Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 25.02.2007, 18:27

Yazar: Su_Damlasi_

Dosya Indirme Yetkisi (Downloads)

uyyyyy AL-PI yeni okudum senin yazdigin vay vay vay gec bakem dalgani sen ama mutlaka bende bir gün ögrencem kekelememeyi oh be ne zor bir kelimeymis zor yazdim :blush2:

Sunday, 25.02.2007, 17:43

NISANLANDIM

Maho kardesim sen neden üzgünsün? Easymail tsk ederim baska kim nisanlandi bilmiyorum ama onada burdan tbrklerimi gönderiyorum ömür boyu mutluluklar dilerim

Sunday, 25.02.2007, 17:28

NISANLANDIM

cokkkkkkk tesekkür ederim arkadaslar darisi tüm sevenlere herkez benim gibi mutlu olsun insallah

Sunday, 25.02.2007, 16:47

NISANLANDIM

:lol: Mutlulugumu herkezle paylasmak istiyorum dün nisanladim cok seviyorummmmmmmmmmmmmmm

Sunday, 25.02.2007, 13:44

Yeni Tema nasil yüklenir

Arkadaslar temalar da bazen sorun olusuyor ilk zamanlari cok güzel ama bir zaman sonra tema yayinda görünmüyor sayfa beyaz oluyor ben yanlis birseymi yapiyorum acaba hani o konuda biraz beceriksizimde :oops:

Sunday, 25.02.2007, 13:30

CETIN DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

[b] DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN Sen sevgisin yüzlerden okunan Çakmak çakmak. Sen umutsun gözlerden yeseren Yaprak yaprak. Sen düsüncesin Düsününce zamani dulduran. Her zaman akillarda olan. Sen siirsin. Misralari kendiliginden siralanan, Her harfi seni anlatan. Ellerde hüner, Sözlerde ahenk, Sarkilarda melodi, Denizlerde köpük köpük dalgasin sen. Dünyadaki bütün güzelliklersin. Biliyorum, "O" sensin. Tüm hayatin sevgiyle dolsun Dogum günün kutlu olsun [i][b]Iyiki Dogdun iyiki sevenlerin icin varsin ...

Friday, 9.02.2007, 16:25

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

selam arkadaslar önemli bir sorum var size yardimci olabilirseniz sevinirim bir arkadasim yeni radyo acti ve yaklasik 1 haftadir yayinda radyosu ama kendisi yayindayken ana sifreler streampasswort falan degistirilmis yani kisacasi radyoyu calmislar bu radyo nasil geri alinir lütfen bana acil yardim edebilirseniz sevinirim simdiden cok ama cok tskler ler lerrrrrrrrrrrrrrr :cry:

Tuesday, 6.02.2007, 16:10

Flatcast Producer 4.15.21

Gül icin tsk ederim canim cetin abim benimmmmm

Tuesday, 6.02.2007, 16:09

damam yaaa abim neden bagriyon bacak kadar kiza :oops:

Sunday, 4.02.2007, 18:28

Dosya Indirme Yetkisi (Downloads)

arkadaslar bence sacma degil cünkü buraya vaktini emegini veren arkadaslar cok iyide ama alaturkadan herkez sade hazir tema lari degil herseyi paylassinlar. Eminin sirf tema icin gelenler vardir ama bu dünyada zahmetsiz ne oluyorki emege saygi ve sirf ellerine saglik tsk gibi sözlerle olmaz.Katkida bulunup yardimci olmak lazim.Usta bilgisi her konuda gerekmez ama ufak birseyde olsa yardim edilir okunur yorum fikir verilir neyse benim cenem acildi yine ama demistim dönüsüm muhtesem olcak diye :lo...

Sunday, 4.02.2007, 18:11

selam arkadaslar uzun zaman netim kapaliydi biraz uzak kaldim ama dönüsüm muhtesem olacak katkim olurmu bilmiyorum ama sizlerden ögrenecegim cok seyler mutlaka olacak :lol:selam arkadaslar uzun zaman netim kapaliydi biraz uzak kaldim ama dönüsüm muhtesem olacak katkim olurmu bilmiyorum ama sizlerden ögrenecegim cok seyler mutlaka olacak :lol:

Tuesday, 21.11.2006, 02:08

dj lik nasil yapiliyor!!!

slm arkadaslar öyle güzel acik ve net tarif etmisinizki ben bile anladim ) ellerinize yüreginize saglik cok tskler