Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 14.05.2011, 16:21

Yazar: yağmur*damlaları

isim istek acil:((

merhaba arkadaşlar bana acil ... ( dj_babacan) isim lazım çok tşkr ederim şimdiden ilgilenirseniz sevinirim çeşitli renklerde bi kaç tane olursa ...

Friday, 13.05.2011, 22:46

tema istek

tekrar indirdin açtı ama bu sefrede dj mikser yok temada açınca mikser kayboluyo neden olabilir:????((

Friday, 6.05.2011, 23:53

tema istek

çok güzel bi tema ama açmıyo yayında fcp lerseniz tekrar zevkle kullanırım çok tşkrlr elinize emeğinize sağlık

Thursday, 28.04.2011, 16:04

Fcp gif tema yardim

arkadaşlar bende kaydedilmiş temamı tekrar bilgisayara yani masa üstüne atamıyorum nasıl alabilirim desingtoldan masa üstüne yardım ederseniz çok sevinirim inşlhh doğru anlatmışımdır şimdiden çok tşkrlr...

Monday, 4.04.2011, 18:19

Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu

merhaba arkadaşlar ben de dj ismi isticektim mümkünse (efsane_19) (dj *nurtaç) (dj* fatma) (dj_kadir) (dj* mustafa) (dj_hasan_60)(dj_ahmet_60) eyer çeşitli renklerde ve şekillerde olursa çok sevinirim şimdiden çok tşkr ederim..

Tuesday, 29.03.2011, 23:46

Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu

merhaba arkadaşlar ben de dj ismi isticektim mümkünse (efsane_19) (dj *nurtaç) (dj* fatma) (dj_kadir) (dj* mustafa) (dj_hasan_60)(dj_ahmet_60) eyer çeşitli renklerde ve şekillerde olursa çok sevinirim şimdiden çok tşkr ederim..