Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 4.01.2009, 13:30

Yazar: eenniiss

Kız Kulesi Tema By Enis

Alıntı sahibi ""gulum64"" dmm gelecem cnm ni zaman gelen ne zaman istersen cnm

Sunday, 4.01.2009, 03:05

DEGISIK TEMA

çok güzel olmus

Sunday, 4.01.2009, 03:04

PISMANLIK

eline sağlık canım..çok güzel olmus

Sunday, 4.01.2009, 00:26

Kız Kulesi Tema By Enis

Alıntı sahibi ""gulum64"" ellerine saglik cnm supersin harika olmus yuregine saglik simdi orda olmak vardi teşekkür ederim cnm..sen gel yemege gideriz

Saturday, 3.01.2009, 01:51

Radyoda Slayt(Player) Sunusu Yayınlamak Nasil mi? Buyrun

Merhaba Değerli Allaturkaa.de... Burada siz Djlerimiz Yayın yaparken slayt yayınlamak istermisiniz...Belki aranızda bilenler vardır ama ben bilmeyenler içinde bir Resimli anlatım hazırladım sizler için... Anlatım 1 : Anlatım 2 : Anlatım 3 : Anlatım 4 : Anlatım 5 : Anlatım 6 : Anlatım 7 : Anlatım 8 : Anlatım 9 : Anlatım 10 : Anlatım 11 :

Friday, 2.01.2009, 23:03

Evanescence Tema By Enis

Alıntı sahibi ""gulum64"" annem kiydi kafam kanio iste ( beni hastaneye gotur

Friday, 2.01.2009, 22:58

Hasankeyf Tema By Enis

Alıntı sahibi ""gulum64"" dmm cnm geliom ilk otobusle ordayim bekle beni bir sabah ansizin oradayim yollarima ket vurulsa ayagima prangalar takilsa setleri yikar prangalari kirar yine gelirim sana :sevgi: :sevgi:

Friday, 2.01.2009, 22:51

Evanescence Tema By Enis

Alıntı sahibi ""gulum64"" buda guzel olmus deminki yorum otekine yazacaktim buna yazmisim kafami kaldi tavayi kafama yedim anneden ondan karisti kıyamam yorum icin tesekkürler

Friday, 2.01.2009, 22:50

Hasankeyf Tema By Enis

Alıntı sahibi ""gulum64"" ya yanlis yere yazdim buna yazacaktim karisti ellerine saglik cok guzel yermis geliom bekle beni sen gel ben gezdiririm

Friday, 2.01.2009, 21:57

Hasankeyf Tema By Enis

teşekkürler yorum için

Friday, 2.01.2009, 19:39

Hasankeyf Tema By Enis

Sizlere kendi dogdugum sehrin Harikası olan Hasankeyf manzaralı temamı sunuyorum..Sade olmus ama umarım beğenirsiniz... Hasankeyf Hakkında Bilgi Hasankeyf'in Tarihi: Hasankeyf’in Türk–İslam tarihi ve medeniyeti açısından önemli bir yeri vardır. Hısnkeyfa olan bu şehrin adı “Kayahisarı” şeklinde tercüme edilir. Eski tarih ve kavimlerden bu tür kelimelerin anlamı “korunmaya musait” yer anlamına geldiği belirtilmektedir. Kalenin yekpare taştan olmasından dolayı çeşitli dillerdeki Hasankeyf ifadesi...

Friday, 2.01.2009, 16:16

Fenerbahçe Teması

teşekkür ederim

Thursday, 1.01.2009, 22:13

Derin Duygular Fcp TEMA - denizlerde

yorumsuz konu emek bırakmak iyi deil..her emegin bir değeri vardır güzel bir yorum herzaman layıktır