Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 2.06.2007, 16:39

Yazar: IZMIR

Radyo'da istenilen kisiyi banlamak [Flatcast Producer 4.15]

merhaba konu ban ve banlanma olunca yazmadan edemedim dj lik yaptığım dönemlerde banın çeşitli olaylarada çözüm olmadığına inan biri olarak, neden inanmıyorum:banlanan kişiler net kafeleri kullanıyor ve başka pc lerden rahatlıla gelebiliyorlar bide radyoyla hiç alakaları olmadığı halde en fazla 2 dak sonra yeniden radyodalar bide ban çözebildiginin göstergesi olarak daha saygısızca geliyorlar çözüm bileniniz varsa sevinirim

Saturday, 2.06.2007, 11:48

NpFp415.dll aktive x sorunu

oldu arkadaşlarr ))) çokk teşekkür ediyorumm,iyiki varsınız iyiki googla bakmışım

Saturday, 2.06.2007, 11:40

olup olmadığına bakmadım şimdi uygulıyacağım fakat ilginiz için teşekkürler arkadaşlar,internet explorer7 kullanıyorum ve evet overdan yayın alırken başladı şimdi düşülen bir yayını alırkende yaşıyorum

Saturday, 2.06.2007, 10:56

merhaba bir süredir yayın alacağım an startı tıkladıgımda bir pencere açılıyor ve internet explorer da bu eklentide sorun oldugu yazıyor,önceleri açılan pencerede sil yazıyordu,artık güncelle diyor onay verdigimde güncellenecek birsey yok diyor ve yayını vermiyor. google dan araştırdığımda sitenizi buldum ve sayın Al-Pi nin dediklerini uyguluyorum ( kendisine teşekkürler ) C:windows üzeri bunu--> NpFp415.dll ara genelde 2 belge bulmalisin Flatcast Producer 4.15 ....\c:windows\downloaded programm...