Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Wednesday, 14.03.2012, 11:06

Yazar: sibela

Şükret!

Kıymet bil, Her nefsin tadacağı bir ölüm var.. Şükret haline ki sen bugün uyanırken nefesini yastığında bırakan var.. !! emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler..

Wednesday, 14.03.2012, 11:02

Davet Edilmediğin Yerden Kovulmazsın.

paylaşım için teşekkürler en sondaki söz Kahraman TAZEOĞLU'nun kitabında geçiyordu ..emeğinize sağlık..

Wednesday, 14.03.2012, 10:58

Iyi Kalmak Iyi Olmaktan Zordur.

paylaşım için teşekkürler güzel anlatım..

Friday, 23.09.2011, 10:43

Sürekli Erteliyoruz

Anne-babamıza onları ne kadar çok sevdiğimizi söylemiyoruz, sıkıca sarılmıyoruz çok güzel bir paylaşım emeğine sağlık paylaşımın için teşekkürler..

Friday, 23.09.2011, 10:37

Dost DediğiN...

Dost dediğin Dostunu karşılıksız sevmeli Dost dediğin Verecekse almadan vermeli Dost dediğin Yüreği kan ağlarken, dost için gülmeli Dost dediğin Kara toprak gibi sadık kalabilmeli çok güzel paylaşım için teşekkürler..

Friday, 23.09.2011, 10:26

~~Susmak~~

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar ..

Monday, 1.08.2011, 15:39

~~Susmak~~

Sağol arkadaşım evet yazmaya devam ediyorum

Wednesday, 25.05.2011, 11:52

~~Yağmur Damlası~~

sağol arkadaşım seninde yüreğine sağlık beğenmene sevindim

Wednesday, 25.05.2011, 11:51

~~Içimin Serin Yanı Canım Annem~~

amin inşallah hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar yüreğinize sağlık..

Wednesday, 18.05.2011, 11:44

~~Yağmur Damlası~~

YENİ AÇMAYA BAŞLAYAN YAPRAKLAR SAVRULUYOR SONBAHAR RÜZGÂRLARINDA BENİM KOKUM KIRMIZI GÜL BENİM KOKUM TOPRAK YÜZÜMÜ SANA DÖNDÜM BENİ GÖR KOKUMU HİSSET GÖZLERİM SANA ESİR UÇURUMUN KENARINDA BEKLEYEN ADIMIM ATILACAKSA SENİN İÇİN… GİDECEKSE SENİN İÇİN BİR SOLUKTA BİTEKCE SENİN İÇİN BİTSİN BAĞRIMDA KARDELEN BÜYÜTÜYORUM ÜŞÜDÜKÇE SARMALIYORUM ÖZLEDİKÇE DAHA DA ÇOK SEVİYORUM SENİ SESİNİ ÖZLÜYORUM EYLÜL BAŞLANGICI GİBİ KASIM SOĞUKLARINDA SEN KUŞANIYORUM DOYASIYA HAYAL EDİYORUM ISLANMIŞ YASTIĞIMIN SAĞ KI...

Monday, 16.05.2011, 08:40

~~Içimin Serin Yanı Canım Annem~~

İÇİMİN SERİN YANI .. CANIM ANNEM… SEN GİTTİN YA .. BİR TEMELİN EN SAĞLAM DİREĞİ KIRIK ŞİMDİ BİLİYORUM KIZIYORSUN GÜÇLÜ OLACAKSIN DİYORSUN BU NASIL OLACAK ANNE BUNLAR SENSİZ NASIL OLACAK SEN GİTTİN YA .. İNSANLARIN BAŞKA YÜZLERİ OLDUĞUNU GÖRDÜM KENDİME KIZDIM ..KENDİ NEFSİME KIZDIM BEN YİNE KENDİMİ KIRDIM ANNEM ŞİMDİ BİR KÖŞE BAŞINDA AĞLIYORUM SEN TOPRAĞIN OLDUN YA ANNEM .. ŞİMDİ ÜLKEMİN BÜTÜN TOPRAKLARI SICAK BÜTÜN ÇİÇEKLERİ SEN KOKUYOR BÜTÜN YAĞMURLAR SENİN YALNIZ DEĞİLSİN ANNEM… YALNIZ DEĞİLS...

Friday, 22.04.2011, 16:05

~~Engongem~~ DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ARKADAŞIM

Yeni yaşının sana sağlık , gülümseme , başarı , mutluluk ve şans getirmesini .. Umut ettiğin ne varsa sevdiklerinle birlikte hepsinin hayırlısıyla gerçekleşmesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım Bu pastannn afiyet olsunnn İşte hediyenn

Saturday, 2.04.2011, 17:52

NE Kelime Oyunu

nişan yüzüğü.. ne dumanı

Saturday, 2.04.2011, 17:47

NE Kelime Oyunu

revani tatlisi ne zamanı?