Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 6.12.2012, 08:46

Yazar: müzikdünyamız

Kirmizim (HTML5) [Blogcu Tarzi Uygundur.]

oldu yavuz bey çok çok teşekkür ederim harikasınız başarılşarınızın devamını dilliyorum

Wednesday, 5.12.2012, 07:27

yavuz bey o zaman hemen aynısını blogcu sitelere uıygununu istiyoruz yoksa pankratları açarız evinizini önüne gelir eylem yaparız blogculara özgülük diye)))))))))

Tuesday, 4.12.2012, 18:16

çok güzel bir indeks hoş ve sade ancak ben radyoma uygulama istedim düx beyaz yazılar çıktı blogcu trgg gibi sitelere uygun değilmi bu

Tuesday, 27.11.2012, 16:52

Ismi Lazim Deil

çok çok güzel kenan kardeşimin yaptığı çalışmalara bayılıyorum ellerine sağlık kardeşim başarılarının devamını diliyorum

Tuesday, 11.05.2010, 21:54

radyo istek

mwlisa dilersen sana blogcu olarak o ismi taşıyan bir radyo açayım

Friday, 7.05.2010, 08:10

cısssssss piss emege saygı:))))))

arkadşalr kusura bakmayın ama ne bu tamam emeklerinize saygı çokta güzel yapmışssınız ama madem kimseninin kullanmasını isatemiyosunuz o zaman neden buraya koyuyorsunuz bir anlam veremiyorum lütfen bunun mantıklı bir açıklaması varsa bi zahmet yazıversin

Wednesday, 21.04.2010, 03:26

Ölümsüz Sewdam

yaa arkadaşalr emeğe saygı bunu taktirle karşılarımda ancak madem kimsenin kullanmasını istemiyorsuınuz o zaman neden buraya koyuyorsunuz )

Wednesday, 13.01.2010, 13:34

müzik mikserde takılıyor

verdiğiniz bildiler için çok teşekkür ederim hepinizde harika insanlarsınız evet toolsta çok tema vardı ve vinnap kullanmıyordum pc yi formatlattrıdım ve vinap yükledim sorun gitti. SAYGILAR

Thursday, 7.01.2010, 10:12

müzik mikserde takılıyor

Arkadaslar bende bir sorun varki en kalabalık tradyoda dj lik yaptığım halde kimsew sorunuma çare bulamadı belki 50 kişye sordum 50 şey yaptım yok yok olmuyor . sorunum şu: yayın esnasında mikserde sarki bitiminde hatta 1 saniye kala pause after song a bazip sarkiyi durduruyorum hatta bazen pauseye basiyor ve sarkiyi durduruyorum 5 saniye bekliyorum talka basarak konusmaya bazliyorum aman ALLAHIM bi de ne olsun biten sarkinin sonunu tekrarliyor ve miksere takiliyor bazen 1 dakika beklediğim oluy...

Friday, 25.12.2009, 16:41

Yeni yıl için radyo indeksi by eda

eda hanımı ktluyorum harike şeyler çıkartıyor lütfen eleştirmeyelim ve başarısına taş koymayalım eda hanım siz eleştirilere aldırmayın yolunuza devam edin başarılılarınızın devamı dilerim SAYGILAR

Saturday, 30.05.2009, 17:40

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

yaa ismailbey selamlar hürmetler ben im nikim birisi çalmis galiba şifersini giremiyorum daha önceden sizden dj ege-dj naci- dj ebru - dj ömür- dj admin dj angel -dj sevilay- dj seniandım - dj arzu ya yazilari rüca etmistim galiba arada kayboldu yazmaniz mümkünmü acaba şimdiden teşekkür ederm