Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 30.09.2011, 22:41

Yazar: kralasd

3g modem İle adsl modemdekİ statİk İp Üzerİnden baĞlanmak

Alıntı sahibi "****ONUR*****" Statik IP türkcell . Bu hizmetten sadece Faturalı 3G İnternet hattı olan kullanıcılar faydalanabilir. Turkcell Müşteri hizmetlerini arayarak veya Online işlem merkezinden Statik IP aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece her internet bağlantınızı aynı IP üzerinden yapabilirsiniz. Statik IP ile bağlantı yapabilmek için VINN 3G Modem bağlantı yazılımında bulunan Turkcell 3G Statik IP APN (bağlantı noktası) seçmeniz gerekmektedir. Tam olarak anlatamadım galiba ...

Friday, 30.09.2011, 14:12

Yazar: kralasd

3g modem İle adsl modemdekİ statİk İp Üzerİnden baĞlanmak

Alıntı Merhaba arkadaŞlar bİr konuda acİl yardima İhtİyacim var bİlgİsİ olan arkadaŞlar yardimci olursa Çok sevİnİrİm.İŞİm gereĞİ 3g modem İle farkli mekanlardan İnternete gİrmem gereklİ ancak Şİrkette kullandiĞimiz bİr İnternet sİtesİne gİrİŞ yapamiyorum.bunun nedenİ İse kullanici adi ve Şİfre bİlgİlerİ diŞinda Şİrketİmİz adina tanimli statİk İp bİlgİsİnİnde tutmasi gerektİlİ.bu konuda yapilabİlecek bİrŞey var midir bİlemİyorum.eĞer var İse bİlgİsİ olan arkadaŞlarin yardimlarini beklİyorum.Şİm...