Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 8.04.2008, 22:19

Yazar: ..:::GULL:::..

SENİ SEVİYORUM MELEĞİM

guzel yorumlarınız ıcın tesekkurler arkadaslar...

Tuesday, 5.02.2008, 21:05

SEVSEN BOYLE YAPMAZDIN....!

sol tarafta bu ılk temalrdan onızlemesı boyle sol taraf chat alanı sag taraf mısafır bolumu ama bu temanın daha duzenlenmıs halı de var bana ask borclusun adlı tema bılgınıze...

Wednesday, 2.01.2008, 00:44

Peri [ Flatcast - Tema ] 2

Gercektende cok guzel olmus ben yayın yapmıyorum uzun zamandır ama cok begendıgım ıcın bu sayfayı ındırdım dursun bende de mutlaka tesekkurler paylasımın ıcın ama bır onerı renklı yazı cok guzel yakısmıs demoda acaba tuslarda bu gokkusagı renklerınde olsaydı daha bı guzel olurmuydu ki...

Saturday, 15.12.2007, 00:33

MAVIYI ÇOK SEVERDIM...

Eleştirilerinizi dikkate alarak eskitme olan temanin misafir bolumunu biraz daha büyülttüm hepsi için zamanim olmadi

Friday, 14.12.2007, 23:26

MAVIYI ÇOK SEVERDIM...

mavılı... siyah... eskitme...

Thursday, 13.12.2007, 23:59

KIRMIZILIM...

Yorumlar için teşekkür ederim önizlemeden dolayı yazılar okunmuyor ama normal kullandıgım sayfada biraz daha net görünüyor. Tekrar teşekkürler...

Friday, 2.11.2007, 23:51

RADYOMUZUN MUTLULUĞU ..:::AİLEM:::..

Tesekkurler yorumlar için ama bu kadarına dayanamıyacagım ama tamam photo shop programını ındırmeme ragmen kullanamıyor olabilirim ve sayfalarımı paintte yapıyor olabilirim ama gozunden kacan bır sey olmus oda save yi unutmadım save=kayıt en altta

Friday, 2.11.2007, 00:23

Bunlarda Benim Temalarım Ayrılık Temaları :(

Emegine saglık diyorum ama ben senden ayrılık temaları beklemezdım Fatih...Bu arada acil sifalar dilerim bende umarım ciddi bir sey yoktur hadi cabuk iyileş bir yerlerde haykırışlarını bekleyenler vardır elbet...

Tuesday, 30.10.2007, 19:04

kırmızı notalar

Farklı bir gorunum yakaladıgını soylemek ısterım bu sayfada tesekkurler emegıne saglık...

Friday, 26.10.2007, 00:35

SEN OLMAYACAKSIN

Bu gece SENİ düşünmeyeceğim. Rüyalarıma SENİ sokmayacağım. Yıldızlara bakıp SENİN güzelliğini ve SENİ ne kadar özlediğimi anlatmayacağım. Uzanıp yatağıma saatlerce SENİ sayıklamayacağım. SENİN sevdiğin şarkıları bu gece dinlemeyeceğim. SEN olmayacaksın karanlık odamda. SENİN hatıralarını görmeyeceğim bir yere kaldıracağım resimlerini saklayacağım. Başucumdan kaldıracağım SENİN atkını. Bu gece SENLİ hiçbir şey olmayacak yakınımda. Yazılarımda SEN olmayacaksın bu gece. SENİ anlatmayacağım satır ar...

Friday, 26.10.2007, 00:29

SADECE SENİ

yırtılmış yağmur bulutları uyanıp yerlere kusarken içlerindeki buğuyu yıkayıp tozunu alırken havanın uzakta gökkuşağı gerili teller gibi dururken ben ne görürüm bilir misin sadece senin yüzünü * pırını pırtısını toplayıp gidince gece sularda yıkanan güneş gövdesini denizin üstünde yükseltirken martı çığlıkları denizde dalgalar yaratınca denizde zıplayınca yaramaz balıklar ben ne görüyorum bilir misin sadece senin yüzünü * sokaklarda ayak sesleri uyumaya gidince yontulmamış dolunay dağların ardın...

Friday, 26.10.2007, 00:28

SON KEZ

Son kez anacağım seni bu gece Son kez olacaksın dudaklarımda Son kez döküleceksin dudaklarımdan Bu sana son haykırışım olacak Son yalvarışım Çekip gideceğim ,son kez tek başıma Senden kalanları yakacağım Bir cılız alev, bir kibrit çöpü tutuşacak Koskoca bir mazi yanacak Acımıyacağım bu kez Bakmıyacağım göz yaşına Seni kalbimdeki mezara gömeceğim Her yıl dönümünde, geleceğim baş ucuna Dualar edeceğim, ellerimi açarak Gözyaşlarımla suladığım toprağına kapanacağım Beni mutlu edemedin, sen mutlu ol ...

Friday, 26.10.2007, 00:23

inanır mı bana??

Daha doğmamış bir bebeğin çığlık sesleri kulağımda sanki bir ömür geçirmiş gibi anlatıyordu bana mutsuzluk, acı, keder bunların hiç biri yalnız senin kaderinde yazılı değil sen her seferinde silip baştan yazıyorsun bunları defterine ve çığlık çığlığa kesiliyor sözcükleri düşündürüyor....... hep bende aratıyor adeta tüm sorunları ağlasam, haykırsam.. hayır kaderime ben yazmadım mavişimden ayrılmayı istemedim bir başkasının sevgilisi olmayı desem inanır mı bana?? o içler acısı çığlıklarıyla beni y...

Monday, 22.10.2007, 12:56

..::Şehitlerimiz Anısına::.. :'(

cok anlamalı ve cok guzel olmus tesekkurle remegıne saglık

Monday, 22.10.2007, 12:54

gün batımı2 teması

tesekkurler sayfa ıcın guzel bır calısma olmus tesekkurler

Monday, 22.10.2007, 12:52

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

cok guzel bır tema olmus emeınıze saglık tesekkurler

Monday, 22.10.2007, 12:50

Şehitler Ölmez !

BEN EZELDEN BERI HUR YASADIM HUR YASARIM... RADYO SAYFAN ICIN TESEKKURLER COK GUZEL OLMUS BAYRAGIMIZ ASKERIMIZ BENCE TUM DUYGULARI ANLATIYOR.TESEKKURLER