Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 10.08.2009, 10:30

Yazar: axarayliii-68

DJ TÖVBEKAR FON MÜZİKLERİ İSTEK :up:

Alıntı sahibi ""beratcan"" axarayliii-68, avatar boyutlarınız AGK ye aykırı lütfen tekrar düzenleyiniz değiştirdim umarım yeni avatarımda sorun olmaz olursa forum avatarlarından birini seçerim Ayrıca ses ve ses efektleri jingleler ve kendi yapmış olduğum ve isteğe göre yapılan jingleler(Örnek: Dj-TövBeKaR ile müzik sandalı BAŞLIYOR>DEVAM EDİYOR>BİTTİ ve buna benzer isteğe göre yapılır ) ayrıca elimde bulunan mixleri isteyen arkadaşlarla paylaşabilirim

Thursday, 11.12.2008, 08:30

DJ TÖVBEKAR MÜZİK İSTEK

birde DjMaHurGözLüm abim ben şarkı url si alabileceğim site isimleri verirsen sevinirim saygılarımla

Thursday, 11.12.2008, 08:22

DJ TÖVBEKAR MÜZİK İSTEK

DjMaHurGözLüm teşekkür ederim sağol çok işime yaradı sitelerime herşey için sağol emeğine yüreğine sağlık :h050: ayrıca beratcan abim herneyse ben yanlış anladım özür dilerim kusura bakma :harika:

Wednesday, 10.12.2008, 19:24

DJ TÖVBEKAR MÜZİK İSTEK

sevgili DjMaHurGözLüm abim senide yoruyoruz ama senden hüzünden akşamlar çökünce can afacandan onunla evlen ahmet selimden sen olma beni öldüren adlı parçalarının kodlarını istiyorum mümkünse birde ben şarkı url adreslerini alabileceğim bir adres verirsen sevinirim bi kaç yerden denedim ama olmuyor şimdiden teşk ayrıca beratcan abi bu konuyla ilgili sizler kadar tecrübeli olmadığım için bilemedim bu yüzden özür dilerim ayrıca normal bir şekilde söyleyebilirdin önemli değil yinede bilgilendirdiği...

Monday, 24.11.2008, 10:47

DJ TÖVBEKAR MÜZİK İSTEK

sağol çok ama çok teşekkür ederim saygılarla

Friday, 21.11.2008, 10:35

SENI SEVIYORUM

sevgili nisa arkadaşım şimdi dikkatlice okudumda ben sanatçının ismini zaten biliyorum ben senden sitemde kullanmak üzere html kodlarını istemiştim ayrıca nede olsa axaraylıyız iç anadolu sanatçılarının hepsini bilirim ben şarkıyı zaten telefonumda mp3 olarak dinliyorum eğer yapabilirsin bide çağatay olgundan gam yeme gönül gam yeme adlı şarkısının media pleyer şeklinde yapıp html kodlarını verebilirsen sevinirim tşk.

Friday, 21.11.2008, 09:43

SENI SEVIYORUM

walla hakkaten güzel ama diyorum ki eyüp öztekinden yapmışında bide şöle taner olgunun resimli olarak yapsan nasıl olur acep yapabilcen mi işin şakası bir tarafa eğer yapabilirsin şöyle resimli olarak bir taner olgun teması yapsan tabi olursa :ask:

Thursday, 20.11.2008, 07:17

YA BİDE SENDEN GÜLLÜDEN BIRAKIP GİTME VE BERKERDER BİLMEZDİM BİR DAHA SEVECEĞİ ADLI PARÇALARINDAN İSTESEM BİRDE SANA ZAHMET OLMASSA BEN BU GİFİ ANI SENİNKİ GİBİ İSTİYORUM Dj-TövBeKaR

Thursday, 20.11.2008, 07:11

SENI SEVIYORUM

HERŞEY ÇOK GÜZELDE MEDİA PLAYERİN KODLARINIDA VERSENİZ NASIL OLUR ACABA :0010:

Wednesday, 19.11.2008, 22:52

SAĞOL TEŞEKKÜR EDERİM ELİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ

Wednesday, 19.11.2008, 04:58

WEB SİTENİZE FON MÜZİGİ EKLEMEK İSTERMİSİN ?

DjMaHurGözLüm ilgilendiğin için sağol senden istediğim bende o şarkının url si var şimdi söylesem bulabilirmisin bilmiyorum ama murat yıldız'dan seni seven oldü başın sağolsun ve taner olgundan yeminim var adlı parçalar bu 2 şarkıya yapabilirsen çok sevinirim cevabınızı bekliyorum saygışarımla birde bu senin şekilli nickinin aynısından bende yapmak veya yaptırmak istiyorum burda tavsiye edilen programı kullanmaya çalıştım ama olmuyor herşeyi yapıyorum ama kaydetmiyor başka nasıl ve nerden yapabi...

Monday, 17.11.2008, 08:16

Sitemin reklamını nasıl yapabilirim? [Edit]

hemşerim kendini hiç zorlama ben bu sayede 2 tane com uzantılı 7 tanede bedava site kapattım bu konuda sana ancak 2 tavsiyem olur 1 her siteye gidip reklam yapacan 2 arkadaşlarını çağıracan başka yolu yok bence

Monday, 17.11.2008, 05:51

isTEmeDiginiz KAdaR Kod... ;)

HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR AMA ARKADAŞIMIZIN DEDİĞİ GİBİ BAZI KODLAR İŞLEMİYOR YİNEDE PAYLAŞIM İÇİN TEŞK.

Monday, 17.11.2008, 05:22

WEB SİTENİZE FON MÜZİGİ EKLEMEK İSTERMİSİN ?

bu çalan şarkılardan bizde istek istesek acaba yapılırmı ben şarkının url adresini yazsam yapılırmı yada yaplıyorsa nasıl yapılıyor bu konuyla ilgili cevap bekliyorum teşk.

Monday, 17.11.2008, 05:18

DJ ISIMLERI YAZMAK ICIN HARIKA BI PROGRAM

sevgili beratcan kardeşim bu bannerdeki müzik nasıl yapılıyor onunla ilgili olarak bilgi verebilirmisin şimdiden teş.

Sunday, 16.11.2008, 07:07

DJ ISIMLERI YAZMAK ICIN HARIKA BI PROGRAM

SEVGİLİ SEVGİ-NEHRİ ARKADAŞIM BENDE BU PROGRAMI ARIYORDUM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ayrıca sitemede beklerim www.edit.gg By-Dj-TövBeKaR

Sunday, 16.11.2008, 06:44

SiTeniz iÇin Karışık HTML Kod ARşiVi!

sevgili arkadaşlar ve allaturkaa ailesi üyeleri bu yukarıdaki Dj HaSreTimSiN yazısına benzer şekilde bende yapmak istiyorum bu konuyla ilgili bana yardımcı olursanız sevinirim edit msn adresim