Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 12.10.2014, 01:51

Yazar: Benilay

Flatcast Fcp'li Tema ________EGO________ [Zenobia&Qupido]

Tek kelime müükemmmeeeeelll bir çalışma olmuş Gupido ve zenobıa ya sonsuz tesekürler ve gönül dolusu tebrıkler söylenecek söz ün bittigi nokta bu tema

Saturday, 6.09.2014, 17:41

flatcast,fcp,tema,mavinin büyüsü yavuzhan

Gayet basarılı bir tema görsellik harıka olmuş kutlarım sizi Oguzhan, Ayrıca imza olan yazınız Ayrı bır derin mesaj verıyor anlayanlara gönüldolusu tebrık ediyorum sizi ..

Monday, 18.08.2014, 00:22

Flatcast fcp tema-Kör Sevdam aşkın Terazisinde-Benilay

Alıntı sahibi "AYBER" hoş bir çalışma olmuş benilay adalet dağıtan kız benim bakış açımdan tabi Alıntı sahibi "AYBER" gerçekten son dönemlerde çok ihtiyacımız var adalete .. Alıntı sahibi "AYBER" ellerine yüreğine sağlık bu güzelliği bizlerle paylaştığın için ayrıca teşekkürler Begendiginize çok memnun oldum güzel yorumunuz için çok tesekkür ediyorum AYBER yüregınıze saglık ..

Monday, 4.08.2014, 22:46

Sevgili ZENOBIA evet boş zamanlarımda ugrasıyor yapmaya çalısıyorum nehir teyzeye getirip gösterdigimde begenmedigi yerleri sagolsun o düzeltiyor sekıl veriyor biraz çıkısıyor bana arada birazda düzeltiyor haliyle eli degdigi için haklısınız tabıki de esiyordur yorumunuzla benim dogru yolda oldugumu hisettirmeniz ayrıca memnun ediyor şahsınıza çok tesekkür ediyorum .. NOT: Bu temada yazıları nasıl sekıllendirecegimi ögrendim shop ta ve bayan resmini nehir teyze koydu ve yaptı

Monday, 4.08.2014, 22:36

flatcast,fcp,tema ,hayalim,{yavuzhan}}

Emegınıze saglık gayet kullanıslı olmus hoş görünüyor temanız ..

Sunday, 3.08.2014, 22:01

flatcast fcp tema::.. yoksun..::süslüü05

süslü yazıların kenarlarını biraz inceltseymişsiniz daha belirgin olacakmış sanki gerci bende acemiyim ama bana ögretende öyle söyler hep bana ordan aklımda kalmış ama genel olarak çok çok kullanıslı ve göze hoş gelen bir tema elinize saglık tebrık ederim..

Sunday, 3.08.2014, 21:55

Flatcast Fcp Dini Tema - (Ramazan Özel) - imageman

Çok emek vermişsiniz imageman ellerinize emeklerınıze saglık harika olmuş nakış gibi işlenmiş tema tebrık ederim sizi

Sunday, 3.08.2014, 21:52

Tesekkür ederim süslü yorumunuz için, insallah daha iyilerinide zamanla yapıcam allah kısmet ederse

Sunday, 3.08.2014, 21:51

Sağolun By Okan begendiginize sevindim yorumunuz için tesekkür ederim..

Sunday, 3.08.2014, 21:50

:::::Söz Veriyorum Yüreğim Sana :::::İndex takım teması...Dsgn ZENoBIA...

Çok harikaaaaaaa Sevgili ZENOBIA bende yapcam böyle yaaaaaaa banane ) selamınızı ilettim nehir teyzeme çok sevindi a.selam sagolsun dedi Elinize saglık gercekten idolsünüz zenobia kutlarım sizi ...

Sunday, 3.08.2014, 18:46

Flatcast Fcp Bayan Temasi/Simdi Yoksun Sen

çok begendim by cesur emeklerınıze saglık harıka olmuş temanız

Sunday, 3.08.2014, 18:44

DAGKIZI sizler kadar olamam bu bir gercek ama çok çabalıyorum emin olun sagolsun melekyüzlü teyzem sayesinde yapmaya çalısıyorum.. sizin gibi ustalar begendikçe iyi geliyor bana tekrar tesekkür ederim yorumunuz için.