Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 21.12.2008, 15:53

Yazar: Safiye

Mum ve Yildizlar ( preset by safiye )

2 aydir ugra$iyorum photoshopu kullanmak icin galiba yaptim :masum:

Saturday, 20.12.2008, 21:01

CRaZYGİRL [Fcp Tema] By* Se-LiN*

cok begendim güzel olmu$ masum yapmi$ aynisi bence bu daha güzel olmu$ :masum:

Saturday, 20.12.2008, 20:52

Radyoya giremiyorum hata veriyo :S

hazanncihan, bu linkde bu gibi mesajlarin aciklamasi yapilmis http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=6104

Saturday, 20.12.2008, 19:17

Standart ADSL $ifreleri

ADSL modeminizin şifresini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız bu yazımıza bir göz atmanızı öneriyoruz. Çoğu ADSL kullanıcısı, sahip oldukları ADSL modemlerininin ayarlarını pek bilmez. İlk kurulumda ADSL modemin ayarları yapılır ve ardından bir sorun çıkana kadar da kullanıcı için bu bir problem değildir. Oysa modeminizin şifresini bilmeniz son derece önemli. Eğer şu an modeminizin şifresini bilmiyorsanız size vereceğimiz listeyle kendi modeminizin standart ayarlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Alcate...

Saturday, 20.12.2008, 18:51

yayınımdan ses çıkmıyo

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5190&postdays=0&postorder=asc&highlight=winamp+yayin&start=0 buraya bak bide aramayi kullanirsan bulursun :roll:

Saturday, 20.12.2008, 18:44

Ilginc Google Aramalari

-sevgilim için ufak aşk sürprizleri -nod32 ilacı indir (nod32 bir antivirüs programıdır) -dovlond vinap (esasen download winamp yazmak istemiş) -serbest kızlar -iğrenç videolar (napıcaksa artık) -isimle numara bulma -aykü testisi -istediğin msn adresi çalma -msn şifreler kıran program -vefasız hülya koçyiğit -sevgilim beni aramıyor neden? (google nerden bilsin yahu) -tarot baktırmak istiyorum rezzan kiraz (hadi bize fal bak biraz ;P) -bir kıza nasıl teklif edilir -web sitemde nasıl mp3 bulabili...

Friday, 19.12.2008, 23:16

Dj NİCKLERİNİZİ yazabilecek harika yazilar

eline saglik mühür civil civil yazilar ama reklam var bunlarda isime yaramaz reklamsizlari yokmu varsa yardimci olurmusun :masum:

Friday, 19.12.2008, 23:05

Üzülme [FCP Tema] By Deniz

cokkk güzel olmu$ ama chat alani cok hareketli sanki göz yoruyor renklerde harikaaa göznuruna saglik :masum:

Friday, 19.12.2008, 17:53

Raadyo donuyor yazı yazamıyorum!!

tayfun vallam cok üzülüyorum senin icin ne kadar cok sorunun oluyo ya mesajlarina baktimda ne cok sorunun varmi$ allah yardimcin olsun bence sen at o bilgisayari

Friday, 19.12.2008, 17:47

Temaya gif ekleme yardım [edit]

nesi acil ayol yayinmi yapamiyon misafirlerin gifimi merak ediyoar derdin ne yazmami$sin bile tam gifi senmi yapdin nasil yaptin nereye yükledin

Sunday, 30.11.2008, 23:11

Türk Erkeği Çekicidir :D :D :D

İşe Başlarken Besmele Çeker Delikanlıdır Tesbih Çeker Sportmendir Barfiks Çeker Tek Eliyle şınav Çeker Kendi Dişini Kendi Çeker Kaçan Golde Yuh Çeker Ağzında Sigara Halay Çeker Dikiz Aynasından Hareket Çeker Muazzam Kopya Çeker Kaynanadan Çok Çeker Genelde Babaya Çeker Evladına Nutuk Çeker İskenderin Üstüne Künefe Çeker Komedi Filminin Kralını Çeker Çuhayı Yırtmadan Pike Çeker Kafası Bozulunca Resti Çeker Yükte Ağır Parada Hafif Çeker Parayı Bulan Arabayı Çeker Mahallede Pati Çeker Gurbette Has...

Saturday, 29.11.2008, 03:46

yorum sizin!!!

insanlar hep en uc noktalarda orta yolu bulmak istemiyorlar bence insan inandigi gibi yasamali

Saturday, 29.11.2008, 03:21

yorum sizin!!!

sonuna kadar devam et sonu cok daha farkli

Saturday, 29.11.2008, 03:16

yorum sizin!!!

http://www.youtube.com/watch?v=-5iwoIJakhU

Wednesday, 26.11.2008, 18:52

farklı renkli [Flatcast Tema - By cank]

ayy ne olur gitme cank dememizimi bekliyorsun :hehe: :ontopic: güzel paylasim olmus eline saglik

Sunday, 23.11.2008, 19:53

Ekran Temizleyici :D

ayyy ayyy hem cirkin hem $irin

Sunday, 2.11.2008, 11:52

ÖLÜMDEN KONUŞACAKTIK

:hehe: bayilayrum senin bu $iirlere ceza :tiktik: harikasin