Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 26.02.2008, 19:07

Yazar: DeRyaDeNiZ

Bayragim (TeMa)

chat alanı küçük olmus biraz.. ust kısımsa aksine cok buyukk ama bir gercek var kii ülke olarak icinde bulundugumuz bu kritik gunlerdee bu temada kullanılan AY-YILDIZ'ın anlamı herseye bedeldir.. Yürekten tesekkürler.. Elinize , emeginize Saglıkk

Tuesday, 26.02.2008, 18:11

ALLATURKAA[FLATCAST TEMA]

cok sade bi tema olmus .. sanki bosluklar cok fazla gibi.. gerci oraya dj bisyler yazarak doldurmayı düsünebilir. belki siz de bu dusunceyle bosluk verdınız ..bilemiyorum.. Emegınıze saglık , paylasım icin tesekkürler..

Tuesday, 26.02.2008, 17:55

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi ""MeRaL"" Dj ligin kolay oldugunu kim söylüyor, dj lik hele radyo sahibi olmak, bir iki parca muzik sahibi olmak degildir Siz benim yazdıklarımdann Djligin kolay oldugu yahut taa radyo sahıbı olmanın bir iki parcadan ibaret oldugu sonucunu mu cıkardınız??? Ha eger bu sonucu cıkardıysanız neye dayanarak??? bi acıklayın bakalımm biz de görelim!!!

Tuesday, 26.02.2008, 17:39

*** Manzara *** [Tema]

Buram buram bahar kokan bi tema olmuş . Ama hani biryerlerde "Hosgeldiniz" yassaydıı, dinleyici bölümünün üstünde "misafirlerimiz" yassaydıı fena mı olurduu.. Üts kısımda chat ve dinleyici bölümündeki boslukk ya da eksiklikk sanki henüz tamamlanmamış bir tema havası verıyor.. Oysa chat ekranı da hafif karartılmıs sohbet ıcın cok uygun hale getirilmis.. yazıların okunmaması gibi bi sorun da olmaz sanırım ... herneyse ortada bir emek var sonucta.. emeginize saglıkkk

Tuesday, 26.02.2008, 17:04

DINI TEMA [FLATCAST TEMA]

çok fazla resim var.. karman corman bi tema olmus sanki.. bi kac saatlik yayından sonra dinleyicilerin bakacak hali kalır mı ekrana mechul tabi.. Sonucta emek verilmis.. emeginize saglık..

Tuesday, 26.02.2008, 16:53

Flatcast icin Port Acmak

_Talya_, Dedigim gibi hissettiklerini çok iyi anlayabiliorumm .. ama portlarla ilgili bana kalirsa biryerlerde bi acık var ve ne oldugu bulunamıyor.. bu benim yorumumdur tabi.. Ayrıca ben detaylı bilgiye sahip arkadaslardan yardım aldım dedim cunku ben yardımı buradan almadım(buraya yeni uye oldum) Ama bu demek degilki burdaki arkadaslarr yetersiz.. Eger böyle birsey söyler ya da hissettirirsek burda emek veripp yardım edenn, anlatımlarda bulunan arkadasların emegıne saygısızlık etmis oluruz.. e...

Tuesday, 26.02.2008, 13:48

Yildizlar (Tema)

Cok sadee bi calısma.. tam istedigim gibi .. emeginize saglıkk..

Tuesday, 26.02.2008, 13:47

KIRMIZI GOZ[FLATCAST TEMA]

Baska renk göz olmasını tercıh ederdımm .. bu da ürkütücü bi tema olmus.. ama emek verılmıs.. emegınıze saglıkk..

Tuesday, 26.02.2008, 08:38

Flatcast icin Port Acmak

[b]*-*Trinity*-*, TCP/IP ayarları ile oynadım derken "otomatik olarak ip adresi al" yerine "asagıdaki ip adresini kullan" diyerek sabit bir ip adresi verdim demek istedim aslında.. Dogrulugu yanlıslıgı konusunda bir yorum yapamam.. Sadece bilen insanların anlatımlarına dayanarak bunu yaptım..[/b]

Tuesday, 26.02.2008, 07:34

HaReKetli Gif Banner Logo İmza Yaptirmak istersen Buyur

guzel bisi ama 14000 uye var.. ya hepsi istersee allah kolaylık versın size Masum Masum

Tuesday, 26.02.2008, 04:00

Woman In Love - By NaPaLM - Flatcast Preset [fcp]

Emeginize saglık.. Temayı indirmişken tesekkür etmeden ayrılmak istemedimm.. Hele ki az önce baktıgım adı "GÜZEL GÖZLER" olan ama aslında adının "ürkütücü gözler " olması gereken temanın bende bıraktıgı olumsuz etkıden kurtarması üzerine bu temayı daha cok sevdım .. Ellerinize saglıkkk...

Tuesday, 26.02.2008, 03:09

Flatcast icin Port Acmak

malesef port sorunu bi cok flatcast uyesinde var.. benim denemedigim yöntem kalmadıı.. bu konuda detaylı bilgiye sahip arkadaslardan dahi yardım aldım .. ama olmadı .. port actım... TCP/IP ayarlarıyla oynadım.. su an hatirlamadıgım ama yapmam gerektigi söylenen herseyi yaptımm.. ama hala yayınıma zaman zaman kimse giremiorr ya da ansizin herkes düsebilior yayınımdan.. en sonunda bulundugum yerin santrale olan uzaklıgından kaynaklandıgı sonucuna vardıkk.. (gerci burasi da celiski, cunku öyle olsa...

Tuesday, 26.02.2008, 02:30

KIRGIN MELEK

muhtesem bi çalısma .. emegınıse saglıkk