Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 4.08.2009, 08:28

Yazar: rock__

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

iso abi ben çok oluyorum biliyorum ama rica etsem =) Cumbafm dj sweet_ghost 'u kırmızı,beyaz,pembe,mavi renkLerde 100 mb geçmicek şekilde simLi yada parLAyan yaparsan sewinirim birde Dj HomeLeSsHeaRT 'ı kırmızı,pembe,mor,beyaz,sarı,turuncu,mavi,yeşil renkLerinde yazarmısın hepsi 100 mb küçük olursa sevinirim birde flasli oLarak CumbaFm Dj HomeLeSsHeaRT iLe keyiFLi DaKiKaLar çok oLduğumu ßiLiyorum ama yaparsanız çok sevinirim şimdiden ellerinize sağlı teşekkür ederim :birinci: :birinci:

Monday, 29.06.2009, 14:36

ßiLiorum çok fazLa oLuorum amaa ismaiL abii cumbafm dj merve yazarmısınız bütün keLimeLer bir aradaa bide ayıp oLmassa bişey sormak istiyorum siz bu yazıLarı nerden yazpıyorsunuzz :-D şimdiden tşk ederimmm :birinci:

Thursday, 25.06.2009, 20:37

sanada çok zahmet vericez ama cansu yazısının aynısından birde dj melis yazarmısınn tşküR edeRimm

Thursday, 25.06.2009, 20:36

[schild=random fontcolor=4B0082 shadowcolor=EE82EE shieldshadow=1][/schild]

Thursday, 25.06.2009, 20:33

DJ YAZISII :-)

slm ben DJ MELİS eLinize sağLık çok qüseL oLmuşş acaba rica etsemm DJ ELMAS ve DJ MELİS YAZILARI HAZIRLARMISINIZZ ¿¿ AMA İKİSİDE AYRI AYRI OLCAK YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİRİMM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİMM[rainbow]