Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 24.05.2009, 14:06

Yazar: kaon

bana acil radıo kurucak arkadaş aranıyor

Alıntı sahibi ""esram"" selam kaon yazını görünce inanamadım cok istiyordum radyo acmak ama nasıl die düsünüyordum yardımcı olurum deyınce cok sevındim ALLAH razı olsun senden bende rica etsem adi damlafm olabılırse cok cok tsk ederim yukardakı radyo süper olmus merhaba esram arkadasim radyon bitti radyo ismin Radyo-Damla_fm sana aldigim domain henüz servere girmemis ama serverin icinde ayri bir hesap acip o adresten baska bir domainle radyona ulasabilirsin ''http://damlasu.byethost6.com/index....

Sunday, 24.05.2009, 13:53

arkadaslar burada amac insanlarimiza yardimci olmak degil mi? bende konudaki ilk mesajimda sizlerin tereddütlerini yazdim ilerde sorun olursa allaturkaa.de her konuda yardima hazir cikabilecek sorunlariniza eminim ki cözüm bulunacaktir diye belirttim ve bir ay izinliyim iznimde kendi insanlarimiza hem hobi olacak hem sokaklardan kahve köselerinden arindiracak kurduklari radyolarinda sosyal cevre edinebilecekler diye düsündügüm icin böyle bir teklifde bulundum eger bu konu farkli anlamlar cikarti...

Sunday, 24.05.2009, 01:44

Alıntı sahibi ""Azadii"" kaon, hocamm bana bi radyo açarmisinn arkadasinn radyosu güzel tasarlamişsinn ''http://dengeazadi.co.cc/index.html'' buyur arkadasim radyon acilmistir tüm bilgiler pm ne gönderilmistir giris sifrelerini degistir ve kaydet iyi günlerde kullan kardesim

Sunday, 24.05.2009, 01:13

Alıntı sahibi ""esram"" selam kaon yazını görünce inanamadım cok istiyordum radyo acmak ama nasıl die düsünüyordum yardımcı olurum deyınce cok sevındim ALLAH razı olsun senden bende rica etsem adi damlafm olabılırse cok cok tsk ederim yukardakı radyo süper olmus merhaba esram arkadasim yarin sabah radyonuz icin calismaya basliyorum diger ikisi bitti yarin domain host ve radyo nu kurarim :up:

Saturday, 23.05.2009, 14:57

özel mesajina bilgilerin gönderilmistir yarin domain acilir arkadasim bittiginde kurulumu yapip teslim edecegim radyo host ve domain alindi

Saturday, 23.05.2009, 13:44

Alıntı sahibi ""Azadii"" kaon, hocamm bana bi radyo açarmisinn arkadasinn radyosu güzel tasarlamişsinn radyo host ve domaini alinmistir yarin domain yönlendirmesi gerceklesir arkadasim tüm bilgiler özel mesaj olarak gönderilmistir bilginize...

Saturday, 23.05.2009, 13:16

Alıntı sahibi ""Azadii"" kaon, hocamm bana bi radyo açarmisinn arkadasinn radyosu güzel tasarlamişsinn tamam arkadasim senin icinde radyo kurulum calismalarina basladim yarin elinde bil radyonu

Saturday, 23.05.2009, 11:40

Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full

beratcan arkadasim cok güzel bir aciklama olmus ve yapamiyorum diyen tüm arkadaslar cok dikkatli bir sekilde resimleri takip ederseniz inaniyorum ki 15 dakika da uzman biri gibi radyo sayfanizi olusturabileceksiniz dikkat etmeniz gereken en önemi sey radyo admin girislerini iyi korumaniz dj girisi ile admin girisi farkli bu konuya dikkat ediniz cidden cok güzel anlatilmis vermis oldugun emege tüm flatcast severler adini tesekkür ediyorum

Saturday, 23.05.2009, 11:18

Alıntı sahibi ""kaon"" Alıntı sahibi ""zuqo"" Alıntı sahibi ""kaon"" isteyen tüm arkadaslara domain ve host dahil radyo kurabilirim bunun icin bana pm atin ve radyonuzun ismi ne olmasini istiyorsaniz yazin kurayim teknik destek istemeyin cünkü teknik konularda zaten allaturkaa.de fazlasi ile bilgi dolu bir ay izinliyim bu süre zarfinda yardimci olabilecegim arkadaslara bir hayrim dokunsun dedim buyrun arkadaslar host +domain dahil bedava radyo kurulur kuracagim server süper hizli ve sorunsuz bl...

