Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 28.08.2008, 15:17

Yazar: zambak25

radyo yayınına giremiyorum eski ve F5 olanda dahil

arkadaslar bu cikiyor ne yapmam gerek bana bir bilgi verebilirmisiniz denemelerimiz devamli sonucsuz cikiyor :cry: :cry: :cry:

Monday, 18.08.2008, 21:26

güvenlik duvarını devre dısı bırak yazan yaziyi devre disi biraktik yine olmadi bana gercekten yardim edebilecek varmi inanin yorulduk bir kac arkadas hatta uzmanlar diyecegim bu konuda ama basarili olamadik ricam bana yardimci olabilmeniz vede bukadar kisa zamanda ilgilendiginiz icin cok tesekkür ederim arkadaslar..

Monday, 18.08.2008, 20:52

i-rem ses kartımda sorun yok ilgin için teşekkürler maxma, windows xp kullanıyorum çıkan yazıda bu açılıyor gibi oluyor ama açılmıyor son resimdeki küçük kare içindeki olan yeni çıkmaya başladı (login failed yazan ) ilginiz için çok teşekkürler inş. açılır radyo :cry: :cry:

Monday, 18.08.2008, 12:56

2 aydır hiçbir radyo programına giremiyorum hangi sitede olursa olsun laptopuma yeni format attım herşeyi baştan yükledim gene olmadı activex denetimi yüklü sitenizde arama yaptım yeni sürümleride yükleyip denedim gene olmadı :wallb: Download Flatcast Viewer 4.16 RC1 [Nov 19 2007] Download Flatcast Viewer F5 [jul 01 2008] bunları burdan yükledim ama ne yaptıysam yayına giremiyorum ve dinleyemiyorum lütfen yardım edermisiniz :cry: :cry: :cry: