Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 1.05.2011, 23:55

Yazar: svcan

Dj lik yaptiğım radyoya dinleyici olarak girdiğimde sorun yaşıyorum

Alıntı sahibi "Anti Biotic" şu radyonun adresini bir yaz da bakalım. Merak ettim sorun düzeldiğin için link kaldırımıştır Bu arada sorun çözüldü çünkü radyoya video olmayan adresten girdim.Simdi gayet rahat. Videonun boyutu 45Mb mis. Yardimci olan herkese teşekkürler.. edit/ bende giriyim dedim yarım saatte girdim bir saatte ancak çıktım

Sunday, 1.05.2011, 23:31

Alıntı sahibi "BERATCAN" birde şunu tam anlamadım o dediğiniz radyoya girdiğinizde mavi ekrandamı kalıyor, yoksa radyoya giriyosunuz ama donmamı yapıyor hangisi ?? Radyoya çok rahat giriyorum..Ancak kaydırma çubuğunu hareket ettirdigimde radyonun görüntüsünde dalgalanma oluyor, bazen birinci şarkıda bazen ikinci şarkida iken bende dakikalarca aynı şarkı devam ediyor, chat çubuğuna yazdıklarımı göremiyorum ancak enter dedigimde chate düşünce görüyorum. Bana enteresan gelen başka radyolarda da pe...

Sunday, 1.05.2011, 22:50

Alıntı sahibi "BERATCAN" Alıntı sahibi "svcan" Öğrenmek istedigim üzerinden yayin yaptığı blokta oldukça fazla video var, radyoya da video ya koyuyorlar, bu etken midir sisteminiz güçlü değilse evet etkendir donmalara sebep verir rem,işlemci hızı vs vs gibi durumlar Alıntı Sorunun bilgisayarimdan kaynaklandiğını düşünmüyorum ben düşünüyorum Alıntı sahibi "BERATCAN" Alıntı Sorunun bilgisayarimdan kaynaklandiğını düşünüyorum işemci intel core 2 duo-2.80 ghz - 2.53ghzve rem 4 gb 32 bit nasil?

Sunday, 1.05.2011, 21:51

Ilginize teşekkür ederim. Sorunun bilgisayarimdan kaynaklandiğını düşünmüyorum, cünkü hic bir sitede veya başka radyolarda sorun yaşamıyorum. Benim gibi dj lik yapan arkadaşlar da dinleyici olarak girdiklerinde sorun yaşıyorlar. Öğrenmek istedigim üzerinden yayin yaptığı blokta oldukça fazla video var, radyoya da video ya koyuyorlar, bu etken midir olayıydı, onu da yukarıda ki arkadaş izah etmiş, her ikinize de teşekkürler..

Sunday, 1.05.2011, 01:08

Arkadaşlar; dj lik yaptığım radyoda yayın esnasında hiç bir sorun yaşamıyorum.Aynı radyoya dinleyici olarak girdiğimde ise bir şarkıyı zor dinliyorum ve ilk duyduğum şarkı sürekli çalıyor, chat çubuguna yazdıklarımı göremiyorum ancak chat alanina düştüğünde görüyorum. Radyo çok ağırlaşıyor. Sayfayı sürekli yenilemek durumunda kaliyorum dolayısı ile düşüyorum. Bu sorunu 10 gündür yaşıyorum, daha önce böyle bir sorunum yoktu. Başka radyolara giriyorum oralarda da sorun olmuyor. Yayın yaptığım rady...