Friday, 22.05.2009, 12:44

Flash Site EviL

emegine yüregine saglik süper calisma olmus

Friday, 22.05.2009, 12:27

Alıntı sahibi ""zuqo"" Alıntı sahibi ""kaon"" isteyen tüm arkadaslara domain ve host dahil radyo kurabilirim bunun icin bana pm atin ve radyonuzun ismi ne olmasini istiyorsaniz yazin kurayim teknik destek istemeyin cünkü teknik konularda zaten allaturkaa.de fazlasi ile bilgi dolu bir ay izinliyim bu süre zarfinda yardimci olabilecegim arkadaslara bir hayrim dokunsun dedim buyrun arkadaslar host +domain dahil bedava radyo kurulur kuracagim server süper hizli ve sorunsuz blogcu gibi rekram icermi...

Friday, 22.05.2009, 01:46

Alıntı sahibi ""zuqo"" Alıntı sahibi ""kaon"" isteyen tüm arkadaslara domain ve host dahil radyo kurabilirim bunun icin bana pm atin ve radyonuzun ismi ne olmasini istiyorsaniz yazin kurayim teknik destek istemeyin cünkü teknik konularda zaten allaturkaa.de fazlasi ile bilgi dolu bir ay izinliyim bu süre zarfinda yardimci olabilecegim arkadaslara bir hayrim dokunsun dedim buyrun arkadaslar host +domain dahil bedava radyo kurulur kuracagim server süper hizli ve sorunsuz blogcu gibi rekram icermi...

Friday, 22.05.2009, 00:08

isteyen tüm arkadaslara domain ve host dahil radyo kurabilirim bunun icin bana pm atin ve radyonuzun ismi ne olmasini istiyorsaniz yazin kurayim teknik destek istemeyin cünkü teknik konularda zaten allaturkaa.de fazlasi ile bilgi dolu bir ay izinliyim bu süre zarfinda yardimci olabilecegim arkadaslara bir hayrim dokunsun dedim buyrun arkadaslar host +domain dahil bedava radyo kurulur kuracagim server süper hizli ve sorunsuz blogcu gibi rekram icermiyor ve ftp destegide mevcut ftp yi dj mp3 depos...

Tuesday, 11.09.2007, 01:16

Gidemem ( Flatcast 4.16 - 5.0 temasi )

emeginize saglik cidden süper calisma :up:

Thursday, 14.12.2006, 13:23

yardım istiyoum siteme kendi radyomu koymak istiyorum

Alıntı sahibi ""Dj_RoMeooO"" teşekür ederim hepinize emeğe saygı her zaman bende var aslında kendi sitene radyo ekle yazısını gördüm ama uygulayamadım benim sorunum bu selam arkadasim sen forumuna flatcast radyo yu sanirim forum icine almak istiyorsun forum sistemin nedir vbulletin mi WoltLab mi veya baskasimi bunu yazarsan sana daha kolay sekilde yardimci olmaya calisiriz cevap yazdiginda pm ile uyarirsan daha cabuk cevap almis olursun....

Thursday, 14.12.2006, 12:49

bir acemiye yardım lazım

Alıntı sahibi ""koko"" arkadaşlar cok sağolun ben biraz ihtiyerlamış dj im kendimi emekl etim müzük calmaktan vaz gecemiyorum esasından benim isteğim de ücretli olsun ama kendi safamı yaratmak faka cok değişik bişe düşünüyorum site yapmayı da bilmiyorum onu yapabilirsem tam nerden fikir edinebilirim hangi programlarla kulanabilirim şu an kulandığım işte beleş http://djkokoko.sitemynet.com/djkoko/ safamın direk mikser görüntüsü gibi yapmak istiyorum sağında solunda pikap böyle bişe düşünüyorum ö...

Wednesday, 13.12.2006, 03:04

Portal (index) Degistirme

emegine ve yüregine saglik cok güzel aciklamissin tesekkürler...