Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Saturday, 26.03.2016, 11:40

Yazar: PisMicrop

Karalama Defteri...

Gider gibi yapmadım ben, Ya kaldım ya gittim. Sen ise kalır gibi yaptın, Ama gittin ve ben bittim. Cemal Süreyya

Saturday, 26.03.2016, 09:21

Ya aşk vardır ya da hiçbir şey yoktur...

Bir insana ya aşıksındır ya değilsindir, ortası olmaz bunun. Aşk, siyah-beyaz kadar net çizgiler taşır, griliği kabul etmez. Bu yüzden aşık olduğunu da olmadığını da çabuk anlarsın. Zamana yayarak aşık olunmaz. Bir andır o, o an geldiğinde ya aşık olursun ya da olmazsın. *** Sevmeyle karıştırma aşkı. Bir insanı zaman geçtikçe sevmeye başlayabilirsin, çok sevebilirsin. Ama bir insana zamanla aşık olmazsın. Böyle bir şey aşkın ruhuna aykırıdır zaten. Aşık olduğun kişiyle bir ilişkiye başlayamayabi...

Saturday, 26.03.2016, 08:00

Şuan hangi parçayı çalıyorsun

Bir Çaresi Bulunur-- Sertap Erener--

Friday, 25.03.2016, 18:35

Anlamlı Sözler

Andre Suares Kadere inanmayanlar hayata asla bakmamışlardır. Tesadüf, inanmayanların kadere taktığı addır.

Thursday, 24.03.2016, 18:36

şu anda dinlediğiniz şarkıdan sizi en çok etkileyen sözleri yazın;)

Bul beni kaybolmuşum izim silinmiş dilim suskun susmuşum Bak bana mahvolmuşum senden kendimi almayı unutmuşum Bul beni kaybolmuşum gecem günüme karışmış bir hoşum Sanma ki sarhoşum ne var ne yoksa yıkıldı içimde bomboşum Sensiz ben bomboşum

Thursday, 24.03.2016, 18:33

Anlamlı Sözler

"Her mutluluk birbirinin aynı, ama her mutsuzluk kendine özgüdür…" Lev Nikolayeviç Tolstoy

Thursday, 24.03.2016, 18:30

Anlamlı Sözler

"İnsanlar sevdikleri şeyi yok etmeye, daha sonra da yok ettikleri şeyi yeniden sevmeye ve değer vermeye meraklıdırlar." [Donald Walsch]

Thursday, 24.03.2016, 18:28

Anlamlı Sözler

Erkekleri ayrılık, kadınları ise ayrılıkdan sonraki süreç acıtır. Çünkü beklemek; sadece kadınlığa verilmiş en büyük cezadır.

Thursday, 24.03.2016, 18:27

Anlamlı Sözler

"Hayat küçük şeylerden oluşur. Eğer sen seversen büyük olurlar."[Osho]

Thursday, 24.03.2016, 18:24

Elif Şafak'tan Alıntılar

Kader yolun tamamını değil,sadece yol ayrımlarını verir. Güzergah bellidir,ama tüm dönemeç ve sapaklar yolcuya aittir. Öyleyse ne hayatının hakimisin ne de hayat karşısında çaresizsin... Elif Şafak - Aşk

Thursday, 24.03.2016, 17:55

Elif Şafak'tan Alıntılar

Kanat çırpan kuşlara bakın. Kanatlarının nasıl hareket ettiğine dikkat buyurun,bir aşağı bir yukarı. Bir hüzün, bir saadet. Böyledir hayat. Hoş bir kararda, ahenk içinde, dengede... Elif Şafak - Aşk

Thursday, 24.03.2016, 17:53

Elif Şafak'tan Alıntılar

Yaşadığımız hayat elimize tutuşturulmuş rengarenk emanet bir oyuncaktan ibarettir.Kimisi o kadar ciddiye alır ki oyuncağını ağlar, perişan olur onun için. Kimisi eline alır almaz kurcalar oyuncağı, kırar parçalar. Ya aşırı kıymet verir ya kıymet vermez... Elif Şafak - Aşk

Thursday, 24.03.2016, 17:48

Elif Şafak'tan Alıntılar

Vazgeçebilmek" bir erdemdir. Bir "deli güzel meziyettir" ki insan kolay kolay kavrayamaz önemini. Gençken daha zordur buna vasıl olmak. Ama öyle gençler vardır ki ihtiyarlardan bilgedir, o başka. Geri kalan bizler seneler geçtikçe anlarız vazgeçebilmenin kıymetini. Hayat öğretir bize. Hayat ve bir de kronikleşmiş hatalarımız. Kimilerimiz ise hiçbir zaman öğrenemeyiz. Dersimizi almayız. Dün nasıl isek yarın da aynen öyle. Elif Şafak - Şemspare

Thursday, 24.03.2016, 17:46

Elif Şafak'tan Alıntılar

Halbuki yola çıktıkları andan itibaren iki adam yakınlaşmış,dertleşmiş,dost olmuştu.insan bir başka insanı yolculuklarda tanıyordu demek.Aynı yolun yolcusu olduğunda... Elif Şafak - Ustam ve Ben

Thursday, 24.03.2016, 17:41

Elif Şafak'tan Alıntılar

Kimse "Ben şöyleyim,ben böyleyim" dememeliydi fazla.Belki de her insanın içinde hiç tanımadığı biri gizliydi.En sıkıntılı,en beklenmedik anlarda çıkıveriyordu...Sadece tepemizdeki sema degil,aslında tek tek her insan koca bir muammaydı. Elif Şafak - Ustam ve Ben