Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 22.06.2009, 16:22

Yazar: dj SEHERYELI

BRİLLANT By *Se-LiN*

emegine saglik arkadasim herzmanki gibi harikalar yaratmisn temalarina yansiyan guzel yureginden opuyorum

Monday, 22.12.2008, 23:41

Tema Seni Seviyorum [By Prenses]

Emegine yuregine saglik tek kelimeyle super olmus ben ilkini indirdim cokk tesekurler

Monday, 22.12.2008, 15:43

Harici Web cam (flatcast'ta klip oynatmak)

berat can cok tesekur ederım kurulumu yaptım programda calısyor vıdeoları ızleyebıldım ama yayındayken dınlıyıcılere ızletemedım tek sorun bu sımdı...ılgınız ve yardımlarınız ıcın tekrar cokk tesekurler

Monday, 22.12.2008, 14:30

Alıntı sahibi ""beratcan"" dj SEHERYELI, msn de ses ve görüntü kurulumuna tıklayınca ileri demeniz gerkir taaki web camınınızın ismi gelenekadar o bölüme geldiğinizde yukarıda bi ok işareti var ona tıklarsanız split cam ve sizin web cam ınızın ismini görceksiniz ordan split camı tıkayıp onu aktif etceksiniz eğer orda split cam görünmüyor ise programı tekrar kurmanız gerek sanırım tam kurulum yapamaışsınızdır Dedıgınız gıbı sanırm programı tam kuramamısım..yada kurdugumu sanmısım dogru kurabılme...

Monday, 22.12.2008, 14:14

Alıntı sahibi ""beratcan"" ceza06, bendeki de laptop bendede kendinden kameralı ama yapman gereken bi ayar var onuda yukarda açıkladım farklı olarakda açıklayim msn ana pencereni aç araçlar>ses ve görüntü kurulumu> bölümünden web cam ayarını split cam olarak ayarla ve kapat daha sonra split cam programını çalıştır içine herhangi desteklediği bir video ekle çalıştır flatcasta web cam açma adımlarını uygula olcaktır web cam yerine split cam programına koyduğun video yayına yansıycaktır bu ayarı y...

Sunday, 21.12.2008, 16:29

RADYODA KLİP YAYINLAMA

Arkadaslar ben su an yayındayım klıp oynatmak ıstedım camıda ındırdım tarıf ettıgız gıbı olmadı yıne.su anda yardım edebılecek arkadasım varsa yetisin

Wednesday, 29.10.2008, 17:19

sid olmadan yayın

Arkadaslar ne yazikki benimde radyom silinmis sizlerin yardimiyla start sterami getirdikk radyoyu acincada kimse giremiyor.dediginiz gibi admin sifresi verilmemeli sonucunu goruyorsunuz.yakin ilginizden paylasimlarinizdan hepinize tesekurler.

Wednesday, 29.10.2008, 13:11

sid olmadan yayın

arkadaslar admin olmadan ben haledemezmıyım bu sorunu ?ne doyonuz actım yayını dedıgınız gıbı kımse gıremedıS: dert vallahı yaaa alip basimi gidicemm sanirm.offfffffffffffffffffffffffffffffff

Wednesday, 29.10.2008, 13:04

sid olmadan yayın

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR"" BİZDE SEVİYOS :d SEVİYOSDA YANLIZ SEN SİD NUMARASINIDA DEGISMEN GEREKIYOR ESKISI ILE ONUDA YINE DÖNUP SORMA DIYE BEN HATIRLATAYIM DEDIM EGERKI YAPMISSANIZ ZATENM BU ISLEMI BU UYARIYI DIKKATE ALMAYINIZ Öfff tamam degisiyom birazdan en azindan nasil degisecegini ögrendim sayenızde..bu arada ben start streamı bulup radyomu actımda henuz kımse gecmedı acaba yenı bı sorunla karsı karsıyamıyım.bekleyelim biraz rahatsiz edebilirm belki sizi kimse gecmezse

Wednesday, 29.10.2008, 12:57

sid olmadan yayın

arkadaslar tek kelımeyle supersınız verdıgınız emeklere zaman ayırıp herkesı dınledıgınız ıcın cokk tesekurler sanırm ben sorunu cozdum sayenızde radyomuda actım..ellerınız dert gormesın sevgıyle dostlukla kalın....sizleri seviyorum

Wednesday, 29.10.2008, 12:40

sid olmadan yayın

sevgılı arkadasım ben yonetıcıyım sadece radyoda sevgılı admınımız fırsat bulup sıdd sıfresı alıp veremedı djlere.sımdıde sucluluk duygusu hısettım kotu oldum yanıı :x

Wednesday, 29.10.2008, 12:30

sid olmadan yayın

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR"" radyonuz silinmiş..!! Silinmismiii?? nasil olur yaa :cry: peki nasil cozebiliriz radyomuzu geri getirebilme sansimiz varmi??

