Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 3.03.2009, 22:54

Yazar: .MaSuM.

Deniz Yıldızı...

Kendimi Denizyildizi gibi hissettim ... Bir genc adam geldi ( Sen ... ) ve beni yasama döndürdü... Süper bir paylasim birtanem ... Özüne emegine saglik ...

Sunday, 1.03.2009, 19:06

GİTMEK YADA KALMAK

Nehirim paylasimlarini özlemisim ... Iyiki varsin... Yine süper bir paylasimla görüyorum seni buradada... Yüregine emegine saglik canim...

Sunday, 1.03.2009, 18:26

Sebebsiz hiçbirşey olmaz mutlaka sebebi vardır....!!!!

Alemsin sen Kullanmiyorsan kullanacak birileri olur :book: Paylasim icin tskler canim

Sunday, 1.03.2009, 18:15

Tinerci Bir Cocuk...

Tinerci bir cocuga sormuslar, " Hayat´da $u olsun , ben bundan cok mutlu olurum , baska bir sey istemem " dedigin bir sey var mi ?... Tinerci cocuk cevap vermis , " Insanlar bana sevgiyle yaklassinlar, baska bir sey istemem ." Toplum bu cocugu dislamis olsa bile , bu cocugun istegi ilginc degil mi ...? Maksadimiz, Tinercilerin yada disladigimiz kisielrin sorumluluklarinin olmadigini iddia etmek degil ... Bilakis onlara karsi bakis acimizin ne kadar dogru olup olmadigini saglamaktir... Yani toplu...

Sunday, 1.03.2009, 17:56

Bir Kırlangıc Hikayesi...

... Zamanin degerini bilmek ve ona sahip olmak gerek ...! Hikaye bu ya... Özüne saglik birtanem ... Süper bir paylasim ...

Sunday, 1.03.2009, 17:41

Seni Sewiyorum....

Sevmek ; yoklugunda seninleymis gibi hissetmekse eger Seni seviyorum ... Emegine yüregine saglik canim ... Süper bir yorum ...

Sunday, 1.03.2009, 10:59

Seni Sevmekten Korkmuyorum

BU siiri bizimle paylastigin icin tskler ve özüne saglik... ... Ben senin varlığını seviyorum, Yokluğunu seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda... Seni duymayı Seni özlemeyi Hiç görmesem bile seninle olmayı seviyorum. Hiç korkmuyorum seni sevmekten... Seni seviyorum ...

Wednesday, 25.02.2009, 22:42

PC de AĞ BAĞLANTILARINI HIZLANDIRMAK

iyi aksamlar , rica etsem bu aciklamayi Almanca olarak da ekleyebilirmisiniz lütfen ...