Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 7.02.2008, 14:48

Yazar: AnubisFm

Flatcast Sorun Mesajlari

Zaten yayın esnasında Sadece dj mixer project log ve flatast chat paneli ekranı kalıyor ama hala port hatasi werioyor

Thursday, 7.02.2008, 14:30

Flatcast Sorun Mesajlari

mapping hepsinde + ama hala anlayamadım neden yayına giremediklerini

Thursday, 7.02.2008, 13:33

Flatcast Sorun Mesajlari

Flatcast Radyo Kullandıgımızda kotayla ilgili bi eklenti söz konusu mudur bilgilendirirseniz sevinirim aradım bulamadım ? öncelikle sorunumla ilgilendiğiniz için teşekkürler Weridğinz linki daha önce forumda arama yaptığımdabulmuştum.Yine de teşekkürler Hala Sorun Devam etmekte yayını 62bitten 32 i bite indirince ne gibi bi yararı olur şimdiden teşekkürler ayrıca daha ayrıntılı bir anlatım daha hazırladım bir de buna bakıp tavsiyede bulunursanz sevinirim Sorunumu cvp weren arkadaşlara teşekkurle...

Wednesday, 6.02.2008, 21:38

Flatcast Sorun Mesajlari

Merhabalar Sorun msjları gayet anlaşılır ve net ama bnm bir sorunum war port açma işlemlerini resimlerle ve videolarla hallettim statistic + yani yeşil sorunum şu bn yayındayken 3-4 kişi giriyor ama 2-3 arkadaşta portlarla ilgili sorun çıkıyor en uzun hata msjı sounda site adresi weren hata . giremeyen arkadaşlar dj olarak girdiğinde bende girebiliyorum. girenlerden biri dj oldugunda yine ben giriyorum ama bnm yayınıma giremeyip dj olarak girdiğinde bnm de girebildiğim arkadaş giremiyor sorun ne...

Sunday, 3.02.2008, 12:50

HaReKetli Gif Banner Logo İmza Yaptirmak istersen Buyur

Dj Onur Dj Aytunç Dj FataLErroR Dj Orkun şeklinde 4 tane Banner Yaparsan Sevinirm Farklı şekilde ?