Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 10.03.2011, 11:21

Yazar: zifin_61

Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu

Slm sizlerden bir ricam olacak sarı renkde HOŞGELDİNİZ ZİFİN CİCEGİ SİZLERLE ismi rica ediyorum alternatifler fazla ve hareketli olursa memnun olurum şimdiden tşkr ederim emeğinize sağlık saygılarımı sunuyorum...

Tuesday, 1.03.2011, 22:36

Slm sizlerden bir ricam olacak sarı renkde HOŞGELDİNİZ ZİFİN CİCEGİ SİZLERLE ismi rica ediyorum alternatifler fazla ve hareketli olursa memnun olurum şimdiden tşkr ederim emeğinize sağlık saygılarımı sunuyorum...

Wednesday, 16.02.2011, 13:35

Tuesday, 25.01.2011, 14:17

çok tşkr ederim çok güzel ellerinizi sağlık. Benim sizden yine ricam olacak MACKAM61 FM HOSGELDİNİZ İYİ DİNLEMELER, AYHAN EYÜBOĞLU SİZLERLE ,MEHMET EKSİ SİZLERLE, İRFAN ÖZTÜRK SİZLERLE ,ZİFİN CİCEGİ SİZLERLE, alternatifler hareketli ve fazla olursa çok memnun olurum şimdiden tşkr ederim kolay gelsin saygı ve slmlarımı sunuyorum.

Thursday, 20.01.2011, 13:07

slm bütün calişmalariniz çok güzel tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.Sizlerden benimde bir ricam olacak Komar Cicegi Sizlerle ismi rica ediyorum alternatifler hareketli ve fazla olursa mutlu olurum slm ve saygilarimi sunuyorum şimdiden tşkrlerr.