDE BALIK YUZDURUN

iyi guzelde on izlemenin neresi reklam

Friday, 30.10.2009, 22:54

Gün batımı

fenacili, hocam emegine saglik

Friday, 30.10.2009, 22:52

peri peri harketli tema vaybee

vaybee43, paylasım ıcın tskler

Friday, 30.10.2009, 22:51

seni düsünüyorum

perinaz, cay**karam, tskler

Friday, 30.10.2009, 22:50

Canimdansın Fcp Tema

paylasım ıcın tskler

Friday, 30.10.2009, 22:50

qokyuzu&denizi mavisi

paylasim için tskler

Friday, 30.10.2009, 21:33

SITENIZE GIRIS INTRO

blogcu sıtesine kullanıcı adınla gırıs yaptıktan sonra sırasıyla sablon yonetımi>>>>sablonunu duzenleyın secenegıne tıkla html kodlarını goreceksın NOT: BLOGCU SITELERINDE ALT SAYFA UYGULANMIYO BU INTRO ICIN YEDEK BI SITE GEREKIR

Friday, 30.10.2009, 21:24

Sitenize Aninasyonlu Giris

Alıntı sahibi ""myfyhy"" Kardes hosuma gıttı bu ama nasıl yapılacagını anlamadım bı yardımcı olsan ? diğer ındexi silip bunu mu kaydedıcem bı acıklayıversen dıger ındexi silmiyorsun bu kodları indexteki kodların sonuna koy kaydet

Friday, 30.10.2009, 21:20

SITENIZE GIRIS INTRO

Alıntı sahibi ""myfyhy"" kardes gırıs ıntron guzel ben bunu ındexe nasıl koyucam ve radyomun adını yazabılırmısın sana zahmet sevdalıyuregimfm buyur radyonun adı kullandıgın sıtenın ne oldugunu yazarsan yardımcı olacak arkadaslarımız bulunur hangı sıteden kullanıyosun mynet.blogcu.trgg

Friday, 30.10.2009, 18:22

RADYOYA GİRİŞ SİTEM DEGİŞMİS

ARKADASLAR BLOGCUDAN KAYNAKLANAN SORUN NEDENIYLE SIFRELERI KABUL ETMIYO EN KISA ZAMANDA DUZELECEKTIR BILGINIZE

Friday, 30.10.2009, 18:16

SITESI OLANA MSN DOMAIN

buradaki amac sizin domain uzatınızla sitenize msn in verdiği bannerı ekleyerek kullanıcının direk sizin cpanel e yada plesk panele girmenize gerek kalmadan kullanıcının Windows Messenger ı taban alarak aynı name@hotmail.com alır gibi name@domain.com gibi mailler alması. Tabiki msnde bu msn adresini onaylayın yazısı cıkmadan İlk Olarak Yapılacak İşlem http://domains.live.com e girmek Girdikten Sonra Get Started secenigini tıkla***** ikinci Provide your domain name altında www. yazan yere domain ...

Friday, 30.10.2009, 18:12

BİLGİSAYARIM GEC ACILIYOR DIYENLERE

Bu bir Program değil. Ufak bir ayarla bilgisayarınızın açılışını hızlandırın başlangıçtaki mavi çubuk sadece bir sefer geçsin. ben denedim bundan önce mavi çubuk en az 10 defa gidiyordu bunu yapınca sadece 1 sefer gitmeye başladı. Bilgisyarada hiç bir zararı yok. Bilgisayarımı sağ tıkla özellikler donanım aygıt yöneticisini aç gerisi aşağıdaki resimde var. Hadi kolay gelsin NOT: Eğer sizin bilgisayarınızda Yukarıdaki ikincil IDE kanalı özelliklerinde aygıt0 ve aygıt1 şeklinde 2 aygıt değilde tek...

Friday, 30.10.2009, 18:10

Trojen Bulucu Ve Temizleyici

Doctor Alex, bilgisayarınıza sızan ve bilgisayarınıza zarar veren zararlı yazılımları ve trojenleri bulur ve yok eder. İnternet kullanımının hızla yayıldığı şu günlerde, internette gezinen zararlı yazılımları ve birbirinden tehlikeli tuzakları da unutmamak gerekir. Bu program sayesinde internetten bilgisayarınıza sızmaya çalışan korsan yazılımlara karşı koyabilecek ve bilgisayarınıza giren ve bilgilerinizi çalmaya çalışan trojenleri yok edebileceksiniz. Programın iki türlü çalışma prensibi vardı...

Friday, 30.10.2009, 18:09

160 ADET FLAHS SAAT

Umarım işinize yarar. http://rapidshare.com/files/2914414/...locks.rar.html 2.49 MB (BÜYÜKLÜKTE)