Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 7.05.2014, 23:23

Yazar: VATAN-SEVER

Flatcast Tema// Berkin ELvan//

Ekmeği kazanmak zordur. ''çok doğru'' ama gün gelirki Bayrağının altında yaşadığın ülkenin, ekmeğini bulamadığında inanki acından ölmek, ekmeği kazanmaktan dahada zordur

Wednesday, 7.05.2014, 22:56

Flatcast Tema // 1Mayis//

tema güzelde, orak çekiç tarih oldu SSCB yokki artık ayrıca Avrupa'daki birçok ülkede "totalitarizmi" simgelediği gerekçesiyle yasaklanmış durumda kanımca TÜRK bayrağı daha muhteşem dururdu

Tuesday, 1.04.2014, 23:02

ŞU ANDA HANGİ PARÇAYI DİNLİYORSUNUZ ?

korodan Adam olamadin gitti zevzek Bir Elinde Kadeh Var Nerden Gelirsin Canım İçipde Ağlamayı Derman Bilirsin Canım Dünya Fani Bahçedir Bir Gün Ölürsün Canım Adam Olamadın Gitti Zevzek Beni Bilemedin Zevzek Yürü Be Yürü Be Yürü Be Yürü Adamda Değilsin Kendini Bilmeyen Canım Beni Ne Bilsin Yürü Be Yürü Be Yürü Be Yürü Adam Değilsin Kendini Bilmeyen Canım Beni Ne Bilsin Hele Bak Şu Yüzüne Yüzün Yüze Benzermi Taa Sabahdan Uyanmış Gözün Göze Benzermi Vay o Boyu Boyun Devrilsin Özün Bize Benzermi Ada...

Tuesday, 1.04.2014, 15:58

ŞU ANDA HANGİ PARÇAYI DİNLİYORSUNUZ ?

Uğur Işılak: İnandık Hak'ka, güvendik halka harika yorumlamış, sesine yüreğine sağlık Uğur IŞILAK

Sunday, 30.03.2014, 21:09

Alkışlamak istiyorum

BÜYÜK TÜRK DEVLETİ HALKININ gerçekj gücünü

Sunday, 30.03.2014, 20:06

Anlamlı Sözler

Bükemediğin bileği , ÖPECEKSİN kardeş

Saturday, 29.03.2014, 23:19

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

yarin sağ duyunun hakim olacağı aşikardır

Saturday, 29.03.2014, 22:53

Alıntı sahibi "renksizgazete" şimdi bu facebok kapatılırsa ben anamla nasıl bayramlaşacağım. önceden el öpüp alına götürmek vardı ,eski bayramları herzaman özlemişimdir

Saturday, 29.03.2014, 22:40

Alıntı sahibi "01antepli27" Yarın yapılacak olan yerel seçimlerin ülkemiz için hayırlı olmasını kazananın A veya B değil TÜRKİYE olmasını temenni eder

Saturday, 29.03.2014, 19:20

Alıntı sahibi "renksizgazete" Hem youtube kapanmasını savunuyor hemde youtube dan vide o koyuyor ve koydugu videolar acılmıyor..... Tam komedi... anlayışınıza hayran kalmamak elde değil ,anlaşıldığı üzre mesajlarımın bir bölümünü (işine gelen) okumuşsun dolayisiyle bu kanıya varman normal seçimler ertesi bir bilgi paylaşıcam , belki anlayışın biraz daha gelişir

Friday, 28.03.2014, 22:08

Facebook mu, Twitter mı?

Alıntı sahibi "atilla_ky" C = hiç biri D: Alayına By-pass E: Kalp Ameliyatı F: Ex