Wednesday, 29.10.2008, 12:27

sid olmadan yayın

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR"" [b]dj SEHERYELI, radyonuz calısıyormu ? yanlıslıkla yada kötu nıyetlı bırısı radyonuzu sılmis labilirmi ?bnce öle herkese ana sifre vermeyin ..![/b] evet calısıyor hatta dun aksam yayın yaptım.aradan 2 saat gectı tekrar yayını almaya geldıgım zman yayın alamadım start stream yok.bugunde dıyer dj arkadaslarla denedık sureklı karsımıza su yazılar cıktı.kopyalayıp yapıstırıyorum ızleyın. Title Description Create a new stream take over or start of stream (from another us...

Wednesday, 29.10.2008, 12:05

sid olmadan yayın

arkadaslar ben verdıgınız bılgılerı uyguluyorum radyomun gırısı sıdden yapılmıyor ana sıfreden gecıs yapıoruz.logıne radyomuzn nici pasworda sifresimizi geciyoruz.broadcasters i tikladigimizda radyomuzu acmak icin start stream in olmasi gerekiyor.o yok dunden berı bu sorun herkestemı sadece radyomuzla alakalı bır sorun mu?

Wednesday, 29.10.2008, 11:33

sid olmadan yayın

Alıntı sahibi ""Masum Masum"" dj SEHERYELI, oncelikle yanlis yerde soruyu sormussun, bu konu basligi farkli, ve sonrasinda ise hangi link cikiyor karsina gosterebilirmisin.. Pardon yonetıcı arkadasım yıne radyoyla ılgılı bır sorun gorunce buraya yazmak ıstedım.bu link cikiyor karsima alt kısmda start stream olması gerekırken ben ve dıyer dj arkadaslarım gırıs yapamıyoruz http://www.flatcast.com/de/ProgramRegister.aspx?TimeZone=-2

Wednesday, 29.10.2008, 11:04

sid olmadan yayın

merhaba arkadaslar.ben dunden beri yayin alamiyorum start steram gozukmuyor bende yardımcı olursanız sevınırm bu sorunu nasıl cozebılırz.karsıma bu lınk cıkıyor alt kısmda start stram cıkması gerekırken nereden cıktı bunlar :wallb:

Tuesday, 28.10.2008, 13:56

YAŞAMAK GÜZELDİR...

cokkk guzell paylasımına saglık...YASAMAK DIRENMEKTIR...

Sunday, 26.10.2008, 22:40

mixer yokk

Alıntı sahibi ""Masum Masum"" dj SEHERYELI, daha fazla bilgi vermelisiniz, arkadasiniz vistami yoksa xp mi kullaniyor, bu sorun daha oncede varmiydi yoksa ilk yayinimi, herhangi bir degisiklik yaptimi, onerilen herseyi yaptiniz diyorsunuz tam olarak hangilerini yaptiniz..[ /quote] Sevgili mod arkadsım;arkadasim vista kulanıyor bu sorun yaklasıkta 2 aydır var,daha once rahatlıkla yayın alabılıyordu bu sorun nereden nasıl kaynaklandı anlamadık.onerdıklerınızden chat dark,mixerin isaretlenmesi gib...

Sunday, 26.10.2008, 22:27

Susmaların En çok Yaklaştığı Anda ... Gidiyorum...

Denız her yazında paylasımında benı uzaklara goturmek zorundamısn....cokk guzel ne denebılırkı paylasımın bol olsun arkadasım....[b]

Sunday, 26.10.2008, 22:24

Sana Yar diyorum yaram kanıyor ...

Uzun zamandır ıcımdekını dıle getırebılen bır yazıyla karsılasmamıstım.paylasımına yuregıne saglık arkadasım.okurken gozyaslarımı tutamıyorum [b]