Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Wednesday, 29.11.2006, 19:05

Yazar: )))Sibelimben(((

Kayan Yazi

Cok tesskürler, eminim bircok kisinin isine yarayacak

Wednesday, 29.11.2006, 19:03

Link Vermek

Züppersin tessekür ederim

Wednesday, 29.11.2006, 13:43

maus süslemeleri

Cok güzel bir paylasim, tessekür ederim

Tuesday, 28.11.2006, 21:36

yardım istiyoum siteme kendi radyomu koymak istiyorum

Hosgeldin ama istersen sorunu sormadan önce birinci Forumu gezseydin hemmen bulurdun sorunun cevabini. Tikla---------> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=686

Tuesday, 28.11.2006, 02:53

Artık yorgunum Baba

Alıntı Bitmez içimde elbet sevgin lakin hep bir yara durur sol yanımda biri "Baba" dedikce kanar yaram, tükenir her bir zerrem, ezilir içim! :aglamak: :aglamak: :aglamak: :aglamak: :aglamak: :aglamak:

Monday, 27.11.2006, 20:52

sitede radio cok göcük gözküyo nasil büyütcem??

@ asi: Sevdim seni Asiiii..... ZÜPPERSIN )) Gülcan: Flatcast´den gelen Kodu genisligini ve yüksekligini 4 pixel büyük yaz. Ayrica bu linkede------> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=686 bir bak. 8.resim senin icin ilginc olanidir.

Friday, 24.11.2006, 13:25

Avrupa Yakasinin EN komikleri???

aaahhhhhh.... hasta oluyorum ben bu Diziye, Aile boyu bikmadan usanmadan izledigimiz tek Dizi "AVRUPA YAKASI" BİZE NİYE GELMEDİN… YOKSA BİZİ BEGENMİYORMUSUN……… iste burasi yokmuya hele bide Peynir keserken elinde kalan Bıcak HADİ GEL…..ŞİMDİMİ….EWET BABAMLARDA EWDE YOGGG… :hihi: Oyumu GAFFUR´a veriyorum ama bütün karekterlerin hepisini COOOK seviyorum BUKADARDA OLMAZKI CANIMMMM.... BIRI BIZE DURRR DESIN YAHOOO... :yardim:

Wednesday, 22.11.2006, 17:20

Melek ve Peri kızları gifleri

Cok güzel Ben calabilirmiyim birtane <---- bunu

Wednesday, 22.11.2006, 17:14

Kalp gifleri

Tsk ler aligator, insallah Radyomuzdada görebiliriz birgün seni Aramiza Hosgeldin

Wednesday, 22.11.2006, 02:31

Bu Soruyu Cözünde Görim!!!

Ben Annesi ve oglunu hesaplasam olurmu Ayhan 11 + Annesi 41 = 52 4 Yil sonra... Annesi 45 : Ayhan 15 = 3 Babasi büyük bir olasilikla en az "23" En fazlada "71" Niye diye soracak olanlara simdiden cevabimi hazirliyorum, Bir Erkegin, en erken cocuk yapabilme olasiligi olaraktan "13" Yas veriyorum. En gec olasiligida "60" mistir, bitmistir...

Wednesday, 22.11.2006, 02:08

Bu Soruyu Cözünde Görim!!!

Hööö... ? Ayhanin Babasinin yasimi ? :aptal: Eminmisin ? Annesinin yasi olmasin ? :ana:

Tuesday, 21.11.2006, 15:59

Adınızın Baş Harfi Aşkınızı Ele Veriyor

Heeecteee bileeee.... yalan yalannnn..... :wallb: :wallb: :wallb:

Friday, 17.11.2006, 11:07

Misafirlere chati kapatmak , özel mesaji kapatmak

Özelden yazismanin nasil kapandigini CetinM kardesimiz assagdaki linkte cok güzel bir sekilde anlatmis http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1114 misafirlere engellemeyi ise bu sekilde uyguluyabilirsin ExpertMode da Mous ile Chat penceresinin üzerine gidip sag hedef ile Chat-->Write Control --> Login required/ isaretle özeli kapatma Chat-->Write Control -->Private allowed/ isareti kaldir

Thursday, 16.11.2006, 13:28

site hakında

Tabiki yapabilirsin, link birakiyorum sana bu konu hakkinda, Al-pi tarafindan birakilan support.. http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=1053

Tuesday, 14.11.2006, 03:03

Gaffur'dan Burhan'a ev ziyareti ;)

:wallb: Beniii begenmiyorrrrmusssun..... :wallb: