Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Tuesday, 20.03.2007, 19:44

Yazar: AllaTurkaa

Nizam-i ALem İlahi Kelimetüllah

bu konu yine tatsizliga yol aciyor, kapatmakta fayda var!

Sunday, 18.03.2007, 11:21

ikinci pcden yayın yapamamak

sanirim windows xp kullaniyorsun! genelde ayar yapmadiysan her bilgisayari acdiginda otamatik olarak bir tcp/ip alirsin (dikkat internet IP ile karistirma), buna sabit IP vermelisin örnek 192.168.1.2 (nasil yapacagini googleden arastir) benim windows almanca, pek yardimci olamam. bunlari iki bilgisayarinada yap (ikinci 192.168.1.3) modeminde bir sabit IP si olur örnek (192.168.1.1) simdi basitce anlatayim birinci pc den yayin yapiyorsun ozaman modemde ayarin UDP 40123 Portundan den gelen ve cika...

Saturday, 17.03.2007, 16:18

Alıntı sahibi ""ahantug"" öncelikle yar dımlarından dolayı teşekkür ederim.söylediğin işaret sağdece bir bilgisayarda var oda sürekli yayın yaptığım öbüründe yok peki benim ne yapmam gerek bir adsl dahamı almam gerek yoksa başka yolu varmı şimdiden teşekkürederim ikinci bilgisayarda yayin yapiyorsan modemde port yönlendirmesini degistirmelisin. 1 dakikalik bir is! modeme gir ve kullandigin bilgisayarin ipsini ver!

Saturday, 17.03.2007, 14:40

Flatcast Radyo Teması Yapalım ( Videolu Anlatim )

Bu güzel paylasim ve emegin icin tüm AllaTurkaa adina tesekkür ederim! Konu ilgili bölüme tasinmisdir

Saturday, 17.03.2007, 14:21

Portal (index) Degistirme

Alıntı sahibi ""denizgozlummfm.de.ms"" ya abi bu radyo isi beni isimden edecek vaz gecemiyorumda.ben radyoyu acdim fakat radyoya direk girilyior oysa sitede ben arka plan hazirladim fakat ordan digru nasil girilecek ne yaptimsa olmadi nerde hata yapyiorum acaba.bu konuda yardim ederseniz sevinirim uyku muyku kalmadi ya.pc basindan kalkamaz oldum.. saygilar bu arada burda yeniyim pek sökemedim hala burayida tskler Bazi yardim arayislarina hayran kaliyorum: Bize negibi bilgi verdin negibi yardim ...

Friday, 16.03.2007, 18:12

Yalniz Degilsin ( Flatcast Tema )

Alıntı sahibi ""semih40"" slm ben bu temai indiriemiyom neden? trafigin bitmis biraz orumda etkin ol yada öbür ayi bekle :flex:

Thursday, 15.03.2007, 22:37

Sorun varrr

evet seninle ilgisi yoktu, yayin yapan radyolar birsey farketmedi. kapali radyoyu acmak istiyenlerde bu sorun vardi.

Thursday, 15.03.2007, 22:25

Sorun varrr

Flatcastin serverlarinda hata vardi, simdi düzelmis olmali!

Thursday, 15.03.2007, 22:22

Black Silver ( Radyo Hosting )

Alıntı sahibi ""hatun"" merhaba demonuzu beyendim ben sunu istiyorum radyo adım dostlar61fm www.dostlar61fm.com tıkladımızda direk radyom faaliyete geçsin yardımcı olursanız sevinirim .iyi çalışmalar bu istedigin imkansiz, 1. radyoyu flatcastdan sen kuracan, bana sid numarasi lazim buraya bak --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=686 yada buraya --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2680 2. istedigin domain bizde yok, allaturkaa kökenli ol...

Tuesday, 13.03.2007, 22:25

Sag tiklamak....

Alıntı sahibi ""LyricOnAir"" admin tamam biliyorum da gene de bana resimlerin kolayca alinmasini önleyebilmek icin "sag tiklamayi" yasaklayan bir kodlama lazim galiba arkadas icin..... yani biz biraz isi zorlastirmak istiyoruz....sen de haklisin, yani yapmak isteyen gene bir yolunu bulur yapar..... *was man kodieren kann, kann man auch decodieren* fakat sag tusu kitliyerek bir cok imkani kapamis oluyorsun, mesela bir alinti ekliyemezsin, bir resim eklerken, url ini tamamen yazmalisin, sonucta k...

