Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 10.01.2012, 23:04

Yazar: balbasarturk

Facebook Telefon Onayı İstiyor Ama Onay Kodu Kapanan Hattıma Gidiyor..

Alıntı sahibi "Masum Masum" nasil olmadi ? linke tikladiginizda orda telefon numaraniz gorunmuyormu ? yok görünmüyor tekrar giriş yapmamı istiyor girincede kod gir diyor

Tuesday, 10.01.2012, 21:57

Alıntı sahibi "Masum Masum" balbasarturk, https://www.facebook.com/settings?tab=mobile bu linkte ekli olan telefon bilginizi kaldirabilirsiniz, deneyin bi olacakmi. Malesef oLmadı Tşkler genede

Tuesday, 10.01.2012, 17:30

Telefon Onayı İstiyor Ama Onay Kodu Kapanan Hattıma Gidiyor.. Sorunum Kullandığım facebook Hesapıma bir gün Bu Uyarı geldi.. Hesapn Kayıtlı olduğu Telefon Numarası ise KAPANDI.. Bunu Açtırmamın Bir yolunu bilen Varmı ? Bu ekran Uyarıdan Başka bir yere Giremiyorum Yani telefon numarasını değiştirmede yapamıyorum Sadece Bu Ekran var

Thursday, 2.12.2010, 00:55

SoRun winDowS 7 ( flood )

Alıntı sahibi "Vatan19" SELAMUN ALEYKUM...WİNDOWS 7 YE GEÇTİM BİR SORUNUM VAR ARKADASLAR WİNDOWS 7 DE FLOD PROGRAMİ ÇALİŞMİYOR RADYO DA İŞLEV GÖRMÜYOR ŞEKİLLER YOLLUYORUZ XP DE OLUYORDU AMA WİNDOWS 7 DE ÇALİŞMADİ BİLEN VARSA ANLATABİLİRMİ YADA WİNDOWS 7 UYUMLUSU VARSA LİNK ATABİLİRMİ ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.. aleyküm selam windows 7de calismasini istiyorsaniz guvenli modu kapamaniz yeterli

Sunday, 8.08.2010, 21:00

flatcast temafcp-birtanemsin(SEVGİ)

COK HOS BIR CALISMA OLMUS BASARILARINIZIN DEVAMINI DILERIM

Sunday, 8.08.2010, 20:59

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

KIM YADA KIMLER DUSUNDUYSE BU HIZMETI BENLERCE TESEKULER COK FAYDALI BIR HIZMET

Sunday, 8.08.2010, 20:54

Tek Soruluk Anket..

TURKLER NEYI BILMIO BIZE SORMAYA GEREK DUYMAMISLARMI YOKSA