Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 15.06.2010, 22:57

Yazar: UMUTST@R**

internet kesinti sorunu lütfen arkadaslar

arkadaşlar benim internetim sabah var diyim öğlende gidiyor hiç gelmiyor akşam geç geliyor bazende bilgisayarı kapatıp açtığımda internetim gitmiş oluyor gündüz olmuyor hiç bu neden kaynaklanabilir. bir çözümü varmıdır. cevaplarınızı bekliyom şimdiden teşekkürler arkadaşlar....

Wednesday, 2.06.2010, 18:18

port ve error sorun

benim sorunum hata veriyor radyo ve başkasına djlik verilmiyor maping de kırmızı zaten portta açık deil ve ip sabitmi onuda bilmiyom ama internet sitememiz ortak bir tek yerden herkes alıyor yani çoklu internet modem bana ait deil modem bendede deil bir kişide ondan çekiyoz interneti ben nasıl port açarım ip sabitlerim yani sorunum düzelmesi için dj lik verebilip rahat sorunsuz hata vermeden yayın için

Sunday, 30.05.2010, 08:00

O da ağladı

gerçekten güzel şiir emeğe sağlık.

Sunday, 30.05.2010, 07:59

...sus gönlüm susabilirsen tabi...

gerçekten çok hoş bir şiir ellerine sağlık...

Saturday, 29.05.2010, 17:56

sorunum var bir konuda

masum moderatörüm silebilirmisiniz rica etsem bu konuyu anladım ben boşuna durmasına gerek yok konunun artık sitedeki diğer alanlara bakcam

Saturday, 29.05.2010, 17:37

sorunum var bir konuda

kablolu bana ait deil ortaklaşa bağlantı. adını ondan bulamadım.

Saturday, 29.05.2010, 16:54

sorunum var bir konuda

Alıntı sahibi "(Masum)" soruları chat yapar gıbı sormazsanız anlaması ve anlatması daha kolay olur.. hayır islem zor degil sadece biraz dikkatle okumaniz ve uygulamaniz gerekiyor şimdi modem ağ bağlatılı softv92 data fax modem adı dediniz yerde aramada bulamadım. bu modme göre mapping yeşil ayarını nasıl yapacağız? şimdiden teşekürler herşey için dedinizi anladım aynı hatam olmaz...

Saturday, 29.05.2010, 14:55

sorunum var bir konuda

modemlemi alakalı bu olay zor deilmi yapması ayar..

Saturday, 29.05.2010, 12:33

sorunum var bir konuda

san o denemeyi yapmadım ama sizin dediniz port ayarına yani yayındayken sağ tık yapıp info ya girdim mapping kırmızı ve - bir yerde gördüm bunun yeşil olması gerek diyodunuz yeşil olmasımı lazım?

Saturday, 29.05.2010, 12:21

sorunum var bir konuda

merhabalar benim radyoda ben dj girince herkes girebiliyor başkası dj olunca ben girebilicemmi kendi radyoma nasıl anlarım?

Thursday, 27.05.2010, 19:16

indexin yol olması"

Alıntı sahibi "(Masum)" resım halında elınızde duruyorsa yukleyebılırsınız ama resımle sılınmısse ve pc de kayıtlı degıllerse yukleyemezsınız yalnız her resmı dogru yere eklemenız gerekıyor yoksa site bozulur şimdi o resimi url sinden açıp pcye kaydetip sizin dediniz siteden yaptım ve url yi ona göre kaydettim herşey aynı değişti öle yapınca ozaman sorun olmayacak demi? yani görüntü gitmez hesab aradabir girsem yeter.

Thursday, 27.05.2010, 18:54

indexin yol olması"

benim buldum index te şuan daha önce kllandım x çıkmıştı onuun düzeltim ullanayım o zaman ama yllayan kişi ressim.net ten yüklemiş onu photobucket ten yüklemeye çevirebilirmiyim hiç birşey değiştirmeden?

Thursday, 27.05.2010, 16:40

indexin yol olması"

anladım resimlerin upload edilmiş olması gerek.ama mesela yükledim birini denedim sitemde 2-3 gün sonra dedim gibi x çıkarsa o kodu bu siteden aynı indexi yüklersem gene düzelirmi.?

Wednesday, 26.05.2010, 18:12

indexin yol olması"

işte çok güzel bu tasarımlar gene burdan alacmda bir tasarım indexte sitede bozuluyor bir süre sonra bazen bozulmazmı genelde x çıkyor bazı resim yerlerinde .

Wednesday, 26.05.2010, 17:56

indexin yol olması"

Alıntı sahibi "(Masum)" kodlaraın ıcıne bakacaksınız her resımın bır kodu vardır onları bulup yuklenmıs resım lınkını eklemenız gerekıyor bu konuda bılgınız vardır umarım anladım radyo teması için fcp varda site için olanı varmı yani bu sitedeki indexten ordan bulmak için aramaya ne yazmak gerekiyor.?

Wednesday, 26.05.2010, 17:24

indexin yol olması"

yani demek istediğim index gibi olurmu yoksa sade resim amaçlı anlatmak istediğiniz?

Wednesday, 26.05.2010, 17:11

indexin yol olması"

çok saolun yetkilimde ben dediğinizi anlatım yapıcamda sitem tr.gg ve radyoyla ilgili index gibi lazım onun resmini bulup nasıl yapacağım örnek var haır bir yardımcı olursanız sevinirim...

Monday, 24.05.2010, 17:16

indexin yol olması"

arkadaşlar ben siteme index yapıyorum gayet güzel oluyor 4-5 gün sonra veya2-3 gün sonra x çıkıyor bazı resimlerde sitemde resim gözükmüyor bu neden kaynaklanıyor olabilir?

Monday, 24.05.2010, 17:05

radyo virüs.. (danışma)

benim sorum şu mesela bu siteden paylaşımları kendimize alıyoruz.örnek .fcp ve index site paylaşımını o kodları sitemizde kulladığımızda virüslü olma ihtimali varmı ? bunu merak ettiğimden soruyorum. şimdiden teşekürler...