Tuesday, 13.03.2007, 22:19

bir port sade bir bilgisayara acabilirsin örnek : udp 40123 --> 192.168.1.2 << 1.bilgisayar aynisini ikinciye yapamazsin 40123 --> 192.168.1.3 <<2. bilgisayar iki bilgisayarindada bunlari bir kontrol et expert mode gec, chat penceresinin üzerini gidip sag secenekle show statistics tikla hangisinde +! gösteriyor

Tuesday, 13.03.2007, 21:26

Sag tiklamak....

sag tiklamayi kaldirmanin hic bir faydasi yok, quelltext ten tüm bilgiler alinabilir ve mesela firefox üzeri tüm resimler alinabilir.. kapilari kitlemissin camlar acik... ne fayda

Tuesday, 13.03.2007, 21:23

No Free Stream Entry Point Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren

yayini sorunsuz devredebilmek icin ve no free stream sorunu kaldirmak icin iyi oku, bu sorunun cevabi bir cok kere verildi

Tuesday, 13.03.2007, 18:30

No Free Stream Entry Point Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren

Slm CeSy yayini sorunsuz devredebilmek icin ve no free stream sorunu kaldirmak icin, yayin yapan dj in udp 40123 portu acik olmali. bunu kontrol edebilmek icin expert mode gec, chat penceresinin üzerini gidip sag secenekle show statistics tikla <-- buna benzer bir pencere acilir, eger yukarda +! isareti varsa, yayin devredilebilir - varsa modem veya firewall portlari acik degildir. portlai nasil acildigini google üzeri ara, her modemin degisik yöntemi oluyor

Monday, 12.03.2007, 22:02

Black Silver ( Radyo Hosting )

Alıntı sahibi ""*cekooo*"" mynete yönlenmiyormu yani arkadaslar ne istediginizi anlatmasi okadar zormu??? eger bizden radyonuz icin bir web alani istiyorsaniz, yukarda yazilan 6 gerekli bilgiyi özel mesaj (PM) olarak gönderin. bana hala birsey gelmedi! Alıntı bugulu_fm www.bugulu_fm.alaturka.de BUGULUFM'E HOS GELDINIZ http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=309276"> bugulu_fm@hotmail.com http://serkan_04.sitemynet.com/maviruya/ müzigin tek adresi bugulu_fm verdiginiz bilgilerde biraz özen gö...

Sunday, 11.03.2007, 11:56

Flatcast Vista sorunlari

Alıntı sahibi ""beyzade_38"" al-pi resimle anlatmışın ama ben de o resimin ust kısmındaki audio yazan kısım yok işte sonrun orda zaten nolur yardımcı ol yaaaa. eger insert audio yapma imkanin yoksa ses kartini kontrol et audio direver sorunu olabilir buraya bir bak --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2591 belki isine yarar

Sunday, 11.03.2007, 11:51

radyo sayfasına nasıl şifre yapa bilirim

slm bayramxp, bu islemi .htaccess ve . htpasswd ile gerceklestire bilirsin. belgeleri hazirlayip ftp üzeri radyonun bulundugu dosyaya yükle. sonuc: bu linki verdikleri zaman önce isim ve sifre gerekir dikkat: bazi serverlar htaccess i kabu etmiyor. daha fazla bilgi icin google kullan. anahtar kelimeler htaccess htpasswd

Wednesday, 7.03.2007, 17:24

Flatcast Vista sorunlari

Bak simdi cok güzel anlatin ve ben anladim :; bence hata vistada... simdi anlatacagim alman vistasindan, türke olarak ne yaziyor tam bilmiyorum. IE de yukardan Extras tikla >> Adon verwalten (adons ayarlari olabilir) >> Adons aktivieren oder deaktivieren (Adon lari ac veya kapat) ve ordan FlatcastProducer4.15 NpFp415.dll isaretle ve sil. bulamazsan windows üzeri Flatcastproducer arama yap, ve bulduklarini sil. simdi radyoyu actiginda flatcast programini tekrar install edecektir. birde böyle dene...

Wednesday, 7.03.2007, 16:56

Flatcast Vista sorunlari

beyzade_38, ben senin sorununu anlamkda zorluk cekiyorum. Alıntı Bİ SİTEDEN FLATCAST UZERINDEN YAYIN İÇİN DJ LİK ALDIM FAKAT START STREAMS E TIKLADIGIMDA DJ LİK SAYFASI YANİ SARKILARI CALACAGIM SAYFA GELMİYOR LUTFEN YARDIMCI OLUN... yani pek bilgi vermiyorsun, bilgileri sanki sökerek cikartiyoruz. Düsüncemi ögrenmek istiyormusun. Vista, buldun biryerden beta versionunu... beta kullanim icin uygun degildir.. orginal versionunda pek hata yok, tek tema yapamiyorsun, yani firefox ile calismalisin.. ...

Wednesday, 7.03.2007, 16:42

slm

gerekli tüm bilgiler burda --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=686 bu konuyu kapatiyorum! Nedenleri: [list]Gerekli bilgiler forumda var Konu yanlis bölüme acilmis Konu basligi konuyla ilgisi yok[/list]