Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 28.12.2008, 05:46

Yazar: Aklimda

url yardim

Merhaba Arkadaslar, Sayfayi komple okudum fakat bir seyin farkina vardim, nerde olursa olsun yüklemede yada üye olmada yada URL de sorun yasiyorsunuz. Fakat buyrun biz bize olalim, birbirimizi destekliyelim, neden baska yabanci Upload culara bas vuruyoruzki? Günde ortalama bin den fazla Resim yükleniyor, nerdeyse 1 senedir piyasadayiz, yani kalitemizi ve güvenligimizi kanitlamis durumdayiz ve hic bir kimse daha sorun yasamadi Sistemimizde bugüne kadar. • Üye olmadan • Ücretsiz • 5 sene hafizada ...

Sunday, 28.12.2008, 05:15

81 il dj gif isim özel yapılır buyur

FISTIK muhtesemsin ya valla... ben olsam coktan :wallb:

Monday, 19.05.2008, 17:26

Mikser ve sid

Alıntı sahibi ""ZenNube"" Alıntı mixser çıkıp kayboluyor nasıl çıkaracam vista kullaniyorsan burasini oku: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=43416#43416 VISTA da Yayin ve Tema sorunu yasiyanlara: Mixer hemen kapaniyor: Mixer acilip hemen kapaniyorsa ozaman MIKROFONUN fisini (Pembe yere) takin ve yayininizi yapiniz, Mixer kapanmicaktir, TALK OVER i kapayinki Sesiniz Dinleyiciye gitmesin yayin sirasinda. Tema yi kayit edemiyorum: Temalari (FCP) yüklüyemiyorsaniz yada Kay...

Thursday, 31.01.2008, 01:17

Vistada Flatcast Mixer acilmiyor (edit)

Alıntı sahibi ""alemdar38"" cok tesekürler mikrofonu takinca oldu tesekürler buluslar caresizliklerden dogarmis, bizde zamaninda caresiz kaldik ve denerken farkina vardik mikrofonu takinca oluyormus VISTA da, sevindim isinize yaradigina

Tuesday, 15.01.2008, 00:52

URL eklenmiyor

Alıntı sahibi ""i-rem"" starradyo'da bir süre sonra gösterilmeyen resimler siliniyor diye bir ayrintiyi gözden kacirmayalim maalesef demek gerek :cry: 1.: starradyo.COM DEGIL Adresimiz, bizim Adresimiz www.StarRadyo.DE dir. 2.: Bir süre derken, StarRadyo UPLOAD Sisteminde 30 Gün boyunca gösterilmeyen ve kullanilmayan Dosyalar siliniyor cünkü gereksiz yere yer kaplamasinda anlam yok, bosuna yer kapliyor, cogu Resim ve Dosyalar cift veya daha fazla kez yükleniyor yada is olsun diye deneme amacli ...

Friday, 28.12.2007, 00:45

Dolunay2 (Flatcast Tema )

Alıntı sahibi "")))Sibelimben((("" Arkada$lar yaptiginiz Temalarin fcp download sayisina bakin, acik olan sorularinizin hepisi böylelikle cevaplanmi$ olacaktir. Birbirimizi kirmanin yada renjide etmenin anlaminin olmadiginida göreceksiniz. rica ederim yani SIBELIM, biz burda fikir alis verisi, paylasim yapiyoruz, rencide eden yok ama rencide edildim diye düsünen var ise o onun kendi sorunu, ben SAHSI degil TEMA yi elestiriyorum.

Friday, 28.12.2007, 00:43

Alıntı sahibi ""maxma"" aklimda sorun surda.. ben yeni tema yapmiyorum bayadir tema yapiyorum ve Allaturkada bu temalar cok seviliyor.. o yuzden senin yaptigin önerilere pek ihtiyacim yok saygilar.. ihtiyac söz meselesi degilki, sadece yaptigin TEMA lardan dolayi bu adrese bak dedim yani tavsiyede bulundum bu Adresi, sinirlenecek bi olay yokki bunda:

Friday, 28.12.2007, 00:11

Yeni TEMA Yapan Arkadaslara rica:

Alıntı sahibi ""60harekat"" paylaşim için tskler ark doğru diyorsun rica ederim, sevindim ayni fikirde oldugumuza.

Friday, 28.12.2007, 00:10

Alıntı sahibi ""maxma"" kimse her yapilan temayi beyenmek zorunda deil ki herkesin bir zevki var.. ayrica yaptigim temalari beyeniyorlar ki.. indirenler var. beyenmedigin icin tsk ederim sevilay herkesin zevki bir deil cünkü.. aklimda senin söledigine görünce.. ben bir kac kutudan tema yapiyorum ben buyum temayi sevenler indirir kullanir sevmeyenler.. sevmez.. buda sonuc olarak zevk meselesi.. muhim olan.. birseyler yapmak.. bende birseyler yapiyorum kendi capimda yapabildigim budur herkes beye...

