Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Tuesday, 19.01.2016, 17:08

Yazar: KRALİÇE SULTAN

Zarafet tema kraliceden/Flatcast fcp/KRALİÇE SULTAN

Alıntı sahibi "MUSTAFA ÇİLEK" Emeginize yüreginize saglık güzel paylasım için tşklr Mustafa bey güzel yorumunuz ve beğeniniz için teşekkür ederim.

Tuesday, 19.01.2016, 17:05

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Kraliçe. Renk seçenekleri ile çok etkileyici bir çalışma demeti olmuş kutlarım Atilla bey güzel yorumunu ve beğeniniz için canı gönülden teşekkür ederim.Güzel yüreğiniz hep varolsun...

Monday, 18.01.2016, 11:41

Güle güle kullanın arkadaşlar..DOST tadında yayınlar dilerim...Büyük radyolar için 1100/750 ebatlarında

Friday, 15.01.2016, 18:14

Flatcast Tema için PNG Button

Paylaşım için teşekkürler son derece güzel butonlar...Tema yapan arkadaşlar için güzel seçenekler..Emeğinize yüreğinize sağlık...

Friday, 15.01.2016, 18:10

CaRizMa'dan Radyo Temaları

Son derece farklı tasarımlar sunmuşsunuz.Sizi gönülden tebrik ediyorum...Görsellik te çok hoş..Kullanışlı ve hoş..Yüreğinize hayal gücünüze sağlık diyorum..Tam gaz devam...Başarılar diliyorum Carizma...

Friday, 15.01.2016, 18:03

VENOM dan flatcast yeni. fcpli. sırılsıklam. 281

Göz yormayan güzel bir tema olmuş Ege bey..Fontlar biraz daha belirgin olsa dahamı hoş olurdu acaba kullanım açısından.Genel olarak hoş... Emeğinize yüreğinize sağlık

Friday, 15.01.2016, 17:59

CaRizMa'dan Flatcast Radyo Temaları

Farklı ve hoş temalar..Son derece itinalı resim seçimleri gayet güzel bir görsellik sunmuş...Kullanışlı ve hoş..Emeğinize yüreğinize sağlık Carizma

Wednesday, 13.01.2016, 09:46

Flatcast Melodi Gül Kızıl, bay ve bayan temaları 2016

Melodi Hanım güzel ve kullanışlı temalar ...Güzel emeklerinize sağlık

Wednesday, 13.01.2016, 09:43

Flatcast radyo Tema/ Aşk Mum Işığı Gibidir

Hasan bey temada ki söz çok anlamlı ve hoş.Keşke söze uygun bir resim seçseydiniz...Çok yakışırdı...

Wednesday, 13.01.2016, 09:40

Flatcast Radyo Tema/ Hesaptaki Değil Nasipteki Olur

Hasan bey sade bir tema olmuş.Sizden daha fazla işçilik isteyen temalar bekliyorum

Wednesday, 13.01.2016, 09:32

AğLayan Kadın tema fcp flatcast

Dadaş bey bazı resimleri daraltınca güzelligi bozulur..Buda o resimlerden fazla daraltmıssınız ....Temalarınızda buton çerçeve tema materyalleri kullanmanızı tavsiye edicem...

Wednesday, 13.01.2016, 09:25

ISADAMI Üyemizden Gelen Fcp Temalar Yeni 5000.5001.5002

Güzel bir görsellik..Fontlara bir kaç katman daha atmanızı önericem.Zemin mavi fontlar mavi en azında katman atarak belirginlik sağlanız. Güzel emeklerinize sağlık.

Wednesday, 13.01.2016, 09:21

Flatcast Radyo Tema/ Affetmek

Emeğinize sağlık Hasan bey..Bu tema beni çocukluğuma götürdü porselen tabaklarımızın kenar motiflerini andırdı bana.. başarılar dilerim hoş olmuş

Wednesday, 13.01.2016, 08:44

Flatcast Radyo Teması/Zor Günlerin Önemi

Hasan bey emeginize yüreğinize sağlık .Font seçiminiz bu temaya yakışmamış.Yazılar okunaksiz olmuş.Misafir kısmına den gelen sarmaşık desenini radyo doluymuş gibi düşünüp ona göre zarifleştirmeniz uygun olur.Başarılı çalışmalar...

Wednesday, 13.01.2016, 08:37

Flatcast Tema / Her AŞK bitermiş/

Roy bey yine tarzınızda süper bir çalışma çıkarmışsınız.Özellikle butonlardaki farklı görsellik çok hoş.Resimlerde ki itinalı seçicilik gözden kaçmıyor.Renk alternatifleri çok hoş olmuş.Güzel emeklerinize ve güzel yüreğinize sağlık diyorum ve sizi gönülden kutluyorum.

Wednesday, 13.01.2016, 08:26

Kırmızı Şapkalı bayan teması fcp flatcast

Emeğinize yüreğinize sağlık dadaş bey ..buton yazılari arasindaki mesafeyi az açarsanız birbirine karışmamış olur...Başarılar

Thursday, 7.01.2016, 18:27

bayan teması-191 tamer*39 dan fcpli flastcast radyo temaları

Emeğinize yüreğinize sağlık Tamer bey kullanışlı şık ve güzel olmuş..

Thursday, 7.01.2016, 18:26

bayan teması-130 tamer*39 dan fcpli flastcast radyo temaları

Emeğinize yüreğinize sağlık Tamer bey kullanışlı şık çalışmalar olmuş..

Tuesday, 5.01.2016, 18:34

Flatcast fcp tema Leopar

Emeğinize yüreğinize sağlık Yoncam hanim..

Wednesday, 23.12.2015, 15:55

flatcast fcp radyo teması mevlıd kandılı

Valit bey güzel harika vede bir okadar anlamlı çalışma olmuş.Çalışmalarınızın ilerleyişinizin güzel bir örneği...Renklerin kullanımıda çok hoş olmuş.Işıklandırmada güzel.Günün anlamına uygun bir çalışma olmuş.Başarılar diliyorummm