Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 28.06.2010, 15:25

Yazar: 61mert

Flatcast Fcp Tema-BozKurt Türkiye

Alıntı sahibi "massimo_federico" paylasım ıcın tesekurler fakat kendı fıkrım beyan edeyım sıyası ıcerıklı tema yerıne ayyıldız bayragı tek koysan nasıl olurdu?= bır bayrak var oda al kanıyla sehıtlerımızın ay ıle suslenmıs baragımız gerısı fasafıso 1 dünsüncenize saygi duyuyorum burda siyasetde yapmak isdemiyorum cünki meslegim cobanlik ama en azindan vataninin varligini birligini düsünenlerden birisi oldugundan hosuna gitenlerde olacagini saniyorum nasilki benim gibi bir trabzonsporlu olarak f...

Friday, 25.06.2010, 15:44

Flatcast Fcp Tema-KaraDeniz Kemence (gifli)

Alıntı sahibi "**RUYAMNUR**" paylasim icin tskelr fakat temani normal boyutdan cok kucuk olmus bende tsk ederim ; resim olarak tam ciksin diye exra kücük boyutta yükledim yoksa boyudu normal büyüklükde

Friday, 25.06.2010, 13:40

Flatcast Fcp Tema-türkiye temasi

öncelikle yorumlariniz icin sagolun , reklam olayina gelince dürüstlük ölmediyse evet onu bilincli koydum , tabiki burdaki kurallara cok aygiri biseyse konuyu silebilirsiniz , bunu alinarak tirip yaparak yazmiyorum özellikle bildireyim , herkes icin gecerli kurallara saygi duyarim saygilarimla

Monday, 9.02.2009, 15:55

Flatcast da radyonun ismi cikmiyor

selamun aleykum arkadaslar flatcastda arama yapdigimizda radyolarin isimleri cikiyor. bizim radyonun ismi cikmiyor ayarlarda radyonun ismini yazdim alt bölümde aciklama yerinde aynen bek cok radyoda oldugu gibi aciklayici kelimelerde koydugum halde arama yapiyorum yine isim veya radyonun adresi cikmiyor flatcastda bu konuda yardimci olrsaniz sevinirim

Tuesday, 22.01.2008, 23:28

Flatcast dj-mixer calismiyor Lütfen yardim

Alıntı sahibi ""SheKerLee"" 61mert, daha önce hic caliStimi ? uzantilari mp3 mü yokSa wmw wav falanmi ? dj mixer Sadece mp3 uzantili Sarkilari calmak icindir eger daha önce Sorun yaSamadadiySan Sistemini geri almayi dene (Tamirhane) eger hep böylediySe gene Tamirhanede Software Silmeyi uygula yada External Player kullan meSela Winamp veya MediaPlayer, bu ikiSinde daha az Sorun yaSarSin, türkce karakterde Sorun olmaz :up: önceden calisiyordu hebsi mp3 ondada sorun yok ama neden calismiyor anlama...

Tuesday, 22.01.2008, 09:42

Flatcast dj-mixer calismiyor Lütfen yardim

arkadaslar mixer e sarki atiyorum ama hic calismiyor . bazi sarkilarda türkce yazi karakteri oldugundan calmiyor ama bu öyle degil hic bir oynama yok. mixere hangi sarkiyi atsam calmiyo . Türkce karakterlerle ilgisi yok hebsini bakdim yardimci olursaniz sevinirim saygilarimla