Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 27.07.2007, 18:36

Yazar: ferman

..:: HAYAL GÖZLÜM-3 ::..

4.16 nasıl bişey onu nasıl yapacam benn yaa

Thursday, 26.07.2007, 22:48

Blogcu.com üzeri ücretsiz Flatcast Radyo Portali

ya ben nerden bileyim ozle olduğunu sanmıştım sen değiştir işte ordan şifreyi neolursun

Thursday, 26.07.2007, 21:49

malesf ceren benim için şunu şurasına 3 ay kaldı askre gitmek için bir radyo kuralım dedik oda olamdı yawwwww

Thursday, 26.07.2007, 21:12

abi seni anlıyorumda ama ne yapıyım özerdilerim sizden ama ben yapamıyorum bari siz yardım edin bunlar hep benim başıma geliyor zaten

Thursday, 26.07.2007, 20:43

abi benim sid numaram ... olrak geldi bana bu ikikezdir radyo değiştiriyorum son sidnumarası bu işte beni sid numaram bu değil ... edit : Arkadasim 3 kere arka arkaya mesaj yazmanin anlami varmi ? birde sid no vermen dogru değil güvenlik açısından ...

Thursday, 26.07.2007, 20:16

slm

abiçim vallah billaha olmuyor inanmıyorsunuz bana kırmızı olan yerleri tam tamına değiştirdim ama radyo acılmıyor usreler giriyor adresi ama acılmıyor gercekten hata sizde bence abi lutfen yardım edin yaasizden son kes bişey istiyorum sid numarsınıda yazdım olmadı elimden bu geldi abi gercekten byyy

Thursday, 26.07.2007, 15:23

abi valla bişey anlamdım yaa sana herşeyi verrim al sen yap ben hiç bişey anlamdı

Thursday, 26.07.2007, 13:28

buda var sid numarası derken hem bunmu yazıcaz(http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=408825) yoksa numarasını yazcaz(408825) cvp bekliyorum abi

Thursday, 26.07.2007, 13:25

yaa lutfen yarım ediin ben kendi bi,gisayardan flatcastan radyoyu acıyporum ama başka bilgisayardan blogu acınca radyo acılmıyor yaa yarım lutfen

Wednesday, 25.07.2007, 22:45

slm

abi tşk ettimde şimdi ben radyoyu actım ama budavar ben başka bilgisayardan radyoya girince radyonun ekranı gorulmesi gerekiyordu ama gorunmuyor neden isterseniz siteye side bakın ama gorunmuyor yaa www.nurullahakalan.blogcu.com cvp bekliyorum abim

Wednesday, 25.07.2007, 22:02

sadece dj girişi alaturka ve iletişim goruyorum ben orda abi yaa başka bişey yok

Wednesday, 25.07.2007, 22:01

ama bakın bide ben flatcastan giriş yapacam tamam ama orda userler için giriş yok acaba kayıtlı userler dj girşindenmi girecekler

Wednesday, 25.07.2007, 21:50

yaa bişey dicem size bizim normal userler nerden giriş yapacak dj girşi haric ama lutfen yarımcı olun

Wednesday, 7.03.2007, 20:06

YARDIM ARKADASLAR

arkadaşlar ben radyodan bir kişiyi banlamak istiyorum nasıl yapacam benn