Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 6.07.2008, 14:27

Yazar: Xx_danger_xX

´sildim

Lİme Wire A da dikkat etmelisiniz

Sunday, 6.07.2008, 14:16

ıp adresi

sanırım arkadaş bunu demek istemiş

Sunday, 6.07.2008, 14:12

ıp adresi

Ip Adresimi Gizledim SananLar Buraya Bi Göz Atın 1. EVİNİZDEN gercek anlamda IP gizlemeniz imkansızdır. Bunu yaptığını iddia eden arkadasta ya yalan soyluyordur yada tam bilgili degildir. Neden: A. ister adsl, ister modem, ister bir baska makineden olsun, dinamik(degisken) IP hizmeti aliyorsaniz bile, sonucta hangi telefon numarasindan hangi saatte internete baglandiginiz telekom, superonline, e-kolay ve diger tum sitelerde kayıt altına alınmaktadır. B. ister proxy server degistire bir program k...

Sunday, 6.07.2008, 13:56

Hayatım Bir Top Sahası Büyüklüğünde

Hayatım Bir Top Sahası Büyüklüğünde Hayatım bir top sahası büyüklüğünde kaleye yaklaşan her aşk heyecanlandırıyor beni. Hayatım seyircisiz oynama cezası aldığından beri yanlız oynuyorum oyunları. Deplasmana hiç gitmiyor yüreğim Hep kendi sahamdayım. Düdük çaldığı anda başlıyor kalbim koşmaya. Bazen düşüyor bazen kalkıyorum, bazende ofsayttayım Hakemi yok hayatımın kuralları ben koyuyorum. Sevenler geliyor sevmeyenler kırmızı kart yiyor. Hayatım bir top sahası büyüklüğünde Kaleye gelen her aşkı y...

Sunday, 6.07.2008, 13:53

Bekleyeceğim

Gecelerdeyim Seni ölene dek bekleyeceğim Gecelerdeyim Gitmeyeceğim Sabahlar beni soracak Geceler benden bıkacak Yanlızlığın adı sen Senin adın yanlızlık olacak Bekleyeceğim Göz yaşlarım deniz Acılarım bir volkan Sensizlik bir uçurum Gidişinse Kör bir kurşun olacak Gitmeyeceğim Sana inat seni düşüneceğim Bilinmeyen bir yoldan İsmini haykırarak taşlara Sana geleceğim Gitmeyeceğim Gecelerdeyim Ay sırdaşım Yıldızlar arkadaşım olacak Ve seni görmeyeceğim Gitmeyeceğim Yanlız kalacak yüreğim Sensiz ka...

Sunday, 6.07.2008, 13:49

Doğum Günü

Doğum Günüm Bir yaş daha. Geriye gelmeyecek bir sene daha geçti cama vuran yağmur gürültüleriyle beraber. Neye sevinmek, yada üzülmekmi gerek. Geriye gelmeyecek yada gelemeyecek gecen yıllara Yoksa büyüdüğünemi sevinmek gerek Karışık bir durum aslında Git gide azalıyor hayat, geç kalmak korkusu oluyor bazen içimde, bazende yetişememek. Giden gitmiştir diye düşünüyorum, gelecek olanıda bilmiyorum Ne üzülüyor Nede seviniyorum Oysaki ne gidişler yaşadı bu yürek , ne dönüşler , ne yıkılışlar saymad...

Sunday, 6.07.2008, 13:45

Siz hiç hayallerinizden sıfır aldınızmı?

Siz hiç hayallerinizden sıfır aldınızmı? Güzel bir yaşamdı pembe hayallerin ardından gelecek olan. Kurduğumuz düşler ve daha hiç keşfedilmemiş bir hayat vardı yüreklerimizde. Ellerimizin birbirini bulması hiç bir zaman yok olmayan bir heyacandı Bir çok gidiş, yok oluş, yıkılış yaşadı kalplerimiz. Yılmadı bunca acıya dayandı yüreklerimiz. Sevmenin ne demek olduğunu ve beyaz bir defterin sayfalarına asla yazılamayacak olduğunu anlatırdı sözlerimiz Ayrılık aklımızın ucundan bile geçmeyen, hatta hi...

