Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 28.12.2008, 18:09

Yazar: djtekyurek

flatcast radyo kurdum açılmıyor ?

işaretli idi kaldırdım You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible. bu hatayı veriyor şimdiden

Sunday, 28.12.2008, 17:46

kusura bakmayın kafanızı iice şişirdim hakkınızı helal edin. nereden açacağım peki gizli yapılan yeri

Sunday, 28.12.2008, 17:23

evet aynısını uyguladım ama radyo.asp olarak attım sanırım sorun teşkil etmez asp olarak olması This is a non public show. You need special rights to enter the show. Please contact the producer to get them. bu hatayı veriyor şimdi

Sunday, 28.12.2008, 16:59

flatcast e girdim ben brocrastarea da daki sid numaram bu 818002 bir de starstream diyorum panel çıkıyo giriş yapacağım zaman bana bu hatayı veriyor. Producer successfully logged in

Sunday, 28.12.2008, 16:53

evet arkadaşım aynen bende oradan yaptım ama anlamadım nedense istersen sizin için sorun değilse msn den yarıdm edebilirmisiniz

Sunday, 28.12.2008, 15:54

merhaba arkadaşlar öncelikle emeği geçen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. benim isteğim >www.djtekyurek.com/radyo.asp[ flatcast kodlarını yerleştirdim port da açtım sorun ne olabilir. teşekkürler.