Thursday, 27.12.2007, 23:13

Allaturkaa Günlük

ya yog yog fura fura dürkceyi öretiyom cemaate

Thursday, 27.12.2007, 23:01

Allaturkaa Günlük

Alıntı sahibi "")))Sibelimben((("" *caddy41; Allah razi olsun senden, far yaaa.. Aile boyu nasil ihtiyacimiz vardi, $öööyle.. icimizi dökebilecek bir Omuza ( Günlük ba$ligina) Alıntı Dj__OzGuR_ ; Güsel olmus Buna "Türkceyi katleden" ki$ilier bölümünde, eziyet edin! Sira bende; Sirami almayin sakin!!! :x: Yazcam ben daha, gün bitmediki allani seven daslasin punu, furun furun

Thursday, 27.12.2007, 21:12

Alıntı sahibi ""sevilay"" MAXXMA dogru söliyeni dokuz köyden kovarlarmis bence bu tema hic bir seye benzememis ayni düsüncedeyim, basit bir Resim üstüne eklenmis bir kac kutudan olusan birsey ama tamam herkesin hosuna gidicek diye bir kaide nasil olsa yok ve herkes SERBESTCE Düsüncesini söylüyebilir.

Thursday, 27.12.2007, 20:35

İSTEK HATTI NASIL YAPABİLİRİM?

Alıntı sahibi ""AYSUNCAN"" istek hattını yaptım radyonun yanını koydum ama dj nasıl görecek istekleri dj nini sayfasında istek hattı görünmüyor ) bununda cevabi : dj yayin aldiktan ya önce yada sonra radyo sayfasina gelip o istek hattinin üst tarafindaki + isaretine tiklicak, acilan yeni yerde ise ortada popup olarak göster yerine tiklicak ve o istek hatti ufak sekilde yan tarafta acilicak, ozamanda radyo sayfasini kapaticak ve o ufak istek hattini istedigi gibi ufaltip büyültebilicek ve istedi...

Thursday, 27.12.2007, 20:22

İSTEK HATTI NASIL YAPABİLİRİM?

yahu bi anlatamadiniz yani olayi hayret vallahi uzattinizda uzattiniz yani... AYSUNCAN bak simdi : Radyonu ekledigin sayfaya yana dogru 2 FORMULAR kareleri ekle, soldakine radyonun kodunu ekle ki radyo acilsin diye, sagdaki kareyede o istek hattinin kodunu ekle ve kayit et, hepsi bu, yani radyonun icine EKLENMIYOR, yan tarafina ekliyorsun hatti. örnek olarak benim siteme www.starradyo.de gelip orda görebilirsin nasil yapilmis diye. selam

Wednesday, 26.12.2007, 23:18

ALLATURKAAYI NEDEN SEVİYORSUNUZ PART -2-

heee simcik gelek niye alaturkayi seviyok, eh iyi sitedir, belese cay gayfe var heee bide suböregi var tarifleri vaaaar.

Wednesday, 26.12.2007, 23:15

Alıntı sahibi ""KesmeSekeri"" Alıntı Cahil insan herzaman ESEK kalmaya mahkumdur. Hmm Cahili egitsek diyorum..Neden Mahkum Olsunki? Aklimda, :c022: valla kusura bakmayin ama esek herzaman esektir, smoking giydirsende esektir.

Wednesday, 26.12.2007, 23:10

delimiyim durim, kadinlarla kavgaya gelinmez, valla eli takunyalidirlar.

Wednesday, 26.12.2007, 23:05

Alıntı sahibi "")))Sibelimben((("" *Aklimda (anlayamazsin anlamada zaten) :lol: Yazmak demek= Anlatabilme sanatidir Noktasiz, Virgülsüz, Paragrafsiz yazilari okurken zorlaniriz. Konu$ma ile yazma becerisi arasina baktigimizda, yazma i$inin daha zor bir sanat oldugunu görürüz. Konu$urken sadece kelimeler degil, bakı$larımız, ellerimiz, yüz ifademiz, hareketlerimiz de birlikte konu$ur. Konu$ma tempomuz, vurgulama yöntemimiz, arada nefes almalarımız ve duraksamalarımız hep kar$ımızdaki insana hita...

Wednesday, 26.12.2007, 23:01

Bayanlara Özel [ Flatcast - tema ]

ozaman SLOWCUK olursun yav, yok yok sen böyle kal daha iyi

Wednesday, 26.12.2007, 23:00

ALLATURKAYI NEDEN SEVİYORSUNUZ

ben su bacayi duvar cekip kapayim barime