Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 31.01.2009, 16:43

Yazar: SuSquN_4RTiST

81 il dj gif isim özel yapılır buyur

sLm vaLLa hersey süper ya eLinize sagLik ricam olcak DJ-YaSeMiN, DJ-BuRaK, DJ-BuSe57 ve DJ-oNur ikiser tane yaparsaniz.. hareketli gifLer oLsun bi zahmet tsk)

Thursday, 22.01.2009, 15:51

slm hersey super eLinize sagLik bi ricam daha oLcak DJ-KARiZMA VE DJ-RüYaLaR VaDiSi yAparsaniz ikisinden ikiser tane cok tsk ederim simdiden hareketli gifLerden oLsun Ltf

Tuesday, 13.01.2009, 12:02

mrb arkadasim bende istekde buLuna biLirmiyim eger mumkunse bu isimLeri yazarmisiniz hepsinden 2 tane oLursa sevinirim donen gifLerden oLsun simdiden tsk Dj-SuSquN Dj-CaDi Dj-CeyLan Dj-HüSeyiN Dj-HüLyA Dj-NiLo Dj-ZuZu Dj-DamLa yAnLiz rica etSem Dj-SuSquNu Bu gifDen yApa BiLirmiSiniz

Monday, 12.01.2009, 14:27

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

Alıntı sahibi ""beratcan"" SuSquN_4RTiST, hangi versiyonla yayın yaptığını göremiyorsan o ayar işlemini radyon kapalıyken yapmalısın eğer radyon açıksa ve f5 versiyonuyla yayın yapıyosan o seçenek ister istemez görünmez + f5 seçeneğine geçtikten sonra 4.16 yada geri dönme işlemi zaten olmuyor ozaman şu olmuş oluyor radyonuz açıkken f5 seçeneğini göremiyorsanız demekki şuanki yaptığınız yayın f5 kurulu yapılan yayın görmek isterseniz kapatın radyonuzu Change streams´s data bölümünden ilerledikçe...

Monday, 12.01.2009, 14:16

galiba bende anlatma özürlüyüm bende diyorumki bende F5 degiL ama onu yapmaq istedim secenek gozuqmedi yani otomatik F5 yapiyor diyon nerde ? tek sart, degisimde yayinin kapali olmali! <<< ANLAMADIM BUNU

Monday, 12.01.2009, 14:08

Alıntı sahibi ""saika"" SuSquN_4RTiST, sadece F5 olunca bir version secmeninde mantigi kalmiyor. bu yüzden anlatimdaki o bölüm gecersiz artik, belki site yöneticileri anlatimlari (resimleri) güncellerler.. sen bir sembol secerek (o sembollerin pek önemi yok, hangisi hosuna gidiyorsa onu isaretle sec) devam et. F5 seciLi degiL bende bende onu secmek isdiyorum ama bende secenekler gostermiyor eskiden 4.15 vardi yani acinca direk onu secmisdim simdi ise F5 yapmak isdiyorum ama seceneklerin hic bir...

Monday, 12.01.2009, 13:43

Alıntı sahibi ""saika"" Alıntı sahibi ""SuSquN_4RTiST"" bende VERSION SECENEKLERI gozukmuyor hic biri neden yardimci oLursaniz cok sevinirim :sucsuz: görünmüyorsa yok demektir, cünkü artik sadece F5 var. F5 oLsa tamam derim ama hic biri yoq hic biri gozuqmuyor yukarda detaylariyla yazdim ama bisey yapmam gerekyiormu? isDiyOsan adres verim geLiop sizde bi baqin ya benim pc de sorun var yada hic gozuqmuyor

Monday, 12.01.2009, 11:32

Zusätzliche angaben zur sendung >> bu bana gozukuyor ve seciyorum ama >>> VerSion : version 4,12 version 4,15 version 4,16 version f5 bunLar gozukmuyor <<< sendungsicon: suchen sie sich ein passendes icon für ihre sendung aus. <<buda gozukuyor sadece ortadaki gozukMuyor

Monday, 12.01.2009, 11:17

sLm vaLLa hersey süper oLmus emeginize saygimiz var eLinize yureginize sagLiq yanLis bisey sorcam ... bende VERSION SECENEKLERI gozukmuyor hic biri neden yardimci oLursaniz cok sevinirim :sucsuz: