Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 3.07.2011, 22:54

Yazar: _Toprak_

FB Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Gözaltında...

Meral bak sende diyosun " baskasina agir gelebilir" benim kullandigim kelimenin anlami da bu zaten

Sunday, 3.07.2011, 22:44

söylesin onur,saygisizlik iceren bi kelime degil ki forum icinde ondan daha agir sözler var,onlarla ilgilenin bence biraz

Sunday, 3.07.2011, 22:36

sevgili ****ONUR***** arkadasim edit demenin nesi saygisizlik,bi aciklasan merak ettim simdi..

Sunday, 3.07.2011, 22:34

sen niye beni yönlendiriyosun ki kaan, bu konuya resim eklenemez diye bi kural mi var burayi uygun gördüm ekledim,bence hic bir sakincasi yok olayi siyasete,hatta diger takimlarla dalga gecmeye kadar getirdiniz de eklenen bi resim mi agir geldi

Sunday, 3.07.2011, 22:27

Bu komik bi resim kaan,burasi da bi paylasim forumu bende paylastim normal olarak bi resim sonucta ne elde edebilirim ki edit not: biraz daha saygili olalim

Sunday, 3.07.2011, 22:21

Türkiye bugün bi astsubayini daha sehit verdi Gündem de bu olay varken kac tane haber kanali bu sehit haberini verdi acaba Haber yapicak bisey bulamayip,böyle sacmaliklarla ugrasiyolar iste, canim türkiyemin icler acisi Hali...

Sunday, 3.07.2011, 22:09

Alıntı sahibi "..::KaaN::.." ts-bursa-ts antep.karabük-ts bjk-ts gs-ts maclari neden arastirilmamis ?? Neden arastirilsin ki,o maclar da sike olsaydi yazdigin takimlardan herhangi biri sampiyon olurdu Fenerbahcenin oynadigi en iyi oyun "masa basi oyunlari" onuda yüzüne gözüne bulastirdi.. aziz yildirim nedense süpheli maclardaki takimlarin oyuncularini transfer ediyor,,(emenike,sezer vs..) bu olaydan da kurtulmak icin emniyet mensuplarina "sizi seneye fenerbahceye transfer edelim" der gibime ge...

Friday, 1.07.2011, 22:51

ŞU ANDA HANGİ PARÇAYI DİNLİYORSUNUZ ?

Yildiz Tilbe.... giden gelir mi sandin,aldandin bosa yandin.. Birakip gitti seni,neden ismini andin..ANMA ARKADAS.....

Friday, 1.07.2011, 22:14

<<Ne Git Diyebiliyorum!nede Kal!>>

insan belirsizlikler icinde zamanla kaybolup gider, bence en güzeli hissettigini hissettirebilmektir.. güzel paylasim icin tskrlr,yüregine saglik....

Friday, 1.07.2011, 22:08

Buğulanmış bir cama ne yazardınız?

biz ölmeyi çoktan göze aldık da yanımızda kimleri göturcez onu dusünüyoruz...

Friday, 1.07.2011, 00:05

Mutluyum-Mutsuzum

Mutluyum, yarin yepyeni bi güne uyanicam...

Thursday, 16.06.2011, 21:47

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

"kendinizi ne saniyonuz ki , cokta umrumdasiniz sanki,komiksiniz" diyo.......