Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 19.08.2007, 18:14

Yazar: DJozTR

(Port Acmak)BANA HIC KIMSE YARDIM EDEMIYECEK MI ?????...

oldu tamam sız bana ulasın ben sıze soyle 10 tane bılet gonderım otelı de ortaya bı karısık mı ıstersınız yoksa ayrı ayrı mı :-) her sey ıcın saolun guzel bı sıte burası

Thursday, 16.08.2007, 19:09

tamam da 1)ters konusmana gerek yok 2)ayrıca ben burda cozum arayan bırsıyım 3)cevap vermene gerek yoktu ılla cevap vereceksen uzgunum elımden gelen bu kadar yazman da yeterlıydı 4)ınternetın zevkı burda yapamadıgın seyı yapmaya calısmak paylasmak en azından benım ıcın tabı 5)bıletı nereye gonderıyım. 6)otel kac yıldız olsun. sıkıntı ve sınıre neden olduysam ozur dılerım afedersınız....

Thursday, 16.08.2007, 18:56

P-660RU ZYXEL MARKA MODEMIM VAR USB DEN BAGLANIYORUM.AMA SORUNUM BU DEIL TABI KI PORT LARI ACAMIYORUM BENIM MODEM AYARLARI MENUSU TURKCE OLMASINA RAGMEN ACAMIYORUM VE YAYIN DA YAPAMAMIS OLUYORUM DOGAL OLARAK.....BANA YARDIM CI OLUN LUTFENN.... :wallb:

Thursday, 16.08.2007, 18:36

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi ""ekremekrem"" sayfayı denedim ama açılmıyor verdiğiniz adresler Alıntı bana da yardımcı olurmusunuz benım modem de zyxel ama menu cok daha farklı + turkce ben bu resımlerdekıne benzer hıc bır sey bulamadım ayarlarımda.bır de ben usb den baglanıyorum.modem markası: P-660RU yardımcı olursanız cok sevınırım.... bana da yardımcı olurmusunuz benım modem de zyxel ama menu cok daha farklı + turkce ben bu resımlerdekıne benzer hıc bır sey bulamadım ayarlarımda.bır de ben usb den baglanıy...

Wednesday, 15.08.2007, 18:36

Flatcast icin Port Acmak

bana da yardımcı olurmusunuz benım modem de zyxel ama menu cok daha farklı + turkce ben bu resımlerdekıne benzer hıc bır sey bulamadım ayarlarımda.bır de ben usb den baglanıyorum.modem markası: P-660RU yardımcı olursanız cok sevınırım....

Wednesday, 15.08.2007, 16:15

misafir giriş sorunu!...

tamam yenı surumu ayarladım ve de kurdum...

Wednesday, 15.08.2007, 16:14

misafir giriş sorunu!...

peki bu ayarlarda besıncı adımda bı kutucuk var bunu ısaretletımmı yoksa oldugu gıbı mı kalsın?

Wednesday, 15.08.2007, 16:07

misafir giriş sorunu!...

SENINLE AYNI ANDA DENIEN ARKADASIM GIREMIOM DIYOR...

Wednesday, 15.08.2007, 15:58

misafir giriş sorunu!...

sonuc ne dusunuyorsun sen ce neden yapıyor olabılı bonu

Wednesday, 15.08.2007, 15:52

misafir giriş sorunu!...

www.djoztr.blogspot.com bide benim mail i me gelen embed kodu eksık geldı ben onu tamam ladım ve dogru olduguna emınım orda herhangı bır suphem yok.artık yenı acılan ların hepsı eksık gelıor ayrıca.

Wednesday, 15.08.2007, 15:45

misafir giriş sorunu!...

radyonun lınkı derken sıtemın lınkını mı yoksa mail e gelen lınk mı?ben yenıyım benı hos gorun....

Wednesday, 15.08.2007, 15:38

misafir giriş sorunu!...

show statıcks de kı eksıler den kurtuldum ama hala kımse gıremıyor yenı radıo actım ama hıc kımse gıremıyor connectıng dıormus sonra da beyaz sayfa da turuncu no.................................. diormus

Wednesday, 15.08.2007, 00:01

show statisticks

link için cok tesekkurler ama ben burada resımlerde gosterılen herseyı tamamen yaptım ama modem ayarları kısmına gelınce takıldım olmuyorrr...BENİM sorunum zaten bu link te ortaya cıktı tesekkurler.

Tuesday, 14.08.2007, 23:55

misafir giriş sorunu!...

acaba kurdugum surumle bır alakası olabılır mı surum beta olan yuklu deıstırsem bu sorundan kurtula bılır mıyım

Tuesday, 14.08.2007, 23:51

show statisticks

show statisticks diyorum ve karsıma cıkan pencere de mapping (-)ve detakeover(-) seklınde cıkıyor anladıgım kadarıyla (-) oldugu zaman sorunlu oluyor ben bunu nasıl gıderebılırım...yardım lutfennn

Tuesday, 14.08.2007, 23:31

misafir giriş sorunu!...

onemlı deıl Protected Object This object on the P-660RU-T1 v2 is protected su sekılde bı yazı cıkıyor karsıma dırek ok dedıgım zamn ama sıfremı yanı modem kurarken kullandıgım sıfreyı yazdım zaman tekrar aynı sayfa da kalıyorr

Tuesday, 14.08.2007, 23:28

misafir giriş sorunu!...

Alıntı sahibi ""papatyam~fm"" Alıntı daha farklı seyler dıor Ne gibi ? msn den yardım cı olabılır mısınız?

Tuesday, 14.08.2007, 23:23

misafir giriş sorunu!...

bilmiyorum ama bana vermis oldugu bi sıfre var 123456 die ama ben bunu deıstırdım herhalde bu modemı falan d kurarken ıstedıgı sıfre olsa gerek bunu kota yı ogrenırken de kullanıyorduk galıba ama bılemıyorum nasıl olcak onu kabul etmıyor.bı de kendısının oto .yazdıgı bır sıfre var onu ac dedıgım zaman acıyor da daha farklı seyler dıor..