Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 27.03.2007, 16:25

Yazar: firari42

radyomuz yayindayken flatcast da görülmüyor

ya ben iki tane faltcastan radyo aldim ama ikisde göürülmüyor adimiz salih ya isimizde kör talih olmasi için mi nedir ben de anlayamadim... ama bak sende haklisn sapiklar flatcastan gelip ugruyor biliyorum ama seninde bir ardyon varsa miletinkinden neyin eksik görülse olmaz mi sapiklara cözüm var bann okadar ama bunun yaninda güzel arkadslar edinebilecegin kisilerde cikabilir güzel paylasimlarda cikabilir mesal ben bu adresi 3 gün önce bir arkadstan ögrendim üyelik yaptik ve simdi burdayim buras...

Tuesday, 27.03.2007, 16:08

KUTLU DOĞUM HAFTASI

hepinizden ALLAH razı olsun bütün müslüman aleminin ve peygamberimiz Muhammed Mustafa(S.A.V.)i sevn onun yolunda gönül verenlerin kutlu dogum haftasini kutlarim ALLAH Teala bizleri Muhammet Ümmetinden eylesin ALLAH yar ve yardimcimiz olsun aminn..

Tuesday, 27.03.2007, 15:58

aylion bunlari biliyorum benim dinleyici sayim yeri gelir 15-20 olur ozamnlar bile görülmüyor ve türk bayragi seçiliydi ama ben ne olur ne olmaz diye all yani bütün bayraklar adi altindada baktim ama malesef görülmüyor sid numarasinin olmus oldugu linkde mi yönlendirmesinde yanlis yaptim diye süpeleniyorum mesala iframe yazan yerleri kaydetmiyordu o yüzden oaobilir mi acaba

Tuesday, 27.03.2007, 15:22

selam arkadslar edit adresli ~~*FiRaRi_FM*~~ radyosu yayindayken flatcastta arama motorunda görülmüyor ama adrese girildiginde direk girilebiliyor ve bazi arkadslar dedilerki 1ooo online gecmesi gerekir dediler ama binimkis 2000 i gecti bana göre aptalca geldi cünkü 2 dk içinde acilan radyolar bile flatcasta görülüyor Bu konu hakkinda bilginiz var mi bana yardim edebilirmisiniz yardimlarinizi bekliyorum simdiden tskler :cry:

Tuesday, 27.03.2007, 15:04

Msn Mail Güvenliğiniz ( Mutlaka Okuyun )

arkadasca gercekten güzel bir paylasim olmus ve su devirde yasanan sorunlarımız dan birisi kus olmamak için yilan olmak gerekir degil mi tsk..