Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 19.05.2008, 11:05

Yazar: ugurer53

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

aynı sorunlada bende karşı karşıyayım.İşyerindekiyle giriyorum hatta portlar bile kapalı gozukuyorken.Ama evdeki masa ustu pc de giremiyom. Alıntı sahibi ""ogzhn"" BEN DENİLENLERİN HEPSİNİ YAPTIM BİLGİSAYARIMA SABİT BİR IP VERDIM MODEM AYARLARIMI ( AİRTİES RT 205 KULLANIYORUM ) SİZİN GÖSTERDİĞİNİZ GİBİ YAPTIM, EXTRA OLARAK WİNDOWS GÜVENLİK DUVARI AYARLARININ ÖZEL SECENEKLER BOLUMUNE UDP 40123 DİE Bİ PORT EKLEDIM YANI EFENDIM ANLICANIZZ SIYIRMAK UZEREYIM HALA OLMADI BASKA BIR PCDEN BU AYARLARIN H...

Monday, 19.05.2008, 11:05

aynı sorunlada bende karşı karşıyayım.İşyerindekiyle giriyorum hatta portlar bile kapalı gozukuyorken.Ama evdeki masa ustu pc de giremiyom. Alıntı sahibi ""ogzhn"" BEN DENİLENLERİN HEPSİNİ YAPTIM BİLGİSAYARIMA SABİT BİR IP VERDIM MODEM AYARLARIMI ( AİRTİES RT 205 KULLANIYORUM ) SİZİN GÖSTERDİĞİNİZ GİBİ YAPTIM, EXTRA OLARAK WİNDOWS GÜVENLİK DUVARI AYARLARININ ÖZEL SECENEKLER BOLUMUNE UDP 40123 DİE Bİ PORT EKLEDIM YANI EFENDIM ANLICANIZZ SIYIRMAK UZEREYIM HALA OLMADI BASKA BIR PCDEN BU AYARLARIN H...

Monday, 19.05.2008, 11:03

Ya ben bunu aynen böyle yaptım gene olmadı duvenlik vuvarına bile ekledim açmiş oldugum portu kaspersky 6.0 vardı onu bile kaldırdım engeller diye ama gene olmadı haya radyonun port gostergesinde ikiside kırmızı portlar kapalı gozukuyor.Allah aşkına yardım edin.yayın yapamıyom Alıntı sahibi ""*-*Trinity*-*"" AirTies RT-103 Modemlerde port açalım Adres çubuguna http://192.168.2.1 yazın ve Enter tuşuna basalım. Şifre soracaktır, default degeri boştur birşey girmeyin Sadece Tamam tıklayın. Menüde s...