Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 7.08.2011, 18:14

Yazar: BYn_ExelanS

Ölümden Başka

Ne acılar çekiyorum bilmiyorsun Hic halimi sormuyorsun Benim yerime bir başkası saracak Nasıl dayanırım ben bu acıya tskurler.. emegine saglik...

Sunday, 7.08.2011, 18:12

Bir tek sen yoksun yanımda

Bil bilsen seni ne kadar özledim. Bir kere sesini duymak için dünyaları bile veririm tskurler.. kalemine saglik...

Sunday, 7.08.2011, 18:10

Öyle Bir Yerdeyim Ki

Fırtınalar kopuyor icimde, Sana askımı fısıldayamıyorum. Derinlerden, Yüregimden bir ses kalk git diyor askına. Git vur kapısını kırarcasına, Seni kırdıgı gibi. Cıkar dısarıya gece yarısı kuru ayaza, ölüm gibi korkunc o bombos sokaklara. kalemine saglik cok güzel sözler okudukca insan kendinden birseler buluyor... tskurler...

Sunday, 7.08.2011, 18:02

Anlamlı Sözler

Alıntı [b]”Dizimin dibindeki Yemen’de; Yemen’deki de dizimin dibindedir” der Mevlânâ… Göremediğin gönülden ırak olursun. Gönül görmek diye bir çaba var mı hayatımızda? Giremediğin gönüle eremezsin. Hiç olmazsa yanı başınızdakilerin gönüllerinde misiniz? Yanı başınızdakiler gönlünüzde mi? Aynı dili konuşanlar değil,aynı gönülü paylaşanlar anlaşabilirler... Alıntı [/b]

Sunday, 7.08.2011, 17:51

Baharlar Getirdin Ömrüme

Fırtınalar kopan yüreğime Güneşim oldun gözlerinle(( süper sözler kalemine yüregine saglik...

Sunday, 7.08.2011, 17:49

Gozlerinle gel bana

süperrr emegine saglik...

Sunday, 7.08.2011, 17:44

flatcast fcp tema ( erkek dj tema gifli)

arka plan cok acik yazilari okumak da zorluk olur az daha koyu olsa daha okunakli olur emegine saglik....

Sunday, 7.08.2011, 17:29

flatcast,fcp,tema mavi güller(elagözlüm-21)

emegine saglik... kiz i cok buyutmusun netligi gitmis yine

Sunday, 7.08.2011, 17:22

Siyah-Mavi Tema

emegine saglik sade bir calisma olmus

Tuesday, 29.06.2010, 22:56

Flatcast Tema-Gül & Dudak-By Sylphish

emegine saglik süper olmus paylasim icin tskurler...

Wednesday, 23.06.2010, 22:32

SENiNLE BiRGECE YA$ASAM YETER TEMA _*YAGMUR*_

katiliyorum arkadaslara muhtesem olmus hele sarisi süperr emegine saglik paylasim icin tskurler..