Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 20.08.2010, 23:21

Yazar: KimliK

evet

seven kalp neden yorulsun ki güzel paylaışm tşkrlr

Friday, 20.08.2010, 23:17

ağlama

ağlamaya ne gerek paylaşım güsel di

Tuesday, 17.08.2010, 13:12

evet

herkes değişiklikten mutlu olurmuş görsem*lünapark vs vs BEN NEDEN MUTLU OLURDUM; EVET HERŞEYE RAĞMEN YAŞAMAKTAN ACISIYLA TATLISIYLAA YAŞAMAK COK GÜSEL.

Friday, 13.08.2010, 15:11

Tşkrlr

SAOL TEŞEKKÜR EDERİM AYCİN-DELİ KURT SAOLUN SAYGILAR..

Friday, 13.08.2010, 14:43

O Şarki

O ŞARKI Bir şarkı söyle bana Gülüşün kadar gerçek Bir aşk gibi tatlı Bir oyana bir bu yana Denizin dalgaları gibi Salıncak kursun coşkuya başım Bir şarkı söyle bana Ağıtları tüketsin Bitimsiz sarılmalar çoğalsın Beyazlasın tüm kara sevdalar Bir şarkı söyleki Ağarmasın şakaklar Yüzler taşımasın Kurak toprakların kederini Bir şarkı söyle Ekvatorun iki yakasında Dalgalansın mavi bayraklar Özgürlüğün renginde.

Friday, 23.07.2010, 15:46

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

we içimdeki ses:AYITLA PİRİNCİN TAŞINI & AŞK YAKAR Diyo

Friday, 23.07.2010, 09:40

-->KiRiLDiM<--

hüzünle*acı*iç içe güzel paylaşımm teşekkürler.

Thursday, 22.07.2010, 14:10

BilemesinKi

bu şiirinee yorum yapılmaski aygul sadecee ağlanırr. hemdee hıckıra hıckraa*harikaaa

Thursday, 22.07.2010, 13:37

AgLADIM

yorum yazmaya ne gerek zati herseyi içinde gizlii şşirinizinn saygı*sevgi*özlem*aşkçöfke*nefret*hasret... paylaşımınızz mükemmel

Monday, 19.07.2010, 14:40

sevgi

GECEKTEN GÜSELL VEE HOŞ BİRR ŞİİR ETKİLEYİCİİ VEE YORUMLARDAA EN AZZ ANLATIM KADAR HARİKAA

Monday, 19.07.2010, 12:51

Ben Seni Çok Özledim

bende özledim bendee.

Monday, 19.07.2010, 10:00

Bir Hayal Bir Gercek

BİR HAYAL BİR GERCEK Seni düşünüyorum elimde olmadan , yine bu gece Bazen konuşuyor,bazen tebessüm ediyor,bazen elini tutuyoruz birbirimizin , hayalimde. Hayali bile mutlu ediyor beni Kendimden geçercesine Acaba o da beni düşünüyor mu ? diyorum kendi kendime Düşünmese de olur diyorum sonra; Çünkü herkes kendinden sorumlu , sevgi dünyasında da...

Monday, 19.07.2010, 09:55

seni düsünüyorum...

düşünsende inanan yok kii ne kadar düşünürsen düşün*özle

Monday, 19.07.2010, 09:50

şarkılarda sen varsın

hangi şarkı seni cok ama cok seviyorumm.s.ösen

Monday, 19.07.2010, 09:21

Yalnizlik Çemberinde

sürükleyici*içten*duygusal*sürükleyicii teşekkürler. paylaşım içinn

Thursday, 15.07.2010, 16:00

flatcast fcb tema Kavusursak Biteriz

Neye Hasret Senden uzaklarda geçmiyor günler Duygu hasret, gönül hasret, ben hasret. Hasret ile yapılmakta düğünüm. Sevdam hasret, yürek hasret, ten hasret. Yar olur geceler, duygular düşte Bana inat tüller her gün cümbüşte Hayat denen şu karmaşık dövüşte Durum hasret, gidiş hasret, hal hasret. Gönül çetrefilli kızsan usanmaz Kalemler kırılmaz yazsan usanmaz Aldırış etmesen sussan usanmaz Gönül hasret, yazı hasret, söz hasret. Sizcee bitermi H@SR€?

Monday, 12.07.2010, 14:40

tşkr

yorumlarda yorumlıyanlar kadar içten tşkr

Monday, 12.07.2010, 14:17

ŞİİR

YİNEDE SEN Sen dudağımda bir bestesin bitiremediğim Sen gönlümde bir yüksün götüremediğim Sen ruhumda bir çocuksun öldüremediğim Sen yüreğimde bir korsun söndüremedğim Sen içimde bir acısın dindiremediğim Sen hayat bilmecesisin bilemediğim Sen kapanmayan yaramsın gülemediğim Sen hayat iksirisin içemediğim Sen bir elmassın değer biçemediğim Sen ruhumdan da ötesin vazgeçemediğiM