Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 28.12.2012, 01:11

Yazar: ISIKLI-YOL

edit : Hile yapiyor

flatcasta sahte user sokmalarinin kanidi index.php?page=Attachment&attachmentID=36395 Radyoda yaptiklari sayi oynamasi kaniti

Tuesday, 12.06.2012, 20:34

Merhaba Flatcast Ban SİTEMİ

Googlede bulamadım ondan kaynaklı bende sizden istedim ama sanırsam paylaşıma açık değil teşekkür ederim yinede.

Sunday, 10.06.2012, 17:49

Alıntı sahibi "Layla" Alıntı sahibi "ISIKLI-YOL" Kişinin Nickine Tıkladiğimizda Açılan Profilde Kişinin İp Adresini Görmemize Olanak Tanısın Örnegin bu sayfada http://www.allaturkaa.de/ipban/ allaturkaa bize basit bir örnek hazirlamis, admin paneline girdiginde (admin sifre 123456) zamana göre siralanmis ipleri görebilirsin, sakincali bulduklarini sistemden banliyabilirsin. Merhaba Layla acaba bu http://www.allaturkaa.de/ipban nasıl indire biliriz ?

Friday, 3.02.2012, 03:30

Alıntı sahibi "Findik" niye herseyi flatcast tarafindan bekliyorsunuz, radyonuzu sadece kendi sitenizden ulasilir bir sekile getirin. (flatcast bu imkani bizlere sunuyor detayli bilgi aramada) sonra php üzeri ipleri okuyan ve gerektiginde banlama imkani sunan bir script ekleyin.bu konu hakkinda google aramasinda hatta allaturkaa forumunda bile bircok bilgi bulabilirsiniz. armut pis avcuma düs, akil veren cok uygulayan yok Alıntı sahibi "Findik" niye herseyi flatcast tarafindan bekliyorsunuz, ra...

Thursday, 2.02.2012, 03:44

Önlem

Şöyle Bir şey Yaptım Sitelerin Alt yapısını Değişip Ban Sistemi Ekledim Lakin İp Adreslerini Denetlemek Zorluk Oluyor İp Adresleri Giriş Saatine Göre Dizilse Bir Şekilde Bulunur Kişinin İp Adresi Ama Bunu Geçelim Madem Falatcast Böylesi Bir Olanak Sunmuş Yani Yayın Yapacağımız o Zaman Gelip Hakaret Küfür Edenlere Karşıda Radyo Sahiplerini Koruması Gerekiyor Radyolara Aileler Vb Geliyor Kişinin Nickine Tıkladiğimizda Açılan Profilde Kişinin İp Adresini Görmemize Olanak Tanısın Mademki e mail Gere...

Wednesday, 28.12.2011, 16:00

Merhaba Arkadaşlar Bildiğiniz gibi Flatcasta en büyük sorun şu ban sorunu öylesine bir hal aldı ki radyolara giren aileler yada insanlar çok ciddi rahatsız edecek biçime geldi.. Yönetici arkadaşlara talebim şu olacaktır bu sorunu aşmak için flatcast ile iletişime geçmeleri ve en azından ban sistemini yapmayacaklarsa kişinin profiline tıkladığımızda ip adresi çıksın en azından böylece kişinin ip adresini alıp gerekirse suç duyusunda gerekirse de sitemize bam sistemi kurarız ip adresini banlarız b...