Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 9.02.2009, 16:58

Yazar: babara3

Flatte radyom görükmesin

ya arkadaşım millet görünsün diye uraşır sen görülmesin diyorsun bırak kalsın ne zararı varki

Monday, 9.02.2009, 16:55

1024 Hızla Yayına Girişler Zor.??

slm arkadaşım benim internetde 1024 ama ben gayet rahat biçimde giriyorum senin pc de sorun pc yetersiz kalıyordur belki

Wednesday, 4.02.2009, 07:54

temaya ismimi nasıl koya bilirim

arkadaşlar teşkkür ederim hepinize yaptım en sonunda :up:

Wednesday, 4.02.2009, 07:53

Temaya gif ekleme yardım [edit]

<<berdush>> usta çok saol ya oldu en sonunda tüm ALLATURKAA ekibine teşekkür ederim :up:

Monday, 2.02.2009, 22:50

ya hocam olmuyor gif url ekliyorum jpg gibi duruyor :wallb:

Monday, 2.02.2009, 21:52

Alıntı sahibi ""beratcan"" Alıntı sahibi ""babara3"" benim iştedigim gifli isim hareketli gif zaten hareketli olur hareketsiz gif hiç görmedim sizin ne istediğniizi anlamadım ben :book: gifmi yapmak istiyosunuz, hazır yapılı olarak bulmak mı istiyosunuz, yapan birileri varmı diye bizden onumu öğrenmek istiyosunuz ? arkadaşlar ben bunları hallettim ama bunu temaya nasıl koya bilirim sorunum bu

Monday, 2.02.2009, 21:51

deniz çok teşekkür ederim bunu temaya nasıl yerleştirecem peki tüm sorun orda caten

Monday, 2.02.2009, 21:39

ewet geldi ama ben onu biliyorum isim degil benim iştedigim gifli isim hareketli

Monday, 2.02.2009, 21:22

slm arkadaşlar banada böyle bişey lazım sabahtan beri allaturkaa yı alt üst ettim şimdi bende gif olarak kaydettim url kaytettim ama nasıl koyacam bi türlü bulamadım kışadan anlatırsanız sevinirim HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

Monday, 2.02.2009, 21:01

asena teşekkür ederim ama bunu biliyorum benim iştedigim ismi gif olarak yazmaktı yani hareketli isim yardım ederseniz sevinirim :up:

Monday, 2.02.2009, 16:34

ya arkadaşlar kusura bakmayım çok aradım ama bulamadım temaya dj ismini gif olarak nasıl koya bilirim eyer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden yardınlarınız için teşekkür ederim

Sunday, 1.02.2009, 06:00

RADYOYU AÇAMIYORUM

tşk arkadaşlar o sorunu çözdüm şimdide başka sorunla karşılaştım ben pc ye format attım ama şimdide dj lik yapamıyorum bu port açma sorunu galiba benim modem AİRTİES RT-104 bu modemin portunu nasıl aça bilirim bilen varsa anlata bilirmi bana yardınlarınız için tşk ederim arkadaşlar :aptal:

Sunday, 1.02.2009, 02:49

RADYOYU AÇAMIYORUM

slm arkadaşlar ya benimde şöyle bi sorunum var flatcast.com giremez oldum 5 dk önce herşey normaldi ama şimdi giremez oldun arkadaş dj lik yapıyor be ben kendi radroma konuk olarak bile giremiyorum sebebi ne ola bilir