Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 15.01.2011, 14:58

Yazar: mystery

Flatcast FCP Tema /GizSevgi~TurkEce

Çok güzel olmuş eline sağlık...

Wednesday, 10.03.2010, 10:01

index yardım

teşekkürler arkadaşlar 600 800 kullanayım en iyisi çercevenin dışına taşıyo indexide yeniden yapamıyorum))))

Tuesday, 9.03.2010, 14:12

index yardım

Arkadaşlarr bu indexi 800 1000 olarak düzenleyebilirmisiniz..değiştirince herşey bozuluyor diğer ayarlarıda değişmek lazım sanırım((((( <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"> <html> <head> <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=ISO-8859-1"> <meta name="author" content="design by efes"> <meta name="description" content="flatcast radyo"> <meta name="keywords" content="index"> <meta name="generator" content="Web Page Maker V2"> <title>......FM</title> <...

Wednesday, 10.02.2010, 19:01

Başka radyoya eski radyo linkini yönlendirmek

Arkadaşlar yeni radyo kurdum ama eski radyomun linkini oraya yönlendirmek istiyorum nasıl yapıldığnı bilen varmı yardımcı olurmusunuz.......tşkler

Friday, 5.02.2010, 13:35

Tema

Ekledim

Thursday, 4.02.2010, 14:22

Tema

Arkadaşlar tema yapmayı bilmiyorum resim göndersem tema yapabilirmisiniz bana rica etsem..resmi yükleyemiyorum buraya yapmak isteyen mail adresi verirse yollarım..hareketli olduğu için resim büyük..şimdiden teşekkür ederimm...

Monday, 16.11.2009, 14:59

Flatcast Sunucu Hatalarına Çözüm

Arkadaşlar son günlerde radyolar açılmıyor açık olsada girilimyor..Ağ bağlantılarımdan dns ayarlarınızı değiştirin yardımcı olacaktır şuan radyomuzda sorun yaşamıyoruz.Ağ bağlantılarıma sağ tıklayın özellikleri açın.Yerel ağ bağlantısı gelecek yine sağ tıklayıp özelliklere tıklayın. İnternet iletişim kuralları (Tcp/ip) seceneğini çift tıklayın.Aşağıdaki dns sunucu ayarlarını kullan seceneğini tıklayın kutulara 4 2 2 1 ve 4 2 2 5 yazın okeyleyin) umarım herkese yardımı olur dinleyicilerinizde yap...

Monday, 26.10.2009, 14:52

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

slm HiL@L ALPER AYSHEN LORDİYE ÇİSEM EFE ORH@N MySterY HÜSEYİN yazarmısın lütfen tşklerrr...

Sunday, 25.10.2009, 21:58

DJ YAZISI ISTEYEN HER ARKADASA HAREKETLI DJ ISIMLERI

Dj MySterY yazarmısın lütfen..Bide Büyük harfle hilal yazmıştın kimse okuyamıyor)) kücük harfle yazarmısın HiL@L olursa sevinirim)

Wednesday, 21.10.2009, 01:25

Cok tesekkürlerr yapabildim dj @yshen dj efe dj lordiye dj çisem yazabilirmisin zahmet olmazsa..eline saglik cok güzel oldu..Pc biraz donuyor ama resmi ekleyince..

Tuesday, 20.10.2009, 22:53

Cok tesekkür ederim AlaKaa. Ben Temaya ekledim ama cok büyük tüm ekranı kaplıyor nasıl kücültebilirim ayrıca cok göz alıyorr...

Tuesday, 20.10.2009, 14:51

dj HiL@L DJ Alper yazabilirmisin rica etsem bide nasıl ekleyeceğimi anlatırsan sevinirim. tşkler