Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 21.06.2010, 19:41

Yazar: ceset38

Radyoya Girememe Sorunu ÇOK ÖNEMLİ HİC BİR ŞEKİLDE ÇÖZEMEDİM YARDIM !!!!!!

Arkadasım kontrol ettim dedigin gibi ama firewallda antivirüsde ikisindede sorun yok zaten antivirüsüm nod32 arastırmama göre o ayar gerektirmiyormus. Programları gözden geçirdimm engelleyecek bir programda yok yani programların listesini yazaym ben emin olabilmek için -Adobe Cs3 Web Premium -Cccleaner -Eset Nod32 Antivirüs -Free 3gp Converter -Google Chrome -Google Earth -Internet Download Manager -JDownloader -LimeWire -LogMeIn Hamachi -Microsoft Visual Studio -Mozilla Firefox -TeamWiever -Vlc...

Monday, 21.06.2010, 12:38

hem firewall hemde antivirüs de engeli kaldırdım cok kontrol ettim baska engelleyecekde bişey yok yani ama tesekkürler dedigin gibi programları bir daha gözden geçirecegim...

Saturday, 19.06.2010, 16:26

Alıntı sahibi "Ha®uN" Alıntı sahibi "Seninki1314" Arkada$im dünde Ziyaret ettim bugünde yeniden ugradim Portun Kapali!! Alıntı sahibi "Seninki1314" Arkada$im dünde Ziyaret ettim bugünde yeniden ugradim Portun Kapali!! KARDES İŞTE MY PC + GÖSTERİYO BU PORTUN ACIK OLDUGUNU GÖSTERMİYORMU ????

Saturday, 19.06.2010, 10:04

Alıntı sahibi "Seninki1314" Arkada$im Onur'un dedigi gibi Yayindaki DJ'in Portu kapali IP sabitlemedigseniz her modem resetlemesinde IP adresiniz degisir ve Portunuzu yeniden acmak zorunda kalirsiniz.. Alıntı sahibi "Seninki1314" Arkada$im Onur'un dedigi gibi Yayindaki DJ'in Portu kapali IP sabitlemedigseniz her modem resetlemesinde IP adresiniz degisir ve Portunuzu yeniden acmak zorunda kalirsiniz.. bakn dedigim gibi yayını yapan dj bnm her zaman actıgımda kontrol ediyorum yani my pc + ıp sabi...

Saturday, 19.06.2010, 01:23

Alıntı sahibi "****ONUR*****" portu acmissniz firewal dan da izin verdiyseniz ip sabitlemeyi de yapin sızın sorununuz MY PC - (kirmizi) bu durumlarda portu acık bırı yayınınnıza gırerse sonrasından gelen kısıler onun uzerınden yayını dınleyebılırler portu acik olan kisi de radyodan cikinca digerleride onun uzerinden dinledgi icin onlarda duserler ve portu acik biri gelene kadar da yayina giremezler yok onuda biliyorum ipde sabit my pc yeşil yanıyorr yani sorun yok gözüküyorr ama yine aynısı olu...

Saturday, 19.06.2010, 01:21

Alıntı sahibi "Seninki1314" radyo adresini verirmisin? bi ziyaretine gelsem ben icerdeykende ilk giren dinleyici bi ciksa (bende ucacakmiyim merak ettim) http://www.ozlenendostlarfm38.blogcu.com

Friday, 18.06.2010, 17:45

merhaba arkadaslar benim radyomda kurdugumdan beri kaynaklanan bir hata bu arkadaslar radyoyu actıgımda ilk giren dinleyici mesela a dinleyicisi diyelim o giriyor digerleride gelmeye baslıyorrr daha sonraa ne zaman olursa olsun a dinleyicisi ( yani ilk giren dinleyici ) cıkınca tüm dinleyiciler radyodan düşüyor ve giremiyorlar girmek için bi yarım saat beklemek zorunda kalıyorlarr radyoyu kurdugumdan beri her gün bu hataaa ve bir türlü çözemedimm herseyi denedim olmuyor port acık firewall engeli...