Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 5.05.2011, 04:53

Yazar: ηєƒєѕ

Anlamlı Sözler

Gitmekle gidilmiyor ki... Gitmekle gitmiş olamazsın; gönlün kalır, aklın kalır, anıların kalır.

Thursday, 3.02.2011, 18:58

Anlamlı Sözler

Yalnız kalmaktan daha kötü şeyler de vardır hayatta, ama genellikle bir ömür alır bunun farkına varmak, o zaman da çok geçtir, ve çok geçten daha kötü bir şey yoktur hayatta.

Thursday, 3.02.2011, 14:15

Anlamlı Sözler

“Bir noktadan sonra vazgeçmek olanaksızdır. Erişilmesi gereken nokta da, orasıdır.”

Thursday, 3.02.2011, 03:46

Anlamlı Sözler

''Gerek yok her sözü, laf ile beyana.. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana.. ''

Thursday, 3.02.2011, 01:34

Anlamlı Sözler

Bazen birine birşey yazarsın. Silersin. Yazarsın..silersin..yazarsın..silersin.. O hiçbirini okumamış olur ama.. Sen hepsini demiş olursun..

Thursday, 3.02.2011, 00:55

Anlamlı Sözler

"Gerçek cesaret inandığın şey için yaşamak ve acı çekmektir."

Thursday, 3.02.2011, 00:00

Anlamlı Sözler

Korkuyorum hızlı ve yavaş zamandan Korkuyorum senden. , Zaman sensin...

Wednesday, 2.02.2011, 23:44

AŞKIM'a

Gecenin Bilmem Kaçıncı Dilimi.. Dışarıda İçine Çektiğinde Adeta Ciğerleri Donduracak Bir Soğuk.. Ve Ben Uykusu Kaçmış Kelimelerimi Bir Arada Tutmanın Telaşındayım.. Gece... Işil Işil Gökyüzü... Önce Her Yıldıza Senin Adını Verdim... Yetmedi... Hiçbiri Senin Görmediğim Gözlerin Gibi Değildi... Ben Yalnız Senin Gözlerini Yıldız Bildim... Herkes Altinda Sarhoş Olacağı Yıldızları Ararken... Ben Senin Görmediğim Gözlerinde Bitirdim İçki Kadehlerini... Herşey Siyah-Beyazken... Ben Mavi Bir Düşte Gizle...

Wednesday, 2.02.2011, 17:29

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

Alıntı sahibi "σкуαηυѕ" Canimi acitiyosun derdim neden derdim ?

Thursday, 27.01.2011, 16:07

Anlamlı Sözler

Ben seninle nefes alıyorum. Asi saçlarınla,kara elmas gözlerinle,esmerliğinle,ille de o çok özel gülümsemenle. Ben seninle,seninle,seninle nefes alıyorum.

Wednesday, 26.01.2011, 10:14

Anlamlı Sözler

Seni SeviyoruM (daha anlamlısını bulamazsın aşkım)

Sunday, 2.01.2011, 15:24

Anlamlı Sözler

"Onlar ermiş muradına - o noktada biter her hikaye: Mutlu aşkın anlatılmaya değer bir yanı bulunamamıştır."

Monday, 27.12.2010, 08:09

Anlamlı Sözler

Ah benim sevdasına bencil yüreğinde sağlam sevdiğim.Aklıma gelişini seveyim.Ne güzelde darma duman ediyorsun beni..

Sunday, 26.12.2010, 02:29

Kenar süsü oldum hayatında. Hiç bir şeyin olamamaktansa...

Senin bir hayatın vardı, planların, zamanların vardı. Benimse hiç bir şeyim yoktu senden başka. Senin hayatında, senin planlarında, senin zamanlarında yaşadım sessizce. Orada olduğumu unuttuğun zamanlar olduğunda bile, kırılmadım sana. Sadece sevdim. Hep sevdim. Çok sevdim seni. Sessizce, hayatını izlerken, yaşadıklarınla yaşadığımı zannederken, sadece sevdim seni. Başka bir şey de elimden gelmedi. Kenar süsü oldum hayatında, Yani olmasam da olurdu. Sen mutlu olduğunda benim de mutlu olmam gerek...

Sunday, 26.12.2010, 01:46

Anlamlı Sözler

Geçmiş ve gelecek yoktu,sen vardın..Ölüm yoktu,yaşam hiç yoktu..Yalnızlık yoktu, insanlar hiç yoktu..Dedim ya; sadece sen vardın...

Friday, 24.12.2010, 17:35

üŞüyOrSam Kime ne

Seni Sevmek için ne kadar sebep varsa içimde.. İşte, sevmemek için de öyle, Seni Sevmek için ne kadar söz varsa dilimde, Seni Yermek için, Sana Ermek için.. Yok işte, Bir yalan uyduruyorum ben kendimce, Kendime umutsuzluk, Sana Umudum, Yollarına çaresizlik düşmüş Eşkıya, Ben sana zehir zemberek suskunluğum, Ben sa...na gözlerinden vurulmuşum; Sana açılan Kapıların kapanan sesinde, Ben seni değil Kendimi unutmuşum; Yaralarımın kanayan damarlarına, Uykusuz gecelerimden kör sokaklar sürmüşüm; Ne mu...

Wednesday, 22.12.2010, 00:04

Anlamlı Sözler

Kedi köpek beslemekle hayvansever olunmaz ;hayvansever dediğin benim gibi koynunda yılan besleyecek...