Sunday, 6.07.2008, 13:43

Şimdi Yoksun

Şimdi Yoksun Şimdi yoksun O içimi acıtan karanlık gecelerde yaşıyorum sensizliği Bazen gözlerimde iki damla yaş oluyorsun Bazen boğazıma düğümlenen bir hıçkırık Gözlerimi kapatığımda gözlerin geliyor aklıma Zümrüt gözlerin Şimdi yoksun Sensizliği yaşıyorum Kalbime defalarca vuran bir hançer gibi acıtıyor sensizlik Şimdi yoksun İçinde senin olduğum hayallerimde Seni kaybetmemek için söylediğim küçük yalanlarımda Seni seviyorum derken duyduğum heyecanda Ellerine dokunduğumda hızlı hızlı koşan kal...

Sunday, 6.07.2008, 13:41

Kalbin Haykırışları

Kalbin Haykırışları Geceler Kahrolası geceler İnsan hep geceleri ağlar, ağlatan gecelerde. Geceleri düşünür, geceleri dua eder onun için. Geceler kalplerden kopan bir isyanın karanlığıdır. Acıları dinmek bilmeyenlerin can yoldaşıdır, içini döktüğü tek arkadaşıdır geceler Yanlızlık İçinden çıkılamayan dipsiz bir kuyuduryanlızlık. Bağırışlarının haykırışlarının kimsenin duymadığı bir kuyu. Sevmek Kışın ardından yaşanan bir bahardır, karanlığın ardından gelen bir ışıktır sevmek. Beklemektir sevmek...

Sunday, 6.07.2008, 10:22

Flatcast icin Port Acmak

Rica ederim ben teşekkür ederim

Saturday, 5.07.2008, 09:28

Flatcast icin Port Acmak

evet arkadaşlar portlarımı açmış bulunmaktayım Yardımlarınız için teşekkürler bu modem için port açmayı resimli olarak anlatacağım en kısa zamanda Resimli anlatımı taşınmıştır. Erişim linki >> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=76600#76600

Friday, 4.07.2008, 13:03

Flatcast icin Port Acmak

hatta bitdefender i kapattım öyle denedim hala olmuyor

Friday, 4.07.2008, 13:02

Flatcast icin Port Acmak

evet Bitdefender v10 internet security kullanıyorum frewaldan portu güvenli gösterdim yukarıda nalattıklarınızıda uyguladım ama hala olmadı bu işte başka bir iş var sanırım

Friday, 4.07.2008, 09:15

Flatcast icin Port Acmak

ordaki QUAKE ile benim modem çok deyişik yazılar bile tutmuyor orda olan seçenekler bende yok sanırım başamayacağız Yardımlarınız için teşekkürler

Thursday, 3.07.2008, 22:08

Flatcast icin Port Acmak

Gördüğünüz gibi arkadaşlar yanlız hala olmadı destination netmask yazan yerde bulunan 255.255.255.255 bunu deyiştiremiyorum

Thursday, 3.07.2008, 12:56

Flatcast icin Port Acmak

QUAKE PTI-825/8505 modem markası bu ancak google da bulamadım

Thursday, 3.07.2008, 10:42

Flatcast icin Port Acmak

peki ıp numaralarını yazdığım yerler dogrumudur bi fikriniz varmı

Thursday, 3.07.2008, 09:36

Flatcast icin Port Acmak

Merhaba arkadaşlar modeme port açamadım bana yardımcı olursanız sevinirim Modem ıp numaram 192.168.1.1 Buna göre aşşağıdaki resim doğru ancak radyoda + olmuyor ve modemimde yaptığım ayarlar doğrumudur boşluklara ne yazmalıyım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler